JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Nasze opowieści, o tym jak Spirytyzm zmienił nasze spojrzenie na życie...

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: Xsenia » 02 wrz 2015, 14:51

Ja nie mam pretensji, że Kalatala umieściła swój przekaz w tamtym wątku. Jedynie o to, ze potoczyła się tam dyskusja, która powinna być tutaj.

A jeśli chodzi o pretensję Gabi, poczytaj link poniżej to może zrozumiesz, dlaczego Gabi ma pretensję. Jej posty przeniesiono bez żadnego zastanowienia, bo uznano, że to post "niemedium". A tu cała dyskusja na kilka stron, a gdy zwracam uwagę, to forumowicze pytają "o co chodzi? i po co to?". Ją potraktowano jak potraktowano, zaakceptowała, a teraz żaden z moderatorów nic nie robi. Nie uważasz, że to trochę nie fair?
viewtopic.php?f=7&t=2103&start=10
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: Wiatr1000 » 02 wrz 2015, 18:37

Xsenia... Przeczytałem post Gabi na początku pierwszej strony i jak dla mnie właśnie ma mało wspólnego z tematem mediów.. Bardziej porównuje siebie do jednego z mediów, Izy, niż opisuje kontakty z duchami/duszami... Dużo pytań i inny kwestii..

Jak dla mnie Gabi nie powinna mieć pretensji. Ale dział Medium powinien być trochę przerobiony i uporządkowany. Zresztą co zrobisz. Ludźmi kieruje zawsze "siła" która jest na bakier z ogólnymi zasadami. Tak było, jest i będzie ;)

I tak wróciłem czy przypadkiem ode mnie się zaczęła dyskusja z Katalaną ale widzę, że tylko kontynuowałem nieświadom zasady w tym temacie. Z góry przepraszam :)

Edit: albo mam paranoję, zwidy i schizy... Albo po mojej próbie pisma automatycznego czuję ciepło w prawej ręce :/
Wiatr1000
 
Posty: 251
Rejestracja: 12 mar 2015, 22:23

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: Xsenia » 02 wrz 2015, 19:24

No właśnie. A Nikita żadnego problemu nie widzi. Jest długo na tym forum, dłużej niż ja, można więc śmiało powiedzieć, że robi to z premedytacją, bo nie wierzę, że nie pamięta zasad forum i tamtego wątku.
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: Wiatr1000 » 02 wrz 2015, 19:49

Jak mówiłem, są pewne siły które kierują ludźmi i żadne zasady tego nie zmienią ;) W życiu też to widzisz :) Nie tylko Nikita tam pisze. Wcześniej inne osoby też zaczęły komentować.

Ale relacja Kalatali jest inna od reszty choć zawiera wątki o medium i zjawiskach mediumicznych. Ja widzę różnicę. Wycięcie postów naszych sprawi, że zniknie sens całej relacji, bo jej posty przestaną być spójne. Inne media zaczęły relację i ją "skończyły" a ona zaczęła ale nadal kontynuuje. Tu tkwi różnica, która napędza inne osoby w tym mnie do komentowania.
Wiatr1000
 
Posty: 251
Rejestracja: 12 mar 2015, 22:23

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: Nikita » 02 wrz 2015, 20:29

Xsenia pooddychaj gleboko i sie wyluzuj...Nie czytalam tego tematu od poczatku watku wiec nawet nie wiedzialam, ze tam pisza tylko media. Alez nieprzyjemnie sie zrobilo..
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: Wiatr1000 » 02 wrz 2015, 20:32

Oj dziewczyny/kobiety ;) Tylko bez brania się za włosy proszę was bardzo :) Nie mi oceniać tym bardziej, że sam błąd zrobiłem ;)
Wiatr1000
 
Posty: 251
Rejestracja: 12 mar 2015, 22:23

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: Xsenia » 03 wrz 2015, 08:42

Nikita i nie pamiętasz awantury z Gabą??? :shock:

Wiatr1000 pisze:Oj dziewczyny/kobiety Tylko bez brania się za włosy proszę was bardzo

Ehh te męskie marzenia :lol: :lol: :lol:
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: Wiatr1000 » 03 wrz 2015, 08:55

Xsenia pisze:Nikita i nie pamiętasz awantury z Gabą??? :shock:

Wiatr1000 pisze:Oj dziewczyny/kobiety Tylko bez brania się za włosy proszę was bardzo

Ehh te męskie marzenia :lol: :lol: :lol:



Mylnie interpretujesz opierając się na męskich stereotypach :roll: Ja z waszej troski oraz uniknięcia awantur na forum ;)
Wiatr1000
 
Posty: 251
Rejestracja: 12 mar 2015, 22:23

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: Xsenia » 03 wrz 2015, 10:50

Wiatr1000 pisze:Mylnie interpretujesz opierając się na męskich stereotypach Ja z waszej troski oraz uniknięcia awantur na forum

Zażartowałeś i ja też :)
I bez obaw, czasem się z Nikitą nie zgadzamy, ale i tak ją lubię :) Bo właśnie nie chodzi o to, by lubić tylko tych, co nam potakują, ale i tych co się z nami sprzeczają. :) I już wolę by się ze mną sprzeczała niż olała całkowicie.
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: Nikita » 03 wrz 2015, 11:36

:D
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nasz Spirytyzm

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości