implanty energetyczne

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Re: implanty energetyczne

Postautor: soldado » 10 sty 2024, 01:10

Nieraz implanty są wszczepiane niektórym osobom po to, żeby mieć nad nimi pełną kontrolę, bo np. taka osoba ma napisać książkę, która jest jej niejako wręcz dyktowana.
Przykład - ,, Wspólnota'' autor Whitley Strieber.

KLIK

Poczytny autor horrorów, miał wszczepionego implanta w ucho.
Gdy lekarz chciał mu go wydobyć, to on się przemieszczał na tyle, że uniemożliwił mu jego wyjęcie.

Wspólnota jest zapisem osobistych przeżyć autora - jego kontaktu z UFO. Whitley Strieber, wraz z rodziną, spędzał bożonarodzeniowe święta w górach. 26 grudnia 1985 roku zmęczony jazdą na nartach wcześnie położył się spać. Gdy obudził się kilka godzin później, był już innym człowiekiem. Tak zaczyna się jedna z najdziwniejszych opowieści, historia człowieka, który - jak twierdzi - naprawdę się zetknął z pozaziemskimi istotami.


Tyle wstępu...
26 grudnia 1985 roku, Whitley Strieber uzyskał tak naprawdę dostęp do informacji, uzyskał przez to ,,samoświadomość siebie'' ( to najlepsze określenie).
To proces, który bardzo powoli w jego przypadku postępował, wiązał się z olbrzymią traumą, psychicznymi rozterkami i brakiem akceptacji na to, co doświadczył.
W wyniku tego procesu doszedł do tego, że spotkania z Obcymi miały już miejsce o wiele wcześniej, zaczęły się już w jego dzieciństwie i trwały przez całe jego życie.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3199
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: implanty energetyczne

Postautor: soldado » 18 sty 2024, 01:49

Murof pisze:
Bardzo często są to osoby, które reinkarnowały już w innych światach, często to Stare Dusze, a jeszcze częściej to... Oni sami.
To osoby, które były wcześniej w poprzednim wcieleniu Nimi.


Czy to oznacza ze monitoruja samych siebie? Po co?

Zauwazylam, ze moge polegac swojej intuicji, pomaga mi na unikac niekorzystnych dla mnie sytuacji. Zanim to odkrylam juz sie zadzialo niestety niefortunnie dla mnie, co odchorowalam depresja. Od czasu gdy zaczelam zglebiac tematy duchowosci, rownierz sprawy paranormalne, analizowac dziwne ukladajace sie wydarzenia na swiecie stalam sie Inna osoba.

Czy Ty tez posiadasz implant Soldado?


Jestem jak jeden wielki implant.....
W 1997 roku miałem z Nimi kontakt, jechałem samochodem z kolegą, w pewnym momencie stanęliśmy, bo koledze zachciało się pójść na stronę, wyszliśmy z samochodu i zobaczyliśmy dwie latające kule. Po chwili jedna z nich się do nas zbliżyła, a potem pamiętam tylko jak odlatywały... jednak mam przebłyski pojazdu, w którym byłem w środku... to co ciekawe, to czułem się w nim jak w domu.... byłem w nim nie raz, wiedziałem jak funkcjonuje, nie wiedziałem tylko o co chodzi z jedną rzeczą, którą przyłożyli mi do głowy, to była spirala, która według Nich miała sprawić, że będę miał z Nimi o wiele łatwiejszy kontakt niż dotychczas miałem...
Od tej pory mam wiedzę, która nie jest moja na te tematy.,...

P.S.

To może jak funkcjonuje pojazd.
Przykłada się rękę w wyznaczone miejsce.
Nie jest ono przypadkowe, bo chodzi o rozchodzącą się w nim energie.
Gdy przyłożymy rękę, jesteśmy jedną całością z tym pojazdem, jesteśmy tak jakby jednym organizmem.
Pojazd to my, my to pojazd,
Sterujemy nim myślami, każda nasza myśl nim steruje.
Musimy mieć czyste myśli, bez żadnych zakłóceń... nawet na chwilę nie możemy pomyśleć o czymś innym...
Materia, to tylko najprostsza- najcięższa forma energii, gdy zachodzi taka potrzeba, to zmieniamy się wraz z pojazdem w czystą energię.
Wtedy wykonujemy różne zwroty nie osiągalne dla ludzi.
Gdy przemieszczamy się gdzieś dalej np. do innej Galaktyki, Oni jednak inaczej niż my określają to - do innego Systemu, to najpierw kierujemy się myślami do świata równoległego.
Ziemia ma swoje odbicie, ma swoją bliźniaczkę w świecie równoległym.
I stamtąd jest nam o wiele łatwiej podróżować do świata równoległego danej planety, a z niego do jej samej.
Tak jest najbezpieczniej.
W pojeździe są różne przyrządy.
Mamy ekrany, które dają nam krystaliczne zbliżenia.
Mamy sądy, które możemy wysyłać,
Są to kule, które mogą zbierać dla nas różne informacje, z gleby, jak również z powietrza.
Pojazd może być nie widoczny, może poszerzać się w środku, gdy mamy taką potrzebę.
Pojazd może się zmniejszać, powiększać, dzielić.
My sami przemieszczamy się w nim na dalekie odległości w formie duchowej.
Może na razie starczy.

Kurczę, muszę to napisać...

Wielokrotnie udowodnili, że są.
Dezaktywowali wiele razy głowice nuklearne, jak również unieszkodliwili broń wyniesioną w kosmos, tzw, szpilki, o których zwykli ludzie nie wiedzą.
To ostrzeżenia, by nie posuwać się dalej.
Każdorazowe użycie broni nuklearnej ma swoje negatywne odbicie w innych Światach Równoległych.
Ujawnienie Ich obecności ma zapobiec wojnie z użyciem tych głowic.
Obecnie bardzo chcą być widoczni, bo wojna z użyciem tych głowic wisi na włosku...

Z drugiej strony kompletnie nie czuje, żeby taka wojna zaistniała, wbrew różnym apokaliptycznym wieszczom...
Myślcie pozytywnie, to znajdziecie się w rzeczywistości bez tej wojny. ;)
Negatywne myślenie, sprowadzi was na doświadczenia wojenne.
Myśli mają ogromną moc, tak samo jak słowa....
Nasza dusza jest energią, może się rozszczepiać, tak jak światło, które przechodzi przez pryzmat i rozszczepia się na wiele wiązek.
Dzięki temu wchodzi w różne rzeczywistości jednocześnie, dając nam wybór przyszłych wydarzeń.
Wiem, że to trudna wiedza, ale nie ja ją lansuje. ;)
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3199
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: implanty energetyczne

Postautor: lerefant » 19 sty 2024, 16:21

Nie wierzę w twoje historie soldado :)
Masz po prostu niezłą wyobraźnię :D
lerefant
 
Posty: 92
Rejestracja: 21 kwie 2022, 15:50

Re: implanty energetyczne

Postautor: soldado » 22 sty 2024, 01:02

lerefant pisze:Nie wierzę w twoje historie soldado :)
Masz po prostu niezłą wyobraźnię :D


Wcale Ci się nie dziwię. ;)
Ja też w nie, nie wierzę.

P.S.

Jeśli chodzi o wiarę, to np. można wierzyc, albo nie, że jest grawitacja.
Albo można się przekonać, czy rzeczywiście jest.
Wystarczy wejść na stołek i z niego zeskoczyć na podłoge.
Wtedy wiara w to, że jest grawitacja zmieni się w wiedzę o tym, że jest.
Wtedy nie będziesz wierzył w to, że jest grawitacja, tylko będziesz miał o tym wiedzę, że jest. ;)

Mam kumpla starszego ode mnie, który siedzi pół życia w demonologii.
Ma ogromną wiedzę o demonach, nie wiarę.
Wie jak z nimi rozmawiać, jak je ściągnąć, jak zrobić odpowiedni rytuał, jakich użyć do tego rekwizytów i kiedy to zrobić.
Właśnie przez niego wiem, że nie są tylko duchy, ale są też demony.
Pytałem go kiedyś, po co mu ta wiedza, tak na marginesie...
Powiedział, że po to, żeby osiągnąć moce mistyczne.
Często śmieję się z tego jak mówi - Sataniści... :D - to przedszkole :lol:

Widzisz, ja piszę tylko o podstawach, zaledwie liżę temat.
Mógłbym napiać o wiele więcej.
Mogę napisać również tak jak on, że to o czym napisałem do tej pory, to przedszkole.
Ale z drugiej strony po co mam napisać więcej???

I jeszcze Ci coś napiszę - special for you :)
Może dlatego, że tutaj napisałeś. ;)
Wiesz kto ma największą wiedzę o zjawiskach związanych z UFO?
Największą wiedzę mają osoby przez Nich porywane.
Od nich się najwięcej dowiesz. ;)
Jakiś czas temu zastanawiałem się, dlaczego, gdy rozmawiam na żywo w realu z taką osobą, to ta osoba opowiada o wszystkim z ogromnym strachem i dodatkowo mnie się boi....
Nadto spełna każde moje życzenie.
Kiedyś takiemu człowiekowi, który miał z Nimi kontakt, powiedziałem, żeby mi dał wszystkie materiały, jakie ma, w tym jego rysunki Obcych, Ich pojazdów...
Dał mi je, mam je do dzisiaj.
Bał się mnie, zrobił wszystko, o co go poprosiłem.
Bardzo długo zastanawiałem się dlaczego???
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3199
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: implanty energetyczne

Postautor: lerefant » 23 sty 2024, 19:11

Z tym "special for you" chodziło o dokończenie książki "Uśmiechnij się do strachu" ?
lerefant
 
Posty: 92
Rejestracja: 21 kwie 2022, 15:50

Re: implanty energetyczne

Postautor: soldado » 25 sty 2024, 00:55

lerefant pisze:Z tym "special for you" chodziło o dokończenie książki "Uśmiechnij się do strachu" ?


:D
Wnioski zostawię sobie. ;)
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3199
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: implanty energetyczne

Postautor: karolina86 » 12 lut 2024, 13:39

Tak jak napisał soldado to nasze mysli kreują naszą rzeczywistość, można powiedziec że wszyscy ludzie i okolicznosci są tworem naszego umysłu, oni tylko odkrywaja rolę, sa awatarami w naszym filmie, na podstawie naszego scenariusza.
Czym sie karmisz tym jestes, co siejesz to zbierasz. Zgodnie z zasadą lustra, ludzie i okolicznosci są odbiciem tego w co wierzymy i myslimy na swoj temat i odbiciem tego co myślimy i wierzymy na temat innych ludzi.
Świadomośc tego to dopiero część drogi, bo co z tym zrobić? Niby wiemy, że jesteśmy odpowiedzialni za nasze życie, skoro jesteśmy jedynymi kreatorami tego co w naszym życiu to dlaczego ciagle wybieramy nisko wibracyjne czestotliwości, ktore przycviagja jeszcze wiecej trudnych ludzi, emocji, sytuacji?
Dlatego bo pozwalamy umysłowi decydować za nas, widzidzimy cały świat przez pryzmat naszych doświadczeń, traum, wierzeń, braków. Potega teraźniejszosci E.Tole swietnie to tłumaczy, ale zmiana wiadomo wymaga praktyki, uważności w byciu w tu i teraz. Skoro juz wie,, że w tu i teraz kreuje swoją rzeczywistośc, jak ją odmienić?
Zaczynam obserwować myśli, i gdy mówia "to sie nie uda" zauważam je i bedąc swoim najlepeszym przyjcielem, mówię "jestem przy Tobie nie bój się, wszystko sie uda" i afirmuję jak najwiecej rano, w korku, na spacerze z psem, podczas biegania, przed snem, czasami budze sie w nocy i mówie do siebie "kocham siebie, jestem dla siebie priorytetem, jestem wdzieczna za wszystko, jestem mistrzynia manifestacji: itp itd.
Po co? a po to by odczarować: to co do tej pory myslalam na swój temat, a nie były to zbyt pochlebne myśli.
Nie ważne czy na początku wierze w to co mówię, podświadomość zapamieta wszystko.
Tak wiele do tej pory zostało juz zapisane w naszej podświadomości, choćby to że życie to nie miód i kwiaty, ale to też jest przekonanie umysłu o tym jak ma wygladać życie " bo nie może byc kolorowo".
Ale kto tak powiedział?
Wszyscy jesteśmy połaczęni i jestesmy jednością,
Elektron w atomie jest w stanie niezauważenie zmienić swoje położenie miedzy orbitami. Pewnych rzeczy nie warto ogarniac umysłem bo on tego nie pojmie, ale moge wybrać swoja rzeczywistość/linie rzeczywistości, których jest nie skończenie wiele, niezauważenie przeskoczyć z jednej rzeczywistisci na drugą. Niektorzy nasywają to tzn skokami kwantowymi.
Wybieram ta która przybliża mnie do źrodła i jednoczęsnie daje sobie przyzwolenie na bycie człowiekiem. Bo przeciez nie chodzi o to by wypierać trudne emocje (odcinac sie od nich), ale uswiadomić sobie tą część siebie i pozwolić jej być. Nie bez powodu jesteśmy tu gdzie jesteśmy. W mojej rzeczywistości świat sie zmienia, coraz więcej ludzi sie przebudza.
Więc przykładowo, kiedy pojawia sie w moim życiu osoba, która krytykuje moje dzieci za zachowanie i ja czuje sie z tym źle to nie złoszczę sie na ta osobe, ale rozumiem że ja ją wykreowałam, dlaczego? bo mam w sobie przekonanie, że to co myśla i mówią ludzie o moich dzieciach jest miernikiem tego czy jestem dobrym rodzicem. A skoro mowią źle to znaczy, że sama myśle o sobie w ten sposób.
Podświadomośc skrywa wiele takich niewspierajacych przekonan, obserwacja i sampoznanie to najlepsza droga do uświadomienia sobie tego.
Kiedy mam juz świadomosc moich myśli na swoj temat, afirmuje "jestem najelpsza mama dla moich dzieci" aż do znudzenia:)
A co kiedy dzieci "wchodza mi na głowę"? to może oznaczać kilka rzeczy że:
A) myślę o sobie: nie szanuje siebie, nie zasluguje na szacunek
B) myślę o innych: dzieci musza byc krnabrne
Co robie by zmienić moja rzeczywistość? afirmuję:
A) szanuje siebie, kocham siebie
B) dzieci są radosne, szanują i respektuja to co do nich mówię-> tu nie chodzi o zmiane tego co na zewnatrz, ale tego co we mnie (czyli nie zmieniam moich dzieci a jedynie moje postrzeganie ich, moje wyobrazenie o dzieciach)
Czy muszę sobie wszystko uświadamiać? no nie musze, tylko mogę. Manifestuję wszystko tak jakbym juz tym była, jakbym to juz miała. Tam gdzie twoja uwaga tam i energia, więc grzebanie w przeszłości nie jest konieczne, wszystko sie dzieje w tu i teraz.
Nie wiem czemu, ale musiałam to napisać, wiem że nie wszyscy są gotowi by to przyjąć i to też jest ok. Być może komuś to posłuży.
W każdym razie, głowny przekaz z tego płynie taki, że to my jesteśmy odpowidzialni za naszą rzeczywistość i rozumienie tego to pierwszy krok do zmiany.
Pozdrawiam
karolina86
 
Posty: 116
Rejestracja: 12 wrz 2014, 22:23
Lokalizacja: Gliwice

Re: implanty energetyczne

Postautor: lerefant » 14 lut 2024, 06:04

Dzięki za to co napisałaś :)
Zaś 9 lutego powstało we mnie następujące zrozumienie:
"To gdzie się udawałem, kogo spotykałem, prowadził mnie sam Jezus Chrystus. Inspirował ludzi z którymi miałem bliższą styczność bym zmienił tok myślenia, czegoś się nauczył, poznał na własnej skórze.
Nawet X.Y. On też rozmawiał z Jezusem i wiedział że to droga miłości. Wszystkie podpowiedzi, wskazówki pochodziły od Jezusa Chrystusa. Wychodzi na to, że jasną stroną każdego człowieka jest Jezus Chrystus. Tak że nie robiłem X.Y. na złość, tylko samemu sobie odrzucając światło i miłość Jezusa Chrystusa."
lerefant
 
Posty: 92
Rejestracja: 21 kwie 2022, 15:50

Re: implanty energetyczne

Postautor: Murof » 09 mar 2024, 11:49

Ja rowniez dziekuje Ci za to, co napisales Soldado.
Murof
 
Posty: 26
Rejestracja: 21 cze 2021, 10:27

Poprzednia

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 75 gości