Śmierć młodego człowieka

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Śmierć młodego człowieka

Postautor: piotrekkrzysiu » 27 lip 2021, 22:16

Hej

Moja siostra wzieła w 2019 roku ślub. W lutym 2020 zaszła w ciąże. Niestety w marcu 2020 jej mąż niespodziewanie zmarł. Sekcja zwłok nic nie wykazała. Po prostu serce przestało bić. Młody chłopak, 25 lat :( Siostra urodziła piękną córkę, cudownie o nią dba. Ale nie daje jej spokoju to, co się stało. Troche obwiniała się o sytuacje, bo maż zmarł na spacerze. Pytał się jej, czy z nim pójdzie - ona nie czuła się na siłach. Została w domu. Mąż w trakcie spaceru zmarł.
Wszystkich w rodzinie nurtuje pytanie, co się stało, mnie także. Bardzo mnie ta sytuacja dotknęła.
Chciałbym sie z nim skontkatować, albo chociaż powiedzieć mu, że ma wspaniałą córkę i że pomogę siostrze przy jej wychowaniu. Ale nie wiem, czy powinienem. Ne chce mu zaszkodzić.

Co można zrobić w takiej sytuacji? Może macie jakieś rady?

Pozdrawiam
piotrekkrzysiu
 
Posty: 2
Rejestracja: 27 lip 2021, 22:09

Re: Śmierć młodego człowieka

Postautor: soldado » 27 lip 2021, 23:06

piotrekkrzysiu pisze:Hej

Moja siostra wzieła w 2019 roku ślub. W lutym 2020 zaszła w ciąże. Niestety w marcu 2020 jej mąż niespodziewanie zmarł. Sekcja zwłok nic nie wykazała. Po prostu serce przestało bić. Młody chłopak, 25 lat :( Siostra urodziła piękną córkę, cudownie o nią dba. Ale nie daje jej spokoju to, co się stało. Troche obwiniała się o sytuacje, bo maż zmarł na spacerze. Pytał się jej, czy z nim pójdzie - ona nie czuła się na siłach. Została w domu. Mąż w trakcie spaceru zmarł.
Wszystkich w rodzinie nurtuje pytanie, co się stało, mnie także. Bardzo mnie ta sytuacja dotknęła.
Chciałbym sie z nim skontkatować, albo chociaż powiedzieć mu, że ma wspaniałą córkę i że pomogę siostrze przy jej wychowaniu. Ale nie wiem, czy powinienem. Ne chce mu zaszkodzić.

Co można zrobić w takiej sytuacji? Może macie jakieś rady?

Pozdrawiam


Odbieram, że na tym spacerze też chciał sobie pobiegać, to go złapało podczas biegania.
Za bardzo się przeforsował, wbrew pozorom gdyby był osobą starszą, łatwiej byłoby go odratować.
W tym wieku mięśnie są dosyć twarde, nie wiotkie jak w późniejszym wieku i to mu nie pomogło, a zaszkodziło.
Gwałtowne przeforsowanie się, tak jakby bez rozgrzewki...
Odbieram nagłe mocne gniecenie w klatce.
Gorący organizm nagle został ochłodzony....
Był porozpinany, gdy został znaleziony?
On o tym wszystkim wie o czym piszesz, będąc po Drugiej Stronie.
Przychodzi do Twojej Siostry w snach.
Dziecko będzie Go widzieć, zwróćcie uwagę co mówi, wtedy gdy już zacznie.
Będzie się Małą opiekował.
Bardzo dziękuje za dedykacje na Pomniku.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Śmierć młodego człowieka

Postautor: piotrekkrzysiu » 28 lip 2021, 07:15

@soldado, bardzo dziękuję Ci za odpowiedź. Czy jest jakaś możliwość weryfikacji, czy odczułeś jego przekaz, a nie kogoś innego? Tutaj lub na priv?
piotrekkrzysiu
 
Posty: 2
Rejestracja: 27 lip 2021, 22:09

Re: Śmierć młodego człowieka

Postautor: soldado » 28 lip 2021, 09:56

piotrekkrzysiu pisze:@soldado, bardzo dziękuję Ci za odpowiedź. Czy jest jakaś możliwość weryfikacji, czy odczułeś jego przekaz, a nie kogoś innego? Tutaj lub na priv?


Możemy przejść na priv ;)
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)


Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 39 gości