Moje Pismo automatyczne - Kalatala

Nasze opowieści, o tym jak Spirytyzm zmienił nasze spojrzenie na życie...

Re: Moje Pismo automatyczne - Kalatala

Postautor: odnowa » 29 mar 2016, 15:55

„Nie będziesz brał imienia Pana Boga twego nadaremno”. Problem tkwi właśnie w tym przykazaniu. Nie powinno go w ogóle być! Ludzie powinni wzywać Boga nawet do najmniejszych błahostek, takich jak: "które spodnie powinienem/powinnam dziś na siebie włożyć? Boże, dopomóż!".
Tak samo z mediumizmem. Nie będziesz wzywał nikogo, bo nie jesteś święty i w pełni rozwinięty. Sorry, ale ci w pełni święci i rozwinięci - Guru, nie potrzebują kontaktu z tamtą stroną. Zatem kto potrzebuje mediumizmu? Zwykły, przeciętny człowiek jako środek w walce z cierpieniem.
odnowa
 
Posty: 427
Rejestracja: 27 sty 2015, 06:00

Re: Moje Pismo automatyczne - Kalatala

Postautor: danut » 29 mar 2016, 21:38

Odnowa, spodobał mi się Twój post. Przykazanie drugie wydaje mi się być jednak źle pojmowane, według mnie nie powinno być ono ograniczane do powiedzonek religijnych i okrzyków "Jezus Maria" itp. jak robi to większość katolików, a do wielkiej odpowiedzialności w ogóle za swoje słowa i czyny, ja szukam łączności z Bogiem i pragnę czynić według jego woli, więc mogę wciąż o tym pamiętać, pytać własną duszę o każdej porze, tak po mojemu pojęciu Boga - czerpać ze źródła, iść z Bogiem przez życie? Ale bicie piany, okrzyki, klęczki, puste niezrozumiałe nawet przez siebie samego słowa w tym nie pomogą. Mediumizm - sto procent się zgadzam :D , jak wyżej to człowiekowi w potrzebie i tęsknocie potrzebny jest kontakt z tymi, którzy od niego odeszli, więc trzeba wołać - słuchać - odczytywać od nich wiadomości - przyjdą, pomogą nam w cierpieniu i powiedzą, że śmierć nie istnieje :) Na jakie co potrzebny jest nam jakiś guru na tych łączach by robił za szpiega lub podsłuchiwacza? Pomyślcie.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Moje Pismo automatyczne - Kalatala

Postautor: OneNight » 30 mar 2016, 20:06

Co się tak uczepiłaś tych mediów? Aż mi komputer wraz z telefonem zgasły równocześnie, gdy skończyłem czytać jeden z Twoich postów :lol:
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Moje Pismo automatyczne - Kalatala

Postautor: danut » 30 mar 2016, 20:08

OneNight pisze:Co się tak uczepiłaś tych mediów? Aż mi komputer wraz z telefonem zgasły równocześnie, gdy skończyłem czytać jeden z Twoich postów :lol:


:lol: Doświadczyłeś znaku na własne oczy - znaku że musiałam napisać prawdę..
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Moje Pismo automatyczne - Kalatala

Postautor: OneNight » 30 mar 2016, 20:09

Doświadczyłem znaku usterki w programie do synchronizacji komputera z telefonem. Słaby ze mnie programista.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Moje Pismo automatyczne - Kalatala

Postautor: danut » 30 mar 2016, 20:19

OneNight pisze:Doświadczyłem znaku usterki w programie do synchronizacji komputera z telefonem. Słaby ze mnie programista.


Może tak a może nie, wiem jedno, że pomówiony tu żołnierz z zaświatów ma pisać ze mną przez internet ( powiedział w telewizorze w czasach by mi nakreślić jak to będzie wyglądać, gdy o dzisiejszej możliwości komunikacji nikt jeszcze nie wiedział ) i przyznasz, ze ma prawo się bulwersowac tym co na swój temat tu przeczytał.. ;)
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Moje Pismo automatyczne - Kalatala

Postautor: OneNight » 30 mar 2016, 20:40

To musiało być bardzo dawno temu :o

Ja do Twojego żołnierza nie mam nic, jakkolwiek to brzmi. Używacie jakiegoś komunikatora do rozmowy? No bo napisałaś, że przez internet :D
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Moje Pismo automatyczne - Kalatala

Postautor: danut » 30 mar 2016, 20:45

OneNight pisze:To musiało być bardzo dawno temu :o

Ja do Twojego żołnierza nie mam nic, jakkolwiek to brzmi. Używacie jakiegoś komunikatora do rozmowy? No bo napisałaś, że przez internet :D


Nie, sama mam to wyłapać gdzie i kiedy on się odzywa, no i wyłapuję dzieje się to dość często :D nie znasz historii mojego pisania na forach, ale rożne, przeróżne rzeczy już miały przy tym miejsce..
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Moje Pismo automatyczne - Kalatala

Postautor: OneNight » 30 mar 2016, 20:55

Widzę, że nie dajesz za wygraną z tym żołnierzem. Ale tak to już w życiu jest, że trzeba być niepokonanym(Aż mi się przypomniały słowa perfectu, ale mniejsza o to).
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Moje Pismo automatyczne - Kalatala

Postautor: danut » 30 mar 2016, 20:58

OneNight pisze:Widzę, że nie dajesz za wygraną z tym żołnierzem. Ale tak to już w życiu jest, że trzeba być niepokonanym(Aż mi się przypomniały słowa perfectu, ale mniejsza o to).

Tak, a słowa Perfectu też przyszły ci nie przypadkiem :D
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nasz Spirytyzm

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości