Czy to normalne

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Czy to normalne

Postautor: Septembergirl05 » 13 mar 2023, 17:47

Witam Wszystkich bardzo serdecznie ,
Pisałam do Was około dwóch lat temu o zmorach nękających mnie na drzemkach. Za Państwa radami zakupiłam kamienie chroniące , ametyst , modliłam się przed każda drzemka . Odeszło. Ale mam wrażenie , ze wróciło.
Jakoś czas temu spałam i obudziłam się z krzykiem . Ciężko było się wybudzić z tego snu , dopiero modlitwa pomogła . Zdrowas Maryjo . Znalalzam na ciele zadrapania na ramieniu . Zignorowałam to aż do dziś .
Poszłam na drzemkę przed praca , spiąc miałam dość nietypowe sny , jak na siebie , wszędzie było ciemno . Śniło mi się , ze leżałam w łóżku, za mną leżał ktoś , trzymając mnie za dłonie. Chciałam się wyrwać , ale to cos wzmacniało uścisk . Zaczęłam odmawiać Aniele Stróżu , nie pomogło . Uścisk się wzmocnił. Spróbowałam krzyczeć imie męża , nic . Zaczęłam odmawiać Zdrowas Maryjo, jak kiedyś. Momentalnie dłonie tego czegoś zaczęły płonąc , moje paliły od jego dłoni. Puściło. I natychmiast się obudziłam . Co to jest ??? Czy miał ktoś z Państwa podobne zdarzenie ? Z góry dziekuje za odpowiedz .
Septembergirl05
 
Posty: 13
Rejestracja: 17 sie 2020, 15:58

Re: Czy to normalne

Postautor: Pablo diaz » 14 mar 2023, 08:08

Dzień dobry
Jeśli nie otrzymała Pani pomocy,proszę napisać na ten adres

bezerra_demenezes@yahoo.pl
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: Czy to normalne

Postautor: karolina86 » 14 mar 2023, 12:02

Ja nie mam takich doświadczeń, ale jeżeli przez jakiś czas miałaś spokój i teraz to wróciło, może warto przyjrzeć się temu dlaczego akurat teraz, jak się zmieniło twoje życie, rzeczywistość, może masz trudniejszy czas i w jakis sposob przyciągasz te istoty akurat teraz.
Ja to widze tak, jesteś isotatmi duchowymi, ale w ciele człowieka więc że względu na życie które prowadzony na ziemi czasami ciężko jest być zawsze uważnym i oddajemy się kompletnie w wir życia "jako czlowiek". Ja u siebie zauważyłam że kiedy właśnie zapominam o tym że jestem przede wszystkim istota duchową(spada moja uwaznosc), skupiam się tylko na tym co ziemskie... wtedy wszystko staje trudniejsze, przychodzą trudne emocje, sytuację, doświadczenia, mysle że podłapują to także takie byty/istoty. One się karmią nasza energią, strachem.
Zwróć uwagę czy Twoja energia(niektórzy mówią wibracje) ostatnio nie obniżyły się. Nie wiem.czy medytujesz, ale bardzo polecam wszelkie medytacje na konferencje serca i umysłu lub po prostu milosci. To bardzo podnosi energię, chociaż na wszystko jest potrzebne czas i regularność jest ważna. Praca z lekiem pewnie też pomoże.
Mam nadzieję że znajdziesz pomoc, pozdrawiam Cie serdecznie.
karolina86
 
Posty: 116
Rejestracja: 12 wrz 2014, 22:23
Lokalizacja: Gliwice

Re: Czy to normalne

Postautor: Septembergirl05 » 14 mar 2023, 12:59

Dzień dobry ,
Bardzo dziekuje za odpowiedzi pod postem. Panie Pablo napisałam pod ten adres wyjaśniając cała sytuacje .
Pani Karolino, tak moja sytuacja życiowa obecnie może powodować obniżenie mojej energii. Ponadto jestem osoba bardzo wrażliwa i mam wrażenie , ze ściągam takie rzeczy łatwiej :/.
Mam jeszcze jedno pytanie … czy to coś może być energia kogoś , kto jest bardzo zły na nas ? Wszystko zaczęło się około 3 lat temu, kiedy poznałam pewnego człowieka. Bardzo wrażliwego , ale można by powiedzieć mrocznego ? Probuje się bezskutecznie uwolnić od tej osoby i podczas każdej z tych prób doświadczam właśnie takich ataków . Widzę tez powtarzające się sentencje liczb. Wiem, ze anioły czuwają nade mną , odczytuje znaczenie każdej z powtarzających się liczb .
Pozdrawiam serdecznie .
Septembergirl05
 
Posty: 13
Rejestracja: 17 sie 2020, 15:58

Re: Czy to normalne

Postautor: karolina86 » 14 mar 2023, 14:02

Być może jest to dla Ciebie nauka stawiania granic. Właciwie to przypomniał mi sie sen, pojawił sie akurat w takim momencie kiedy zaczełam sie interesować duchowościa, moze komus sie to nie spodobało. Przyszła, a moze raczej wtargneła do pokoju przez drzwi balkonowe ciemna istota, z sekundy na sekunde robiła sie coraz wieksza, mój pies na nia przerazliwie szczekał. A ja zdecydowanie powiedziałam, że sobie nie życzę aby mnie nachodziła, nakazałam jej odejsc i zaczełam odmawiać Zdrowaś Maryjo. I nagle znikneła, wiedziałam że to nie był zwykły sen. Nigdy wiecej sie to nie powtorzyło. Nie bój sie, masz ochronę i masz ta moc/siłe aby postawic jasno granice.
Sa tu osoby "czujące i widzace wiecej" wiec może ktoś Ci napisze coś wiecej na ten temat. Ten byt moze być po prostu istota, która przyciagnęłaś w wyniku "słabszej formy" :) a moze byc to cos karmicznego. Polecam film Divaldo posłanie c pokoju. https://youtu.be/DorcaOztzbg
Co do tej osoby sama musisz ocenić, jak sie czujez w jej towarzystwie, czy jestes pełna energii po spotkaniu czy raczej wyczerpana. Najwazniejsze to sie nie bać, ja wierzę, że sami kreujemy swoja rzeczywistosc wiec jeżeli jestes w trybie leku, boisz sie że ktoś/coś Cie skrzywdzi, to zapewne przyjdzie lekcja aby z tym lekiem sie zmierzyć. Dla mnie bardzo ważne jest potrzymywanie pozytywnego myślenia na codzien, wiem że nic mi nie grozi i jestem pod opieką. Te liczby na 100% sa potwierdzeniem tego, abyś sie nie lękała.
To jedno zdanie ciagle mi ostatnio towarzyszy i czuje ze po prostu mam je napisać " wszystkie odpowiedzi masz w sobie".
Pozdrawiam:)
karolina86
 
Posty: 116
Rejestracja: 12 wrz 2014, 22:23
Lokalizacja: Gliwice

Re: Czy to normalne

Postautor: tadyszka » 14 mar 2023, 19:31

witaj semptember girl,

Myślę ze dobra metoda to dedukcja co sie zmienilo, co moglo sie potencjalnie zmienic , jakie warunki sie pojawily ze dana sytuacja wraca? zatrzymaj sie, zadaj sobie pytanie i czekaj..odpowiedz przyjdzie.. bo jak jestes wrazliwa to i intuicja dziala dobrze, moze po prostu zakłócasz jakoś jej podszepty. Tak jak Karolina napisala, wszystkie odpowiedzi mamy w sobie..:)

Czy jest coś co mozesz zrobic z swej strony by podwyzszyc swoja energie? kontakt z natura? medytacja? modlitwa?

Sprobuj przed snem brac kapiel z sola lub zwykly prysznic z wizualizacja ze sciagasz z strumieniem wody wszelkie duchowe zabrudzenia, wszelka energie od innych, wszelkie ataki na twoja aure, mysloksztalty.. Wyobraz sobie ze oczyszczasz sie cala z wszystkiego co nie jest twoje.. po kapieli lub prysznicu wyobraz sobie ze tworzysz sobie banke z milosci, w ktorej sie zamykasz i nie ma nikt i nic do ciebie dostepu.

Dodatkowo moze to tez byc cos innego niz zmora. Zrob tydzien w ktorym bedziesz sie intensywnie za ta istote modlic. Nie znamy powodow dlaczego ona przychodzi do ciebie.

I jezeli jest to zagubiona istota ktora nie ma dobrych zamiarow, najwazniejsze sie nie bac! bo tylko strachem dajesz jej moc sprawcza. Ona nie moze ci nic zrobic. wysylaj jej dobre mysli na jawie i powtarzaj sobie bez przerwy ze jestes bezpieczna a to co robie w snie to po prostu iluzje.

Pamietajmy ze mozg jest filtrem i jak spotyka sie z czyms nieznanym probuje to intepretowac po swojemu, wedlug zaprogramowanych przez tysiace lat programow. To moze byc dusza ktora sie chce z toba skomunikowac, ale ty masz takie negatywne przekonania i takie wgrane programy ze mozg intepretuje to jako zagrozenie i tworzy caly scenariusz by zrozumiec niezrozumiala sytuacje.

Pamietaj o glebokiej modlitwie przed, zaufaniu i pracy nad strachem i szukaniu polaczen.
zadaj pytanie dlaczego nie mozesz sie uwolnic od tej osoby i w jakim kontekscie on moze byc z tym wszystkim powiazana?
... Może wojny wciąż wybuchają dlatego, że jeden nigdy w całej pełni nie chce czuć tego, co cierpi drugi...
Bycie empatycznym to widzenie świata oczami drugiego, a nie widzenie własnego odbitego w jego
oczach...


spirytystka na emigracjii
Awatar użytkownika
tadyszka
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 668
Rejestracja: 16 lut 2011, 18:21
Lokalizacja: Hamburg

Re: Czy to normalne

Postautor: Murof » 16 maja 2023, 00:00

Gdzie mogę obejrzeć film: "Posłaniec pokoju"?
Poniższy link niestety nie działa. Dziękuję

https://youtu.be/DorcaOztzbg
Murof
 
Posty: 26
Rejestracja: 21 cze 2021, 10:27

Re: Czy to normalne

Postautor: jario » 16 maja 2023, 21:16

Mistrz pojawia się tylko wtedy, kiedy uczeń jest gotowy ...
Awatar użytkownika
jario
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 465
Rejestracja: 15 gru 2009, 17:09
Lokalizacja: Wedel

Re: Czy to normalne

Postautor: Murof » 11 mar 2024, 11:39

Na dzien dzisiejszy nie rozumiem rozmowy z filmu "Poslaniec pokoju". Dlaczego mowi mu, ze powinien zwrocic sie przeciwko Jezusowi❓ Ktos wytlumaczy?


01:30:24.233 --> 01:30:25.976
Twoją powinnością jest najpierw zwracać się do nas.

01:30:25.976 --> 01:30:27.827
Moją powinnością jest zwracać się do Jezusa.

01:30:27.827 --> 01:30:30.300
On mi mówi, co powinienem robić.

01:30:30.300 --> 01:30:33.054
Zwróć się przeciwko niemu.

01:30:33.182 --> 01:30:35.540
Przeciwko niemu nie mogę

01:30:35.989 --> 01:30:37.758
ale posłuchaj dobrze.

01:30:37.758 --> 01:30:39.522
Gdzie tylko pójdziesz,

01:30:39.522 --> 01:30:45.000
będzie czekało na ciebie poniżenie, cierpienie i brak szacunku.

01:30:45.706 --> 01:30:47.905
To jest moim pragnieniem.

01:30:47.905 --> 01:30:50.654
Więc musisz wiedzieć jedno, że moim pragnieniem,

01:30:50.654 --> 01:30:52.654
jeszcze w tym życiu,

01:30:52.654 --> 01:30:57.316
jest mieć na tyle siły by osiągnąć taki poziom aby móc cię kochać.

01:30:59.048 --> 01:31:02.518
Nawet jeżeli się to wydaje niemożliwe.

01:31:03.031 --> 01:31:06.768
Będę prosił Boga każdego dnia, żeby dostać choć jedną szansę

01:31:06.768 --> 01:31:08.768
by móc dotknąć twojego serca.

01:31:10.300 --> 01:31:12.961
To jest moje pragnienie.
Murof
 
Posty: 26
Rejestracja: 21 cze 2021, 10:27

Re: Czy to normalne

Postautor: Murof » 11 mar 2024, 11:54

Prosze o skasowanie powyzszego co napisalam.
Film wyswietla mi sie oddzielnie tzn. aby go obejrzec musze dzielic ekran na pol. Wyglada to tak, ze czytam tekst i domyslam sie w ktorej minucie filmu jestem. Myslalam ze to jest rozmowa z jego oduchowa opiekunka
Murof
 
Posty: 26
Rejestracja: 21 cze 2021, 10:27


Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości