JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Nasze opowieści, o tym jak Spirytyzm zmienił nasze spojrzenie na życie...

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: juniperus » 15 maja 2014, 08:21

Dziękuję. Z czasem człowiek przyzwyczaja się do pewnego stanu rzeczy. Postanowiłam cierpliwie poczekać. Jestem pewna, że już niedługo życie samo zweryfikuje rzeczywistość i wydarzenia, które będą miały miejsce zmuszą ich do zainteresowania się tą stroną życia. Póki co, delikatnie przygotowuję ich do tego, by nie było to dla nich całkowitym szokiem. Jeśli chodzi o męża, pierwsze wydarzenia już miały miejsce i wszystko to, co mu wcześniej przepowiedziałam wydarzyło się. Cieszy mnie to bardzo, ponieważ okazje, by udowodnić im to, same się znajdują, zupełnie tak, jakby ktoś mi w tym pomagał :D
Izabela
GG: 42074662


Ulecieć do góry na skrzydłach...
Awatar użytkownika
juniperus
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 852
Rejestracja: 03 sty 2013, 11:50
Lokalizacja: łódzkie

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: Xsenia » 15 maja 2014, 08:38

No pewnie, że ci pomaga :D
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: papaver » 17 maja 2014, 14:43

Witam.
Mam pytanie do założyciela tego watku-Darel.
Dlaczego zatytułowałeś ten wątek JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi skoro pod tym samym tytułem JESTEM MEDIUM-( o ludziach ze zdolnościami mediumicznymi) od godziny 14,36 widnieje już taki wątek napisany przez juniperus? :?:
papaver
 
Posty: 41
Rejestracja: 20 sty 2011, 17:57

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: danvue » 17 maja 2014, 16:06

Ponieważ w tym wątku jest dyskusja na temat tego co jest napisane w tamtym temacie. Jeśli ktoś będzie chciał przeczytać tylko opisy mediów, nie będzie musiał czytać wielu postow, które maja na celu dyskusję o tym co napisane jest tam. osobiście tak to widzę, że jest tak po prostu wygodniej, lepiej i czytelniej. ;)
Uderzył z nieba grom
i wypalił w ziemi znak
znak ten wielki był jak dom
to był krzyż, a obok stał
z postury szczupły, wysoki gość
ale słowa miał jak stal
ludzie wnet oblegli go
krzycząc: Tak! To Ten! To On!
Awatar użytkownika
danvue
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 459
Rejestracja: 12 paź 2013, 17:31

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: Voldo » 17 maja 2014, 17:18

Darel nie założył tego tematu - widać go jako założyciel dlatego, że jego post był jako pierwszy przeniesiony (za to ja jestem odpowiedzialny).
Dlaczego jest to rozdzielone - tak jak mówi danvue, po to, by nie trzeba się przekopywać przez dyskusję na 3 strony, żeby odnaleźć ciąg dalszy opisu.
Tomasz

„Jezus Chrystus nie prosił nas o wiele, nie wymagał od ludzi, by wspinali się na Mount Everest, czy wielce się poświęcali. Prosił nas tylko o to, byśmy kochali drugiego człowieka.” - Chico Xavier

Wiceprzewodniczący PTSS
Przewodniczący Wrocławskiego Oddziału PTSS
tomasz.grabarczyk.spirytyzm@gmail.com
Awatar użytkownika
Voldo
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2204
Rejestracja: 08 lut 2010, 14:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: papaver » 17 maja 2014, 18:29

Dziękuję Tomaszu za wyczerpującą odpowiedź.
Pozdrawiam.
papaver
 
Posty: 41
Rejestracja: 20 sty 2011, 17:57

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: gaba75 » 18 maja 2014, 15:28

Witam,

Voldo, spoko majonez. pomyślałam, że skoro Iza zamieściła w swoim temacie w nawiasie wzmiankę typu(o ludziach ze zdolnościami mediumicznymi), to ja głupia pomyślałam, że nic się nie stanie jeśli tam napiszę, ale widocznie Iza nie chciała żebym ja tam napisała, skoro wyszło inaczej. Trudno. Ja cieszę się z faktu, że nie usunąłeś moich postów. Niech one sobie są gdziekolwiek, ważne, że dałeś szansę. Za to Ci chwała i cześć. Niemniej jednak chciałabym, żeby Iza się nie wściekała na mnie, bo nie ma o co, a raczej o kogo. Ja jej Gosi nie odbiorę, ani nie odbiore jej mediumizmu. Potrzebuję wsparcia, zrozumienia, przyjaźni, a nie wchodzenia komuś w życie.No nic. Szukam zatem dalej. "Szukajcie a znajdziecie", powiedział Pan. Tak w ogóle to nie rozumiem, dlaczego Iza sama nie napisała mi, że przeszkadzają jej moje posty tylko Ty to zrobiłeś.

Nie gniewaj się Voldo, ale tak jak już gdzieś na forum pisałam, jestem kobietą waleczną i zrobię wszystko, żeby więcej było dobra na ziemi. Dlatego czasami co w sercu to na języku u mnie.

przeważa u mnie"salomonowa mądrość", sprawiedliwe oceny, tak sytuacji, jak ludzi.

I w tym miejscu chciałabym podziękować Izie i Gosi za wsparcie, którego mi udzieliły wcześniej, bo teraz mogę rozwijać się dalej. Ta sytuacja teraz pokazała mi, że muszę dalej poszukiwać, ale już bez Izy i Gosi. Dzięki Wam dziewczyny za wszystko, jeśli was uraziłam, bo poprosiłam was o pomoc-spotkanie, to przepraszam. I jeśli uraziłam Izę moimi postami w jej temacie to tez przepraszam, chyba źle coś zrozumiałam.
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: Voldo » 18 maja 2014, 16:34

Nadinterpretujesz pewne rzeczy.
Ani Iza ani Gosia nie mają niczego do przenosin Twoich postów - ja to zrobiłem.
W tamtym temacie są posty zawierające w sobie opisy doświadczeń - na dyskusję jest miejsce tutaj.
Właśnie dlatego napisałem Ci na PW, że jeśli jakaś część Twojego postu jest opisem doświadczeń to ją tam przenieś - ja nie zamierzam ingerować w posty.
Temat ten nie jest tylko dla Izy i Gosi, tak jak Iza napisała w pierwszym poście - jednak mają się tam znajdować opisy doświadczeń a nie dyskusje, żeby później nie trzeba się było przekopywać przez dyskusję w celu znalezienia kolejnej części opisu.
Więc jeszcze raz napiszę - jeśli którąś część Twoich postów jest opisem Twoich doświadczeń - umieść ją tam.
Tomasz

„Jezus Chrystus nie prosił nas o wiele, nie wymagał od ludzi, by wspinali się na Mount Everest, czy wielce się poświęcali. Prosił nas tylko o to, byśmy kochali drugiego człowieka.” - Chico Xavier

Wiceprzewodniczący PTSS
Przewodniczący Wrocławskiego Oddziału PTSS
tomasz.grabarczyk.spirytyzm@gmail.com
Awatar użytkownika
Voldo
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2204
Rejestracja: 08 lut 2010, 14:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: megan6 » 18 maja 2014, 19:03

gaba75 pisze:Witam,

Niemniej jednak chciałabym, żeby Iza się nie wściekała na mnie, bo nie ma o co, a raczej o kogo. Ja jej Gosi nie odbiorę, ani nie odbiore jej mediumizmu.


hm nie wydaje mi się Gaba by Iza w jakikolwiek sposób była na Ciebie zła, a już tym bardziej uważała że możesz odebrać jej mediumizm albo mnie, ja jestem wolnym człowiekiem i do nikogo nie należę. I tak jak powiedziałam zawsze możesz liczyć na moją pomoc ;)
In the arms of the angel fly away from here ...
you're in the arms of the angel, may you find some comfort here
Awatar użytkownika
megan6
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 214
Rejestracja: 23 lut 2013, 19:57
Lokalizacja: Kendal

Re: JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi

Postautor: gaba75 » 18 maja 2014, 23:07

Gosiu,

dziękuję ci. Powiedz w takim razie w jaki sposób mogłabyś mi pomóc? Bo Twoje przeczucie, co do tego że jest mi ciężko, nie myli Cię.

pozdrawiam Gaba
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nasz Spirytyzm

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości