Podróże senne - mogość doświadczeń i postaci

Nasze opowieści, o tym jak Spirytyzm zmienił nasze spojrzenie na życie...

Re: Podróże senne - mogość doświadczeń i postaci

Postautor: danut » 08 lut 2020, 19:37

Ja najpierw widziałam te osoby i rozmawiałam z nimi tak jakby byli i żyli normalnie w tej rzeczywistości. Wiem też dlaczego ta "ja z przyszłości" nie weszła za mną do tamtego pokoju tylko musiała się ze mną łączyć w sposób telepatyczny, połączyć tak silnie z moją świadomością, zawładnąć mną i zapisać bardzo ważne dla mnie na przyszłość wtedy rzeczy. Stałyśmy na przedpokoju i wtedy tam były drzwi do owego pokoju w jakim zostało to zapisane, ale dziś jako w tej dla mnie już przyszłości drzwi tam nie ma, są zamurowane. Z tej sceny dzisiejszego obrazu miejsca nie ma możliwości przejścia tam. Skoro klatki filmu są pozmieniane i nie jest to już ten sam układ dochodzi do innej formy kontaktu, już nie ma teleportacji, przy której te układy muszą być identyczne. Czułam cały czas ten kontakt pomimo iż odeszłam od prezentującej się żywo osoby, i wiedziałam że to ona na mnie tak oddziałuje.

A głos to druga sprawa - tak wiem do kogo należał, a usłyszałam go nie tylko ja ta druga osoba do której właściwie to przeze mnie powiedział także rozpoznała czyj to głos, zareagowała olbrzymim przerażeniem i powiedziała, właściwie wykrzyczała :"To on tu z tobą jest?".
danut
 
Posty: 6122
Rejestracja: 27 paź 2015, 10:27

Re: Podróże senne - mogość doświadczeń i postaci

Postautor: Xsenia » 08 lut 2020, 20:16

Danusiu czy mogłabyś pisać po polsku, bo to co napisałaś jest niezrozumiałe.
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 2912
Rejestracja: 08 lis 2013, 23:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Podróże senne - mogość doświadczeń i postaci

Postautor: danut » 08 lut 2020, 20:21

Xsenia pisze:Danusiu czy mogłabyś pisać po polsku, bo to co napisałaś jest niezrozumiałe.

Nie mam wpływu na Twoje rozumienie tego co napisałam. Każde słowo jest polskie i ma swoje określone znaczenie. Mam nadzieję, że jednak wiele osób tu zaglądających doskonale potrafi to przyjąć i sobie zobrazować tę sprawę.
danut
 
Posty: 6122
Rejestracja: 27 paź 2015, 10:27

Re: Podróże senne - mogość doświadczeń i postaci

Postautor: allithea » 17 lut 2020, 13:22

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi i wnioski.

Po "Walerii i Mamie" były kolejne kartki, ale w pewnym momencie przerwałam cały proces, bo wydałam się sobie śmieszna. Podchodzę do sprawy poważnie tym bardziej, że mój powrót do spirytyzmu był nagły, nieoczekiwany i zdecydowanie inspirowany "czymś" lub "kimś" z zewnątrz.

Co do pisma - próbowałam go już kiedyś, jako młoda dziewczyna, nastolatka, i efekty były podobne. Aczkolwiek, w tym miejscu muszę wyraźnie zaznaczyć, że próby te można zliczyć na palcach jednej ręki. Niemniej jednak, zawsze te próby wynikały z wewnętrznego poczucia, że powinnam usiąść i spróbować. W mojej głowie, pojawia się wtedy myśl "kartka", "siadaj". I skąd mam poczucie, że to głos z zewnątrz?

Wydaje mi się, że to z powodu innego pochodzenia komunikatu. Tzn. normalnie jak o czymś pomyślę, to zazwyczaj mieści się to w toku narracji myślowej, jaką aktualnie prowadzę. Np. myślę o sprawach związanych z pracą, obowiązkach, etc. i nagle, w sposób zupełnie niezwiązany z tym, o czym myślę teraz, pojawia się nagła i intensywna myśl "usiądź do kartki". Sam proces wygląda tak, że po przywołaniu w myślach rozmówcy i jego powitaniu, mięśnie ręki zaczynają być odczuwalne, jak przy naciągnięciu. Staram się wtedy maksymalnie wyciszyć i odgonić swoje myśli. Do głowy wtedy napływają mi myśli, ale jakbym nie znała ich treści, nie mogła ich odczytać. Ręka zaczyna się wówczas ruszać, tak jakby ktoś ją popychał a potem przestawał. Coś jak rozładowująca się bateria. Tak to obserwuję i odbieram.

Od kartki jednak odeszłam, ale snów wyłączyć nie mogę. A te nie pozwalają mi nocami odpocząć. Dziadek się już nie pojawiał, śniłam o nim trzy noce z rzędu, tak jak opisywałam wcześniej, ale teraz go nie widuję. Może dlatego, że znowu jestem w drodze. I martwię się, bo widuję nocami potężne konflikty, godziny policyjne, grupujące się wojsko. W moich aktualnych snach mapy zmieniają granice, a napotkani ludzie noszą w sobie rychłą zapowiedź wojny. I tak wędruje ciągle, krążę, z mniejszymi bądź większymi trudnościami.
Awatar użytkownika
allithea
 
Posty: 13
Rejestracja: 17 sty 2020, 14:55

Re: Podróże senne - mogość doświadczeń i postaci

Postautor: danut » 17 lut 2020, 16:13

Jako młoda dziewczyna miałam też takie coś co wydawało mi się też dziwne i śmieszne jakiś wewnętrzny przymus pisania z przystawionym lustrem, parę listów do chłopaka tak napisałam i dziwnie, że szło mi to bardzo sprawnie, szybko i z odczytaniem tekstu tylko w lustrze. Teraz tak myślę, że to ta druga rzeczywistość to wymuszała by tam list został odczytany przez odbiorcę. Nie jesteśmy przedstawicielami tylko tej jednej znanej tu rzeczywistości. Czytając inną Twoją wypowiedź spostrzegłam, że pracujesz nad swoją osobowością i dobrze Ci to idzie. Rozpoznajesz swoje pole informacyjne i wyrzucasz z niego intruzów. Podobne zwykle łączy się z podobnym, a nieświadomość tych rzeczy i brak prawidłowego rozpoznania dobra od zła powoduje duży konflikt i zagubienie. Piszesz, że pomaga Ci w tym opiekun. Wydaje mi się, że masz otwartą drogę do sieci swoich połączeń poza tym światem. W innym temacie pisałam jak to jest kiedy trafi "kosa na kamień" :) Miałam sytuację kiedyś, kiedy intruzka ( bo doskonale wiem kto to był) chciała się mną pobawić, myślała że należę do tych, z którymi to takie łatwe. Odebrałam zdarzenie ze obrazowaniem go. Widziałam jak mój opiekun tego kogoś przeganiał :lol: i z jakim hukiem. A przyszła w OOBE by odprawiać jakieś voodu nade mną z wbiciem mi długiej szpili w mózg. Mechanizm fałszu działa na zasadzie strachu, ale to też nie ze mną i spodobała mi się Twoja wypowiedź o radzeniu sobie z nim. Pozdrawiam serdecznie!
danut
 
Posty: 6122
Rejestracja: 27 paź 2015, 10:27

Poprzednia

Wróć do Nasz Spirytyzm

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości