JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Nasze opowieści, o tym jak Spirytyzm zmienił nasze spojrzenie na życie...

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: juniperus » 19 maja 2014, 20:10

Czytam, czytam i oczy mi mało nie wyszły ze zdziwienia :shock: Gaba, dlaczego mam być na Ciebie zła? Przecież nic mi nie zrobiłaś. Nie tak łatwo mnie rozzłościć. :D Tak, jak wspomniał Voldo, wątek, który założyłam jest dla ludzi którzy posiadają kontakty z duchami i bardzo będę szczęśliwa, jeśli oprócz Gosi i mnie dopiszą swoje historie inni. Czekam na to z niecierpliwością, ponieważ chcę by była to praca zbiorowa na rzecz osób, które gdzieś tam w Polsce (lub za granicą) tkwią przerażone w obecności ducha, nie wiedząc co się z nimi dzieje. Chcę, byśmy wszyscy pokazali tym osobom, że nie są dziwakami, nie są same, a takich jak one jest więcej. Każdy ma inne doświadczenia, dlatego ich opisy są tak bardzo cenne. Jeśli masz ochotę opisać tam swoje doświadczenia, bardzo mnie to ucieszy. Serdecznie zapraszam.
Faktycznie dwa różne wątki tego samego tematu są po to, by nie mieszały się opinie z doświadczeniami. Dlatego też prosiłam o odmienne kolory wypowiedzi, by łatwo było czytać historię danych osób i by nie mieszały się ze sobą. Taki podział to tylko forma uporządkowania wszystkiego i ułatwienia czytania.
Jeśli chodzi o kontakty Twoje z Gosią, dlaczego miałabym mieć coś przeciwko temu??? Cieszę się, że rozmawiacie. Gosia nie jest moją własnością. Jest wolnym człowiekiem, podobnie ja Ty. Jeśli macie ochotę rozmawiać ze sobą, cóż mi do tego. Na tym polega to nasze życie, by wszyscy wspierali wszystkich. Nie przepraszaj za propozycję spotkania. Jeśli Bóg da, spotkamy się pewnego dnia i pogadamy. Pozdrawiam
Izabela
GG: 42074662


Ulecieć do góry na skrzydłach...
Awatar użytkownika
juniperus
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 852
Rejestracja: 03 sty 2013, 11:50
Lokalizacja: łódzkie

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: gaba75 » 07 lip 2014, 17:50

Izo,

uważam że większość na tym forum przeczy samym sobie.

napisałam o swoich zdolnościach w Waszym temacie i zaraz pojawił się voldo i usunął wszystko. Dlaczego? ja znam odpowiedź. Wy też. Ale jesli z ludźmi będziecie tak robić, to sami siebie w końcuzaczniecie atakować, bo Ci naprawdę dobrzy odsuną się z tego forum poznając jego ciemną stronę, czyli manipulację, naciski, prowokacje, intrygi.

Według mnie to forum niedługo się skończy. Uważam że modyfikacja byłaby tu niezbędna.

Poza tym, portal też ma informacje które są nieprawdziwe. Numery telefonów dostępne na portalu nie są osiągalne. Sprawdzałam to kilka miesięcy temu. żaden nie odpowiadal. I to w różne dni i o różnych porach.

Nawet obserwując to co piszą ludzie potrzebujący wsparcia odnośnie kontaktu z dobrymi mediami, wy zaraz odradzacie. Czy to forum ma istnieć tylko dla ludzi którzy studiują wiedzę, czyli dla teoretyków? Przecież spirytyści powinni służyć pomocą, a nie odwrotnie.

Ty Izo, jeli jesteś medium, dlaczego nie powiesz człowiekowi wprost, pomogę Ci. Daj namiar na siebie i jeśli chcesz pmog,ę Ci tak i tak w taki a taki sposób.
Przecież pomaganie powinno sprawiać radość a nie odwrotnie. Czemu si, tak boicie pomagać. ja nie mówię o sobie. nie chcę pomocy od ludzi, przed którymi należy się płaszczyć lizać stopy, poniżać się żeby raczyli pomóc. A i to niewiadome czy pomogą,czynie powiedzą tylko że pomogą a zabawią się w manipulację.

Sprawdziłam Wasze forum i ocenię je teraz tak jak wy pozwoliliście sobie na ocenę mojej osoby i ataki na mnie.

Jestem zbulwersowana tym, czego tu doświadczyłam, będąc neutralną. Strasznie się zawiodłąm na większości. Pomimo tego, że posiadacie jakąs wiedzę na dany temat nie odpószczacie kiedy ktoś mówi coś innego i zaraz negujecie jego pozycję w tej sprawie. Oglądałam wczoraj Chico Xaviera - wywiad z medium w telewizji i stwierdzam jednogłośnie że do pięt mu nawet większość tutaj nie dorasta a uważacie się za Bogów, bo mnie zaatakowaliście.

jak można zachowywać się w ten sposób? Czy to godne spirytysty?

Wiecie co, bardzo chciałabym żeby wszedł na to forum ktoś kto ma wladzę ale jest porządnym człowiekiem i zastosował wobec tych "najmądrxzejszych" odpowiednie sankcje.

Manipulacje są karane, tak więc uważajcie, bo jak ktoś się dopatrzy, będzie źle z Waszą pewnością i Waszymi atakami na ludzi potrzebujących.
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: Mirek » 07 lip 2014, 18:10

Wynika z tego Gaba, że tylko bogowie mogą Cię atakować ;)
A do jakiej części ciała Chico Ty dorasta?
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: Voldo » 07 lip 2014, 19:01

gaba75 pisze:napisałam o swoich zdolnościach w Waszym temacie i zaraz pojawił się voldo i usunął wszystko

Nie wiem już, czy mam się śmiać czy płakać.
Sprawa była wyjaśniona - posty nie zostały usunięte, tylko przeniesione (do tego tematu zresztą) - powodem tego było to, że post był w jakieś połowie/czy tam 3/4 opisem, a reszta była niezwiązana z tematem - pisałem również, że jeśli coś jest opisem Twoich doświadczeń, zrób nieskomplikowaną operację "kopiuj-wklej" tego, co jest tym opisem - ja nie ingerowałem i nie będę ingerować w Twoje posty jeśli chodzi o ich treść czy formę (i jestem prawie pewien, że już to tutaj pisałem).

Co do reszty nawet się nie odnoszę, bo zalatuje to tylko i wyłącznie PONOWNĄ PRÓBĄ rozpętania burzy.
Powód? Poprzednia strona
gaba75 pisze:Voldo, spoko majonez.
jako odpowiedź na wyjaśnienie dot. przenosin postu.

I zacznij szanować Stwórcę, nie pisząc na ludzi jego określeniem z dużej litery.
Tomasz

„Jezus Chrystus nie prosił nas o wiele, nie wymagał od ludzi, by wspinali się na Mount Everest, czy wielce się poświęcali. Prosił nas tylko o to, byśmy kochali drugiego człowieka.” - Chico Xavier

Wiceprzewodniczący PTSS
Przewodniczący Wrocławskiego Oddziału PTSS
tomasz.grabarczyk.spirytyzm@gmail.com
Awatar użytkownika
Voldo
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2204
Rejestracja: 08 lut 2010, 14:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: Mirek » 07 lip 2014, 21:57

Mirek pisze:Wynika z tego Gaba, że tylko bogowie mogą Cię atakować ;)
A do jakiej części ciała Chico Ty dorastasz?
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: Xsenia » 08 lip 2014, 07:24

gaba75 pisze:Ty Izo, jeli jesteś medium, dlaczego nie powiesz człowiekowi wprost, pomogę Ci. Daj namiar na siebie i jeśli chcesz pmog,ę Ci tak i tak w taki a taki sposób. Przecież pomaganie powinno sprawiać radość a nie odwrotnie. Czemu si, tak boicie pomagać. ja nie mówię o sobie. nie chcę pomocy od ludzi, przed którymi należy się płaszczyć lizać stopy, poniżać się żeby raczyli pomóc. A i to niewiadome czy pomogą, czy nie powiedzą tylko że pomogą a zabawią się w manipulację.

Dlaczego obrażasz Izę? Czy przed Izą trzeba się "płaszczyć, lizać stopy i poniżać"? Czy ona kiedykolwiek tego oczekiwała? Dlaczego Gaba piszesz, że Iza manipuluje ludźmi? Dlaczego ją tak obrażasz? Co ona ci zrobiła? Proszę napisz.
gaba75 pisze:Jestem zbulwersowana tym, czego tu doświadczyłam, będąc neutralną.

Naprawdę uważasz, że twoja postawa i zachowanie jest neutralne? :shock:
gaba75 pisze: uważacie się za Bogów, bo mnie zaatakowaliście

A teraz obrażasz całą resztę. Bo ktoś śmiał ci zwrócić uwagę, to oczywiście musi się uważać za Boga?
Gaba dlaczego nie można ci zwracać uwagi na twoje niestosowne zachowanie? Zwracać uwagi, a nie atakować!!! Proszę odpowiedz.
Jesteśmy tylko ludźmi i oczekujemy szacunku od innych w takim samym stopniu, jak my szanujemy innych, czy tak trudno to zrozumieć?
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: gaba75 » 08 lip 2014, 10:02

Fajnie się powyżywać i upóścić sobie na Bogu ducha winnym człowieku, coooooooooooooooooooo. Super. Wszedł sobie człowiek na forum z mysla o poznaniu ludzi na odpowiednim poziomie, a tu niestety. Ludzie mają problemy i dorwali człowieka wrażliwego, na którym można się wyżyć. No brawo Polacy.

Oczywiście nie wszyscy tu tacy ale większość.

Uprawiajcie dalej politykę, stosujcie manipulacje, a zostanie tylko garstka, a potem tylko jeden, pomysłodawca tego forum. Jestem tego pewna na 100%.


I to nie ja jedna zostałam narażona na Wasze gierki.

Nie lubicie rozwiązywać swoich problemów, więc stworzyliście takowe forum jako odskocznie. Uważam że problemy nalezy rozwiązywać, a nie uciszać, a potem ze zdwojona siłą wyżywać się na ludziach, któzy wam nic nie zrobili.

Weszłam na to forum i juz mój temat wydał się Wam nieodpowiedni.

Potrzebujecie dowodów na wszystko, a wasze zachowanie tutaj mówi samo za siebie. To nieodwracalny dowód.

Na wejsciu zaatakowaliście człowieka i teraz się dziwicie, że się broni. No brawo. Za pomysłowość dostalibyście Oskara. Poza tym piszecie że oczekujecie szacunku, a sami nie zaszanowaliście mojego prywatnego zdania, ale naciskaliście bym go zmieniła. Uważacie to za szacunek? Bo ja nie.

Stańcie się dobrymi, a wszystko się ułoży.

Zacznijcie się tłumaczyć, rozwiązywać swoje problemy, ale nie kosztem ludzi niewinnych. Czy ja żyję z Wami i czy przeze mnie macie życiowe problemy? Nie!~!! Nie znamy się, nie spotykamy, więc czego ode mnie chcecie, bo ja od was niczego.

Czytam wasze posty, i niewielu z was ma ciekawe rzeczy do powiedzenia.

Większośc szuka tylko sytuacji do upuszczenia sobie emocji. Reszta owszem, ta mniejsza lepsza strona tego forum, pisze konkrety i idzie zajmować się szczytnymi celami w życiu a nie upuszcza sobie na niewinnych ludziach.
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: danvue » 08 lip 2014, 10:25

Bracia i siostry spirytysci, nie klocmy się już proszę bo to i tak trwa stanowczo za długo!

O co tak naprawdę się kłócimy? Każdy z nas ma jakieś swoje głupoty w głowie i każdy się uczy, każdy z nas jest bardzo niedoskonały i musimy to wiedzieć. Jeśli uważacie że Gaba robi coś źle i wiecie jak reaguje na zwracanie uwagi - przestańcie to robić, bo widzicie co z tego wynika. Burza.

Czemu tak reagujemy na jakimkolwiek obrazy rzucone w nasza stronę? Jeśli wiemy że to nie prawda, i nie wynika z tego nic więcej niż nasza urazona duma, to nie lepiej odpuścić? A jeśli ktoś aż tak nie rozumie swoich błędów, widocznie zrozumie je później, już nasz Tatuś wie jak to zrobić. Proszę więc wszystkich o cierpliwość.

Wszyscy chcemy postępu, rozwoju miłości, chcemy pomagać, ale róbmy to delikatnie. ;)
Uderzył z nieba grom
i wypalił w ziemi znak
znak ten wielki był jak dom
to był krzyż, a obok stał
z postury szczupły, wysoki gość
ale słowa miał jak stal
ludzie wnet oblegli go
krzycząc: Tak! To Ten! To On!
Awatar użytkownika
danvue
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 459
Rejestracja: 12 paź 2013, 17:31

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: Xsenia » 08 lip 2014, 11:34

Czy ja się kłócę? Danvue proszę odpowiedz, bo ja już sama zaczynam głupieć. Owszem jestem naturą choleryczną, ale zawsze mam szacunek dla drugiego człowieka i jego wyborów. Czy w moich postach tego nie widać? Jeśli nie, to proszę powiedzcie mi o tym, może mogę coś zmienić, zmodyfikować w moich postach, tak by były bardziej rozumiane. Jeśli nie chcecie na forum publicum, to może być na priv. Z góry dziękuję za wszelkie uwagi :)
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: juniperus » 15 lip 2014, 10:28

gaba75 pisze:Ty Izo, jeli jesteś medium, dlaczego nie powiesz człowiekowi wprost, pomogę Ci. Daj namiar na siebie i jeśli chcesz pmog,ę Ci tak i tak w taki a taki sposób.


Ponieważ droga Gabo nie jestem Bogiem i nie jestem w stanie pomóc wszystkim. Niektórzy mają pewne konieczne próby do przejścia, a mnie nie wolno jest ingerować w czyjeś palny wcieleniowe. Moja pomoc opiera się na dobrej woli sfery duchowej. Bez ich zaangażowania nie jestem w stanie nic zrobić. Pomagam tam, gdzie jest to możliwe. Skoro duchy nie chcą angażować się w sprawy niektórych ludzi, to znaczy, że mają ku temu jakiś powód, nie zawsze dla nas ludzi zrozumiały i jasny.

Tak na marginesie, nie poruszam czyichś prywatnych spraw i problemów na forum, ponieważ byłoby to nietaktowane i nie w porządku.
Izabela
GG: 42074662


Ulecieć do góry na skrzydłach...
Awatar użytkownika
juniperus
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 852
Rejestracja: 03 sty 2013, 11:50
Lokalizacja: łódzkie

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nasz Spirytyzm

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości