implanty energetyczne

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Re: implanty energetyczne

Postautor: soldado » 29 wrz 2023, 00:19

lerefant pisze:Po przeczytaniu wznowienia tematu przez Soldado, miałem sen w którym widziałem kilka "UFO", ale tym razem nie bałem się ich. :)


No i dobrze, że się nie bałeś. ;)
Strach jest negatywną emocją, którą zawsze powinniśmy starać się eliminować, ze swojego życia.

Każde bez wyjątku Medium ma ochronę.
Ochraniają je Opiekunowie... ale czy tylko?
Gdy jesteśmy Medium, odbieramy dokładnie wszystko bez wyjątku.
Nieraz nie chcemy, ale jednak, odbieramy byty negatywne, a z czasem odbieramy również Istoty z Innych Wymiarów.
Te Istoty, które nam sprzyjają, nazwałbym Istotami Świetlistymi, nieraz jawią się nam jako Nauczyciele z ogromną wiedzą, a nieraz w postaci mocnego światła, które nas nie razi, a w którym widzimy Ich zarys.
Tak naprawdę mogą być kim chcą.
Ich rozwój Im na to pozwala.
Mogą w nas dosłownie wchodzić, mogą mieć na nas ogromny wpływ bezpośrednio, jak również pośrednio poprzez innych ludzi, czy zwierzęta.
To co niezwykłe, gdy masz z nimi kontakt to fakt, że wywołują spontanicznie u nas wzruszenie, niekiedy nawet niekontrolowane przez nas łzy.
Ich aura wyzwala w nas takie niekontrolowane przez nas zachowanie.
Chodzi o różnice w rozwoju, która jest ogromna, na naszą niekorzyść i to podświadomie wyczuwamy, stąd takie a nie inne reakcje.
Dlatego zawsze będziesz wiedział, że masz z Nimi kontakt.
Są też istoty negatywne, które nam nie sprzyjają.
Swój lgnie do swego, dlatego, gdy otwieramy się na Świat Duchowy, otwieramy się na Drugą Stronę, warto pracować nad sobą, warto pracować nad swoim rozwojem duchowym, przede wszystkim dla siebie.
Gdy nie jesteś dostatecznie rozwinięty duchowo, pozostaje Ci odwaga, dlatego strach wtedy Ci nie służy.

P.S.
Nauczyciele, jak chcesz Istoty Świetliste, mają ,,pod sobą'' setki podopiecznych, którym mogą zawsze pomóc, gdy zechcą nawet w danej chwili jednocześnie.
Mają niewyobrażalną dla nas wiedzę i zdolności.
Chronią każde bez wyjątku Medium, pomagają Opiekunom każdego Medium.
I jeszcze Ci napiszę, że każde Medium, z którym miałem styczność, dąży do tego, by zostać w przyszłości Opiekunem.
I znowu strach w tych dążeniach żadnemu Medium nie służy.
Wyzbycie się strachu, to ogromna praca nad sobą, ale trzeba ją wykonać, żeby zrobić krok do przodu.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3199
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: implanty energetyczne

Postautor: lerefant » 30 wrz 2023, 11:06

Hmm...
bardziej odczuwam u siebie wstyd aniżeli strach.
Nieśmiałość również...
lerefant
 
Posty: 92
Rejestracja: 21 kwie 2022, 15:50

Re: implanty energetyczne

Postautor: Murof » 17 paź 2023, 18:28

Do Soldado
"chcą nas zmienić, bo nie akceptują naszej naturalnej auto destrukcji."
Bardzo wrazliwa jestem na wszystko co ludzie robia na niekorzysc swoja i swiata. Widze te autodestrukcje I mnie ona totalnie oslabia.

Soldado powiedz mi czym sie kieruja wybierajac osobe do wszczepienia implantu?

Co do tego, co w moim zyciu sie dzieje, to chcialabym abys wiedzial iz jest niezaciekawie. Poprzez moja otwartosc, brak chytrosci, brak "maski" pograzam sie, za tydzien trace prace. Na dzien dzisiejszy jeszcze sie trzymam, ale znajac mnie niepotrwa to dlugo. Jezeli ten implant moze przyniesc mi cos dobrego jak dlugo mam na to czekac?

Dodam jeszcze, ze odnosze wrazenie jakby ludzie sie mnie bali. To jest bardzo wyrazne. Mozliwe, ze jest to moje subiektywne odczucie. Czy Tu jest cos na rzeczy?
Murof
 
Posty: 26
Rejestracja: 21 cze 2021, 10:27

Re: implanty energetyczne

Postautor: soldado » 19 paź 2023, 00:02

Murof pisze:Do Soldado
"chcą nas zmienić, bo nie akceptują naszej naturalnej auto destrukcji."
Bardzo wrazliwa jestem na wszystko co ludzie robia na niekorzysc swoja i swiata. Widze te autodestrukcje I mnie ona totalnie oslabia.


Odbierasz więcej niż inni,
Odbierasz często myśli innych, odczuwasz ich emocje.
Dlatego nie dajesz się zwieść i przez to możesz być nie lubiana przez otaczające Cię osoby.

Soldado powiedz mi czym sie kieruja wybierajac osobe do wszczepienia implantu?


Bardzo często są to osoby, które reinkarnowały już w innych światach, często to Stare Dusze, a jeszcze częściej to... Oni sami.
To osoby, które były wcześniej w poprzednim wcieleniu Nimi.

Co do tego, co w moim zyciu sie dzieje, to chcialabym abys wiedzial iz jest niezaciekawie. Poprzez moja otwartosc, brak chytrosci, brak "maski" pograzam sie, za tydzien trace prace. Na dzien dzisiejszy jeszcze sie trzymam, ale znajac mnie niepotrwa to dlugo. Jezeli ten implant moze przyniesc mi cos dobrego jak dlugo mam na to czekac?


Wiem, że to bardzo trudne, ale zmień myślenie na pozytywne.
Myśl cały czas, że będzie dobrze i że wyjdziesz z tego zawsze.
Myśli i słowa mają ogromną moc, z której nie zdajesz sobie sprawy.
Obecnie cały czas myślisz w sposób negatywny i w ten sposób przyciągasz negatywną dla siebie przyszłość.
Zrób tak jak piszę, a wszystko się dla Ciebie odmieni.

Dodam jeszcze, ze odnosze wrazenie jakby ludzie sie mnie bali. To jest bardzo wyrazne. Mozliwe, ze jest to moje subiektywne odczucie. Czy Tu jest cos na rzeczy?


Ludzi niepokoi podświadomie to, co odczuwasz intuicyjnie względem nich.
Nie umieją tego wyrazić, dlatego tak reagują.
Możesz obecnie mieć wgląd dokładnie w ich dusze, możesz sięgnąć głębiej, ale na razie zostaw to.
Skup się na pozytywnym myśleniu i na podpowiedziach... gdy je odbierzesz zrób dokładnie tak, jak będzie Ci to nakazane.
A zawsze spadniesz na ,,cztery łapy'' ;)
Masz w sobie ogromną moc, z której nie zdajesz sobie sprawy.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3199
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: implanty energetyczne

Postautor: Murof » 20 paź 2023, 17:34

Bardzo często są to osoby, które reinkarnowały już w innych światach, często to Stare Dusze, a jeszcze częściej to... Oni sami.
To osoby, które były wcześniej w poprzednim wcieleniu Nimi.


Czy to oznacza ze monitoruja samych siebie? Po co?

Zauwazylam, ze moge polegac swojej intuicji, pomaga mi na unikac niekorzystnych dla mnie sytuacji. Zanim to odkrylam juz sie zadzialo niestety niefortunnie dla mnie, co odchorowalam depresja. Od czasu gdy zaczelam zglebiac tematy duchowosci, rownierz sprawy paranormalne, analizowac dziwne ukladajace sie wydarzenia na swiecie stalam sie Inna osoba.

Czy Ty tez posiadasz implant Soldado?
Murof
 
Posty: 26
Rejestracja: 21 cze 2021, 10:27

Re: implanty energetyczne

Postautor: soldado » 21 paź 2023, 22:30

Murof pisze:
Bardzo często są to osoby, które reinkarnowały już w innych światach, często to Stare Dusze, a jeszcze częściej to... Oni sami.
To osoby, które były wcześniej w poprzednim wcieleniu Nimi.


Czy to oznacza ze monitoruja samych siebie? Po co?


Uaktywnianie, to najlepsze określenie na to co robią.
Uaktywniają na pewnym etapie życia osoby nieświadome tego, kim były wcześniej.
Takie osoby mają wcześniej amnezję na to, kim były.
Mało tego, Ziemię spowija Membrana, która jest wkoło niej i która chłonie wszystkie doświadczenia, które dzieją się na Ziemi.
Niektórzy nazywają ją Kroniką Akaszy.
Z tej Membrany wczytują cudze doświadczenia innych osób, z poprzednich wcieleń każdej takiej osobie, która wcześniej była Nimi.
Robią to po to, żeby nawet podczas regresingu hipnotycznego, nie wyszło, kim wcześniej była dana osoba.

Manipulują dowolnie czasem, przestrzenią i każdą osobą, którą zechcą, nią samą, jej postrzeganiem, mogą mieć wpływ na jej całe otoczenie.

Zauwazylam, ze moge polegac swojej intuicji, pomaga mi na unikac niekorzystnych dla mnie sytuacji. Zanim to odkrylam juz sie zadzialo niestety niefortunnie dla mnie, co odchorowalam depresja. Od czasu gdy zaczelam zglebiac tematy duchowosci, rownierz sprawy paranormalne, analizowac dziwne ukladajace sie wydarzenia na swiecie stalam sie Inna osoba.


Depresja, traumatyczne wydarzenia, mają pobudzić w Tobie jeszcze większą wrażliwość.
Postrzegamy tego typu wydarzenia jako kolejne rzucane nam pod nogi kłody, jednak bardzo często jest tak, że w końcowym rozrachunku mają na nas zbawienny wpływ.
Wpływają na nasz rozwój duchowy, w Twoim wypadku np. jeszcze bardziej do głosu dochodzi Twoja Intuicja, która ma na Ciebie zbawienny wpływ.

Czy Ty tez posiadasz implant Soldado?


Nic mi o tym nie wiadomo, nie sprawdzałem tego nigdy.
Wiem, co Ci podpowiada Twoja intuicja i właśnie tego zawsze się trzymaj. ;)
Nieraz odbieramy myśli i emocje innych.
Czym bardziej jesteśmy wrażliwi, tym bardziej ma to miejsce.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3199
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: implanty energetyczne

Postautor: soldado » 28 paź 2023, 01:35

Murof pisze:Mam w sobie dziwny materiał w lewej górnej zatoce szczękowej. Nie jest to przemieszczony materiał wypełniający twierdziły dwie stomatolożki. Jak mam do tego podejść? W ogóle to chciałabym z kimś kto ma czas porozmawiać na priv albo przez telefon. Nie tylko o tym.


Rozmawiaj o tym wszystkim tutaj.
Możesz nad tym wszystkim sama zapanować.
I nie chodzi mi tylko o implant.
Istoty, które umieszczają implanty, są wprawdzie na wyższym poziomie rozwoju niż my, ale są jeszcze wyższe stopnie... znacznie wyższe.
Ziemia jest na 1 stopniu rozwoju, dla nas 2 stopień rozwoju wiąże się z magią.
Dla nas Istoty, które umieszczają implanty, mają wręcz tak jak napisałem, magiczne zdolności, a jak nazwalibyśmy zdolności Istot, które Ich przewyższają o wiele bardziej w rozwoju, które są na najwyższym 9 stopniu rozwoju?
Ale ok, zostawmy to...
Krótko pisząc, jeżeli chcesz, w każdej chwili możesz to przerwać.
Musisz tylko tego z całego serca chcieć.

P.S.

Coś Ci napiszę, co od dawna odbieram...
Wiesz dlaczego masz implanta?
Masz go, bo odsunęłaś się w radykalny sposób od wszystkiego tego, co duchowe.
Wierzący napisaliby, że odsunęłaś się od Boga.
Dlatego obecnie przechodzisz lekcje związaną z Twoim nawróceniem.
I nie chodzi mi o religie katolicką, ale o to, żebyś z powrotem weszła na właściwą drogę rozwoju duchowego, bo obecnie marnujesz okrutnie czas.... i brniesz za bardzo w to, co materialne.
Nie Ty pierwsza i nie ostatnia, także nie przejmuj się.
Ja kiedyś kompletnie w nic nie wierzyłem i wyśmiałbym każdą osobę, która opowiadałaby jakieś brednie o sferze duchowej.... :D
Uznałbym, że takiej osobie coś brakuje i powinna się leczyć.
Jak widzisz, teraz się tym interesuje, bo coś mnie ku temu pchnęło.
Napiszę tylko, że wiązało się to jak zawsze w takich przypadkach, z dużą traumą dla takich niedowiarków jak ja... ;)
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3199
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: implanty energetyczne

Postautor: soldado » 25 lis 2023, 02:50

We wszystkich nas jest ta sama Boska Energia.
Jesteśmy wszyscy przez to ze sobą połączeni.
Dlatego gdy kogoś krzywdzimy, to tak naprawdę krzywdzimy samych siebie i potem przez to dostajemy rykoszetem.

Ujawnienie Ich obecności, implanty, porwania, słowem to co teraz ma miejsce sprowadza się do jednego.
Sprowadza się do zmiany świadomości ludzi, zmiany przez to ich myślenia.
Religie były środkiem pośrednim, to co bardzo ważne, to fakt, że jest reinkarnacja.
Gdy to zrozumiemy, jest szansa, że znikną wojny rasowe, wyznaniowe, o zagrody - granice...
W tym wcieleniu jesteśmy np. Europejczykiem, a w następnym wcieleniu możemy urodzić się w Afryce....
Dlatego jaki ma sens wojna rasowa ?, tak samo i inne wojny nie mają najmniejszego sensu.

Reinkarnacja, energia, poprzez którą jesteśmy wszyscy połączeni to zaledwie podstawy.
Fajnie by było, żebyśmy odrobili lekcje i je zrozumieli.

Gdy zrozumiemy podstawy i będzie w tym progres, wtedy dane nam będzie zrozumieć więcej.
Ogrom wiedzy o tej rzeczywistości, wymiarach, strukturze świata i nas samych.
Do czasu, gdy nie zrobimy kroku do przodu, to będziemy dosłownie izolowani.
To ma miejsce przez cały czas, aż do teraz.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3199
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: implanty energetyczne

Postautor: Murof » 18 gru 2023, 08:43

Za kazdym razem gdy wracam do tego watku, mam wrazenie jakbym czytala go wczesniej nieuwaznie. Dostrzegam cos nowego. Widocznie tak ma byc, ze kazdy ma zrozumiec w swoim czasie, co mu przeznaczone jest zrozumiec.
Murof
 
Posty: 26
Rejestracja: 21 cze 2021, 10:27

Re: implanty energetyczne

Postautor: soldado » 27 gru 2023, 21:19

Murof pisze:Za kazdym razem gdy wracam do tego watku, mam wrazenie jakbym czytala go wczesniej nieuwaznie. Dostrzegam cos nowego. Widocznie tak ma byc, ze kazdy ma zrozumiec w swoim czasie, co mu przeznaczone jest zrozumiec.


Jeśli chodzi o ten temat, to nie ma przypadków, one nie istnieją.
To tak jakby Ktoś to zaplanował o wiele wcześniej.
To tak jakbyś miała do czynienia z super szachistą, który wszystkie Twoje ruchy przewidział na wiele posunięć na planszy pionkami wcześniej.
Tak samo jest z wyszukiwaniem informacji.
Dzieje się to bardzo szybko i zawsze je dostajesz.

P.S.
Na każde Twoje pytanie, zawsze otrzymasz odpowiedź.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3199
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości