Tzw. pytanie po użyciu odpowiedzi

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Tzw. pytanie po użyciu odpowiedzi

Postautor: 123bgf123 » 25 sty 2023, 13:40

Pyta mnie siostra przez "ogródek" a właściwie nie mnie tylko mą żonę ! Żona mi mówi o pytaniu siostry gdzie żona mi mówi iż ja wiedząc co i jak odpowiedziałam NIE ! niezgodnie z prawdą ! Żona ma jest osobą spirytyzmu która się obiła o rzeczy niewyjaśnione związane z moją osobą i nie tylko - bo to co jej podaję 5-ć minut po (np. wysyłką w lamus) dla niej to ona i tak widzi iż to nie było w lamus ! iż tam są konsekwencję odnotowane w realu ale dla mnie to fikcja jest - i tak jej podaję :) Cóż...zaatakowano mnie energetycznie Drodzy Spirytyści i walczyłem dosłownie pół roku z tym co mnie Cały czas atakowało ! Bo chcę się wznieść ! ale ale udarzenie czarnej i nigdzie nie wytłumaczalnej dla mnie Energii (a Ja byłem u Was odcięty od źródła - Was Drodzy Spirytyści - odcięty całkowicie od możliwości zwrócenia się do medium soldado z pytaniem ! Uderzyłem jako Ja czarny i taką energią w tego co prał we mnie już odczuwalnie swą energię krzywdzącą mnie (być może to karma - i tak pomyślałem najpierw !) ale w końcu odpowiedziałem jak czarny mag energią zwrotną i teraz umiera w mojej rodzinie konkretna osoba / moja Mi ukochana zawsze kuzynka która też jak Ja parała się wiedźm mocami ! Cóż Ja odpowiadając odpowiadałem "X-owi" i PODTRZYMUJĘ TO !!! Wiem, że to się nie zgadza z A. Kardecka Filozofią i idąc za autorem Księgi Duchów - CAŁKOWICIE SIĘ Z NIM ZGADZAM ! ale...moja praktyka troszkę odbiega od mistrza :) kiedy wstaję po 2 godzinach snu a się czuję jakbym wypił 15-cie kaw i gdy żona ma mówi do mnie "co brałem?!" a ja nic nie brałem ! znaczy iż czarna magia którą wyklucza spirytyzm i ja ! działa :) :evil: ...Wiecie chciałbym by to się okazało iż to jednak nie jest moja kuzynka ! bo Ja zabiję tą istotę nawet po linii karmy / a karmy nie przyjmę bo obecnie karma już nie rzutuje !!! :) ale proszę Boga by to nie była Ona ! bo to co poszło w "tamtą stronę" w tamten tunel bezosobowo - dosięgnie !!!...celu / Nie wycofam tego NIGDY !!!...
123bgf123
 
Posty: 94
Rejestracja: 09 sty 2023, 13:36

Re: Tzw. pytanie po użyciu odpowiedzi

Postautor: 123bgf123 » 25 sty 2023, 14:08

Powinienem napisać iż uczono mnie u Rockefellerów ale gdy mnie Rockefeller z nad ziemią przedstawiał owym "moja dusza" coś powiedziała co moja świadomość/Ja nie usłyszałem i On prasnął buławą czarnej energii odsyłając mnie za drzwi przy Panu Rockefeller ! Pan Rockefeller przeszedł nad tym do porządku biorąc mnie za swą sekretarkę tylko w rodzaju męskim ! :) 100% a niech to obali ktokolwiek - ale proszę o dowody jednak bo wiara nie jest DOWODEM NICZEGO ! przynajmniej dla mnie - sługi sługów...Spirytyzmu.. ?
123bgf123
 
Posty: 94
Rejestracja: 09 sty 2023, 13:36

Re: Tzw. pytanie po użyciu odpowiedzi

Postautor: 123bgf123 » 25 sty 2023, 14:21

czemu miałbym wycofywać coś co według spirytyzmu którego poważam i którego poważa ma żona to co piszę powyżej to jest odlot i bajka ?! Ja czarny mag nauczany w ld po wrogim wejściu do Iluminati przez oobe ! TO JEST PRZECIEŻ BAJKA !!! a pytam Szanownych Spirytystów o ich prywatę bo Szanowni wiedzą iż to o czym piszę jako okultysta 15-lat praktyki na zewnątrz Ja Tylko BREDZĘ ! Bo czegoś takiego nie ma ! a Ja cóż tylko wierzę bezpodstawnie w bajki i dlatego Jestem w bajce ! I dlatego pytam co ja mam zrobić w tym wypadku gdy budząc się po 2 godzinach snu mam energię śpiocha który się budzi po 12 godzinach snu a w tle u mnie jest............TAMTO ! ?
123bgf123
 
Posty: 94
Rejestracja: 09 sty 2023, 13:36

Re: Tzw. pytanie po użyciu odpowiedzi

Postautor: 123bgf123 » 25 sty 2023, 14:36

Ja jako spirytysta teoretyk oczywiście zamierzam teraz kupować książki spirytyzmu Wasze wydawnictwa i je pochłaniać a potem mam nadzieję, że biegli w spirytyźmie teoretycy mi będą tu w Was Szanowni wszystkie moje pytania wyjaśniać ! Nie mam żadnych wątpliwości iż tu na tym Forum dostanę wykładnię tłumaczenia mych odbiegających od normy pytań tzw. czarnej okultystycznej praktyki !...Zawsze Skromny Wasz Wielbiciel... boję się podpisać swojej duszy imieniem więc niech będzie mój podpis na Forum...
123bgf123
 
Posty: 94
Rejestracja: 09 sty 2023, 13:36

Re: Tzw. pytanie po użyciu odpowiedzi

Postautor: OneNight » 25 sty 2023, 18:40

To co napisałeś to jakiś zbiór losowych słów. Nie zrozumiałem niczego, co tu napisałeś. Piszesz zbyt chaotycznie i zbyt ogólnikowo.

A tak na marginesie. Taki wielki znawca okultyzmu, a nie wie że podział na białą i czarną magię nigdy nie istniał? Zerknij w źródła historyczne. Opisywanie siebie jako czarnego maga praktykującego czarny okultyzm każe mi wysnuwać dwa wnioski - albo bazujesz na współczesnych wymysłach zbuntowanych nastolatków, którzy wyssali te praktyki z palca. Ewentualnie ludzi którzy oszukują dla zarobku. Albo jesteś czarnoskóry :D
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Tzw. pytanie po użyciu odpowiedzi

Postautor: 123bgf123 » 26 sty 2023, 15:54

OneNight pisze:To co napisałeś to jakiś zbiór losowych słów. Nie zrozumiałem niczego, co tu napisałeś. Piszesz zbyt chaotycznie i zbyt ogólnikowo.

A tak na marginesie. Taki wielki znawca okultyzmu, a nie wie że podział na białą i czarną magię nigdy nie istniał? Zerknij w źródła historyczne. Opisywanie siebie jako czarnego maga praktykującego czarny okultyzm każe mi wysnuwać dwa wnioski - albo bazujesz na współczesnych wymysłach zbuntowanych nastolatków, którzy wyssali te praktyki z palca. Ewentualnie ludzi którzy oszukują dla zarobku. Albo jesteś czarnoskóry :D
Wiem że pisałeś tutaj różne rzeczy i że wchodząc tu byłej niedoszłym samobójcą ! :) No cóż obecnie możesz wyśmiać każdego nie ? a śmiech to zdrowie więc punkt dla Ciebie !
123bgf123
 
Posty: 94
Rejestracja: 09 sty 2023, 13:36

Re: Tzw. pytanie po użyciu odpowiedzi

Postautor: OneNight » 26 sty 2023, 20:50

Wiem że pisałeś tutaj różne rzeczy i że wchodząc tu byłej niedoszłym samobójcą ! :) No cóż obecnie możesz wyśmiać każdego nie ? a śmiech to zdrowie więc punkt dla Ciebie !


Więc wiesz za mało, bo nie miałem żadnych prób samobójczych. Nie rozumiem czemu kolejny raz o tym wspominasz, próbując zrobić ze mnie kogoś kim nie jestem.

Uważasz się za takiego hop do przodu? Znam Twoje prawdziwe imię. Pisałeś też do mnie prawdopodobnie pod fałszywym imieniem na priv. Znam też imię bliskiej Ci osoby, na M (o ile jeszcze żyje). Wiem o Tobie dużo i o Twoich dawnych "eksperymentach" na forum, od jednego Cię nawet poważnie rozbolała głowa :P Wiem też o Twoich przodkach. Więc czy jesteś pewien, że chcesz iść tą drogą w dyskusjach? Jakoś żadna z Twoich gróźb się nie spełniła, żaden Twój "atak" nigdy do mnie nie dotarł, użytkowniku o pseudonimie "czarnyMag". A soldado miałeś podobno wbić w beton (założyłeś że odebrał wtedy jakiś atak skierowany na mnie, przeszkadzając Ci :D).

A co do wyśmiewania. To nie jest nabijanie się, tylko prawda. Bo sorry, ale nie będę traktował poważnie takich rzeczy jak:
- duchowego satanizmu, które jest wyjęciem z kontekstu hinduistycznych praktyk, tylko że z odwróconą kolejnością. W połączeniu z modelem psychologicznym (założeniem, że magia ma źródło w umyśle). Oba te systemy zostały porzucone przez swoich autorów oraz przedstawicieli. Duchowy satanizm okazał się nawet przekrętem dla kasy i zniknął za granicą. Stworzyli go satanista oraz nazistka (lub odwrotnie). A w Polsce rozkwita.

- Wysrywów tego debila Laveya, który jak mnie pamięć nie myli, w jakichś ewokacjach aniołów zamienił po prostu słowo bóg na szatan. Powodzenia w nie obrażaniu istot do których się chcieli zwracać. Wiem o gówniarzach, którzy mu uwierzyli i skończyli potem w psychiatryku.

- New Age-owej propagandy, która również polega na wyjęciu jakichś praktyk z różnych kultur, dorabiając do tego własną filozofię.

- Demonolatriu i "magii chaosu"

A z tego co piszesz, wygląda jakbyś praktyków jedno z powyższych.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Tzw. pytanie po użyciu odpowiedzi

Postautor: 123bgf123 » 31 sty 2023, 13:03

Odp do OneNight ! : Ja Cię znam :P ! pisałeś Tu różne rzeczy które albo są w historii Forum albo to Forum chodząc za kasę poda Ciebie OneNight za ideał :P - ALE JA CIĘ ZNAM !!! :D Jesteś pozorantem !!! Te twoje wypowiedzi są co najmniej w praktyce do OBALENIA !!! a w twoim osobistym cykorstwie :) Bo Ty i Ja w OOBE się Spotkaliśmy na 100% :) Prawda ?! :) a to żeś zwiał to tylko dowodzi Twojej niedojrzałości Duchu w materii !!! chodzi o to - czysto prywatnie że mi nie dorównujesz w praktyce ! a grasz rolę "indora" :P Forum Szanowne nie zweryfikuje Naszego kontaktu czysto prywatnego poprzez oobe ! :) Ty wiałeś ! a Ja się zastanawiałem czemu ty tak robisz ! :oops: nazwijmy ten układ czarnyMag i OneNight :D Ty Wiałeś ! a Ja byłem w szoku ! wtedy :oops: ...i co się stało iż Ty tak wiałeś ?! Jeszcze o tym nie napisałeś na Szanownym Forum bo ktoś cię tam wymazał z kolesiów Spirytyzm.pl po linii flaszki :? ale czemu tak się stało ? skorośmy mieli dać podwaliny Twojej nauki :idea: czemu poprosiłeś kolesia od flaszki z Forum spirytyzm.pl o wymazanie tamtych Twoich wypowiedzi ?! :) Umówiłeś się ze Mną na otwarto na Tym Forum do rozmowy na priv na Tym Forum i tam sie umówiliśmy konkretnie na twój eksperyment spotkania się poza ciałem obaj ! ale to zniknęło na tym Szanownym Forum kłamstwa :oops: bo jak inaczej nazwać TAMTEN EKSPERYMENT ?.... ;) ....? Jesteś paranoikiem ? Ale Ja nie Jestem ! Ja piszę tylko Prawdę ! Prawda ! Prawda nas wyzwoli ! :cry: Ale Prawda stoi ponad Światem ! Takich jak Ja się werbuje bo Prawda i...czystość Duszy jest towarem dla Iluminati - bo ja Ich nie zdradzę ! Bo u mnie Prawda jest Fakt Towarem na sprzedaż ale Jest nie do odwrócenia :!: Iluminati nie chce cykora który zwieje a chce takiego jak ja bo ja nigdy nie zwieję ! Mi się zwali wolę ale Ja nigdy nie zwieję jak ty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
123bgf123
 
Posty: 94
Rejestracja: 09 sty 2023, 13:36

Re: Tzw. pytanie po użyciu odpowiedzi

Postautor: OneNight » 31 sty 2023, 20:00

praktyce do OBALENIA !!! a w twoim osobistym cykorstwie :) Bo Ty i Ja w OOBE się Spotkaliśmy na 100% :) Prawda ?! :) a to żeś zwiał to tylko dowodzi Twojej niedojrzałości Duchu w materii

Co niby chcesz tu obalać jak ja publicznie nie podałem nikomu żadnych technik? Nie, nie spotkaliśmy się w OOBE, choć kiedyś chciałeś i przyjąłem zaproszenie. Tylko że nic się nie stało. Więc nie wiem kto Ci tam niby zwiewał.

chodzi o to - czysto prywatnie że mi nie dorównujesz w praktyce

Nie masz pojęcia o mojej praktyce, bo o niej nie mówię za dużo. Jestem mistykiem, tyle Ci mogę powiedzieć :D
4 lata Cię na forum nie było. Od tego czasu wcale nie próżnowałem. Dla mnie jesteś płotką, której ego jest większe od umiejętności, zwykłym pozerem, który ma urojenia. To nie obraza, ja Cię właśnie tak postrzegam. Bo wydaje Ci się że okultystów w życiu nie widziałem albo grymuarów/manuskryptów w ręku nie miałem i będę pod wrażeniem na słowo "magia" i będę trząść portkami jak dodasz "czarna"? :D


nazwijmy ten układ czarnyMag i OneNight :D Ty Wiałeś ! a Ja byłem w szoku ! wtedy :oops: ...i co się stało iż Ty tak wiałeś ?! Jeszcze o tym nie napisałeś na Szanownym Forum bo ktoś cię tam wymazał z kolesiów Spirytyzm.pl po linii flaszki :? ale czemu tak się stało ? skorośmy mieli dać podwaliny Twojej nauki :idea: czemu poprosiłeś kolesia od flaszki z Forum spirytyzm.pl o wymazanie tamtych Twoich wypowiedzi ?!

No to wyjaśnijmy coś bo:
1. Nigdy się w OOBE nie spotkaliśmy
2. Nigdy przed Tobą nie uciekałem, nawet przyjmowałem Twoje zaproszenie.
3. Nigdy nikogo nie prosiłem o wymazanie żadnego z moich postów.

Natomiast Ty jakbyś rzeczywiście umiał wychodzić poza ciało, to wiedziałbyś że spotkanie się tam nie należy do rzeczy najłatwiejszych. Pomijając fakt że trzeba by było zrobić to w tym samym czasie, to ustalić miejsce spotkania. A nie jest to łatwe jak wszystkich praktyków potrafi gdzieś wywiać. Istniał nawet pewien projekt, który odniósł sukcesy. Miał na celu stworzyć własny plan astralny do spotkań. I nie zgadniesz co, twórcę projektu pojebało, bo spotkał tam chyba coś czego nie powinien. To co odpisujesz to nie OOBE, tylko sny. Zwykłe sny o OOBE co najwyżej.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38


Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości