Jak pomóc osobie bojącej się śmierci?

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Re: Jak pomóc osobie bojącej się śmierci?

Postautor: Mirek » 23 mar 2015, 19:54

atalia pisze:Bernadeta, osoby nie będące mediami na pewno mają pod tym względem ciężej, bo muszą zdawać się na innych, nie znjąc świata duchowego z własnych doświadczeń. Trochę Wam nieraz zazdroszczę,choć mówicie, ze nie zawsze Wam z tym darem lekko.

Nie masz czego zazdrościć. Możesz się tego nauczyć :)
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Jak pomóc osobie bojącej się śmierci?

Postautor: atalia » 23 mar 2015, 19:58

Próbowałam, ale nie byłam zadowolona z rezultatów.
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Jak pomóc osobie bojącej się śmierci?

Postautor: Mirek » 23 mar 2015, 20:38

Wybierz się na warsztaty Brucea Moena, a w 5 dni osiągniesz tą umiejętność :)
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Jak pomóc osobie bojącej się śmierci?

Postautor: atalia » 23 mar 2015, 20:55

Pisałam Ci już, ze byłam na takich warsztatach , przerobiłam kurs Moena i Gateway Experience Monroe na płytach, ale nie jestem zadowolona z rezultatów. Może wynika to z mojego nadmiernego racjonalizmu i sceptycyzmu?
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Jak pomóc osobie bojącej się śmierci?

Postautor: Mirek » 23 mar 2015, 21:26

Może strach Cię paraliżuje? A co będzie jak się uda? Może to Cię blokuje?
Może to być również chęć zbyt szybkich rezultatów. Wtedy też włączają się blokady.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Jak pomóc osobie bojącej się śmierci?

Postautor: bernadeta1963 » 23 mar 2015, 22:09

Zastanawiam się czy duchy też muszą przejść przez takie warsztaty ?. Ja bym nie próbowała na siłę. Nie wiem czy to jest takie etyczne szkolić się z '' wywoływania duchów ''. Przecież one też mają jakieś zasady. Może to jest dobre tylko jak chcesz porozmawiać z członkiem rodziny , bo nie wiem czy jakiś obcy duch wywołany tak '' dla sportu '' nie będzie miał nic przeciwko temu . Jaką mamy pewność że ludzie którzy nauczą się tego jeśli oczywiście da się nauczyć nie będą robić tego dla żartu , albo żeby zaimponować kolegom . Nie mówię oczywiście o odpowiedzialnych ludziach .Skoro może zapisać się kazdy kto ma kasę to najbardziej nieodpowiedzialnym jest ten co to wymyślił .
bernadeta1963
 
Posty: 546
Rejestracja: 30 gru 2014, 18:31
Lokalizacja: Łódź

Re: Jak pomóc osobie bojącej się śmierci?

Postautor: bernadeta1963 » 23 mar 2015, 22:35

Jest ciekawy program w TV '' Dzieci nie z tej ziemi '' . W programie tym osoby nastoletnie z darem mediumizmu biorą udzial w warsztatach , które prowadzą doświadczone media. Pomagają uporać się tym dzieciom z ich wizjami . Wspólnie obserwują i pomagaja duchom udowadniając tym dzieciom że są normalne , bo czują się odrzucone przez swoje środowisko . Pomagają im radzić sobie z niechcianymi przekazami , czy niemiłymi spotkaniami z duchem . Po tych warsztatach dzieci są pewniejsze swoich zdolności , ale one już je mają . Nikt nie uczy ich wywoływania .
Żałuje , że mnie nikt tak nie pomógł , byłoby mi łatwiej zrozumieć .
bernadeta1963
 
Posty: 546
Rejestracja: 30 gru 2014, 18:31
Lokalizacja: Łódź

Re: Jak pomóc osobie bojącej się śmierci?

Postautor: Mirek » 24 mar 2015, 07:06

Bernadeto, to nie są warsztaty z wywoływania duchów.
Wywoływanie duchów, to zapraszanie ich do świata fizycznego.
Warsztaty uczą przenosić swoją świadomość do świata duchów.
Ewa Fortuna skończyła takie warsztaty i jest w tym najlepszą osobą jaką znam :)
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Jak pomóc osobie bojącej się śmierci?

Postautor: bernadeta1963 » 24 mar 2015, 07:15

Czyli jak to rozumiem , to my uczymy się wchodzić do świata duchów ? Czy prosimy ich o pozwolenie , czy po prostu wchodzimy tam , bo nie rozumiem po co . Z ciekawości ? .
bernadeta1963
 
Posty: 546
Rejestracja: 30 gru 2014, 18:31
Lokalizacja: Łódź

Re: Jak pomóc osobie bojącej się śmierci?

Postautor: bernadeta1963 » 24 mar 2015, 07:28

NIe bardzo orientuję siężialalności pani Ewy . Przeczytalam w internecie jej wpis na stonie życie po zyciu . Z dnia 14 marca 2013 r '' Szanowni państwo z przykrością informuję , że nie nawiązuję już kontaktów z Duszami . Bardzo proszę o uszanowanie mojej decyzji i nie przysyłanie mi nowych próśb''. Ciekawe czym była podyktowana ta decyzja? Ja wyznaję zasadę '' nie idż tam , gdzie cię nie zapraszają , uszanuj ich prywatność ''. Gdyby każdy tak sobie mógl zaglądać do duchów nie było by dobrze.
bernadeta1963
 
Posty: 546
Rejestracja: 30 gru 2014, 18:31
Lokalizacja: Łódź

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 25 gości