zjawiska paranormalne

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Re: zjawiska paranormalne

Postautor: tomekqaz » 17 cze 2021, 20:01

Tak właśnie ta manifestacja i to że tak mocno to przeżyłem nie była przypadkowa a mianowicie Bóg chciał żebym przez te wszystkie złe rzeczy których doświadczyłem zaczął się nawracać bo wcześniej byłem zagorzałym ateistą i wrogiem Kościoła.
W tym jest zawarte właśnie to piękno , nic na siłę to przyjdzie gdy najmniej będziesz się tego spodziewał.
Nie twierdzę że to złe że ktoś chce się bardziej wgłębić w temat bo sam kiedyś chciałem dowodów i mówiłem że nie uwierzę dopóki nie zobaczę jednakże trzeba zachować "zasady bhp" zawarte w Księdze Duchów no i Biblia jest też dobrym źródłem.

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
tomekqaz
 
Posty: 39
Rejestracja: 25 maja 2014, 18:41

Re: zjawiska paranormalne

Postautor: Siewiczpl » 18 cze 2021, 17:20

Zgadzam się co do bhp w tym temacie.
Miałem kontakty bliskiego stopnia, przyjemne i nieprzyjemne.
Byty które są na pierwszy rzut oka groźne również potrzebują miłości i wyrozumiałości tak jak zbłądzeni ludzie.
Skoro dążysz do tego by jasność w twoim sercu było jak największa nie skreślaj ludzi ani tym bardziej duchów.

Pozdrawiam
Wszystko przeminie.
Awatar użytkownika
Siewiczpl
 
Posty: 96
Rejestracja: 09 lut 2020, 14:53
Lokalizacja: Gorzów wlkp.

Re: zjawiska paranormalne

Postautor: tomekqaz » 18 cze 2021, 19:30

Jaką masz korzyść z takich kontaktów.Po co w ogóle to robić?

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
tomekqaz
 
Posty: 39
Rejestracja: 25 maja 2014, 18:41

Re: zjawiska paranormalne

Postautor: Siewiczpl » 18 cze 2021, 19:57

Korzyści , te słowa się źle kojarzy :) .

Ale ok rozwinę temat.

Uczę się pomagać, cierpliwości, empatii , nieetykietowania, jasności umysły, kontaktu z stwórcą oraz ze swoim przewodnikiem oraz cieszę się że jestem przydatny.



Pamiętaj że wszystko to co wiesz o duchowości jest na ten moment subiektywne, twoje zdanie na przestrzeni lat może ulec zmianie. Wiem że nic nie wiem i ciągle się uczę.
Wszystko przeminie.
Awatar użytkownika
Siewiczpl
 
Posty: 96
Rejestracja: 09 lut 2020, 14:53
Lokalizacja: Gorzów wlkp.

Re: zjawiska paranormalne

Postautor: tadyszka » 19 cze 2021, 07:11


Bez obrazy ale podobne przyciąga podobne jeśli miałeś kontakt pierwszego stopnia z nie przyjemnym bytem to najprawdopobniej go do siebie przyciagnełeś.
p.s Proszę nie powielać rzeczy typu że medium dobre jest wstanie tylko przyciagąć różne zjawiska, większość ludzi ma ku temu okazję by to rozwinąć.
Są co prawda w tym fachu Masterzy lub szcześliwie urodzeni, lecz da się to wyćwiczyć. Nic co jest warte posiadania Nie przychodzi Łatwo.



Nie zgadzam sie z tym. Uważam to myślenie ze to jedynkowe. Przede wszystkim nasza aura ,stan psychiczny , energie i wibracje sa zmienne. I mozesz byc bardzo dobrym czlowiekiem, mozesz sie rozwijac i pielegnowac swoja duchowosc. Ale wystarczy jedna niezbyt dobra mysl, niezbyt dobra ocena drugiego czlowieka i w naszym systemie obronnym pojawia sie mala rysa, male pekniecie. I duchy , nizsze wibracje potrafia wlasnie takie drobnostki wyjkorzystac. Stan duchowy jest zmienny, ja to widze jaka spektrum pewnych fal, lub jako rzeka ktora plynie, czasami jest glebsza( wyzsze wibracje), czasami plytsza( nizsze ).
Duchy obserwuja nas, zyja obok wiec wiedza jakie mamy slabosci, i potrafia nami tak manipulowac, ze rozpalaja nasze wady ikorzystaja z naszych slabosci. Nie widze tego jako przyciaganie typowo zero jedynkowe, poza tym te relacje moga byc rowniez karmiczne i duch ktory nam towarzyszy ma do tego powod bo np. skrzywdzilismy go w wczesniejszych wcieleniach.

Dlatego jest tak wazne ciagle podwyzszac swoje wibracje, przez modlitwe i medytacje. Ta ochronne trzeba ciagle odbudowywac,bo to nie jest nic stalego
... Może wojny wciąż wybuchają dlatego, że jeden nigdy w całej pełni nie chce czuć tego, co cierpi drugi...
Bycie empatycznym to widzenie świata oczami drugiego, a nie widzenie własnego odbitego w jego
oczach...


spirytystka na emigracjii
Awatar użytkownika
tadyszka
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 668
Rejestracja: 16 lut 2011, 18:21
Lokalizacja: Hamburg

Re: zjawiska paranormalne

Postautor: Xsenia » 20 cze 2021, 14:45

Spirytyzm nie polega na "rozmowach" z druga stroną. Złe pojęcie spirytyzmu. Spirytyzm to wiara w to, ze mamy dusze i w ciągły rozwój tych dusz. Czasem niektóre dusze zostają po śmierci ciała na ziemi, ale to jeszcze nie oznacza, ze trzeba z nimi się kontaktować. Dla spirytysty taki filmik to tylko dowód, że dusza istnieje. I tyle.
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: zjawiska paranormalne

Postautor: danut » 21 cze 2021, 23:23

Filmik wygląda na stworzony pod publiczkę. Nie świadczy to zarazem o tym, że takie zjawiska, szczególnie przy tabliczce Ouija nie mają prawa zajść. To jest bardzo ciekawe co zachodzi gdy skupiamy się na niej i jakimi myślami jest przepełniona wtedy nasza głowa i jakie otwiera ona drzwi. Kiedyś badano takie zjawiska nazywając to nieuchwytną siłą, lub zjawiskami PSI. Psychokineza to jest siła umysłu powodująca przemieszczanie się, lub inne oddziaływanie na przedmioty. I psychokineza jest faktem! Bardzo często ludzie, których nazywamy opętanymi dysponują taką właśnie siłą, sami to prowokują i robią, i wystarczy się ich bać, przestraszyć ich wyglądu, itp. by udzieliło się innym i połączyło z ich psychiką. Bo to jest prawda, że otacza nas sieć informacyjna dobra i zła, a przez niewłaściwe podłączenie się pod nią powodujemy reakcje, spięcia ( jak w kablu ), odrzucanie i kopnięcia. Kiedyś symbolicznie to określiłam - nie wtykajcie paluchów do gniazdka, to nie będzie bolało. Siewiczpl - chcesz komuś wmawiać swoją praktykę i udawanie, że nad czymś takim panujesz? - Skreślam to z góry i nawet nie próbuj mi udowadniać, bo nic Ci z tego nie wyjdzie. Trzymacie się uparcie wierzenia, że za tym wszystkim stoją zmarli, lub demoniczne istoty i to jest wyjście na wstępie od fałszywej tezy opartej tylko na wyobrażeniach. Tymczasem bliżsi poznania prawdy w tym temacie są psychiatrzy i psychoanalitycy oraz fizyka kwantowa. Xsenia - "Dla spirytysty taki filmik to tylko dowód, że dusza istnieje. I tyle." - O właśnie, tylko tu trzeba by było się zastanowić nad określeniem tego czym jest ta Dusza. Jakie to jest Centrum Świadomościowe i jakie ono w danej jednostce skupia i łączy w sobie fale informacyjne, co ją tworzy? Czas odejść jest od tego, że dusza opuszcza ciało i jest jakimś jego fragmentem, iść za myślą starożytną że gnieździ się ona w ciele jak jakiś motorek( dawniej uznawano serce za jej siedlisko, wykrawano z ciała i przechowywano w świętych dzbanach po śmierci). To nie jest żadna cząstka wyfruwająca potem z gniazdka, nie mylić tego z ostatnim oddechem. A czym jest ta cała Sieć Informacyjna w której żyjemy, ta dusza według Ciebie?
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: zjawiska paranormalne

Postautor: Nikita » 22 cze 2021, 20:14

Zabawa ta tabliczka ouja czy jak tam sie nazywa troche mnie przeraza...ja bym sie bala tego probowac...no ale dzieki desperatom z internetu mozna podpatrzyc co sie wtedy dzieje... :)
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: zjawiska paranormalne

Postautor: danut » 22 cze 2021, 22:24

Nie wiem, czy pan z tego filmiku to przeżył na żywo, czy tylko odtworzył potem sztucznie na kliszy. Ja i niech będzie desperacko przeprowadziłam też taki eksperyment. Talerzyk ze strzałką chodził po planszy, utworzone z początku wyrazy były chaotyczne i też nie np. po łacinie bo próbowałam je potem znaleźć w słowniku, potem utworzyły się dwa zdania - "Wiadomość u Adama z nazwiskiem, konkretna znana mi osoba ale nie zdradzę jej danych, miałem dziecko z .. i tez nie zdradzę jej danych, oraz strona 81( chyba taka) - otworzyłam leżący na stole modlitewnik a na tej stronie była sentencja "Nie ma większej miłości niż ktoś życie swoje odda za przyjaciół swoich" (Maksymilian Kolbe) a na następnej stronie modlitwa za zmarłych. Mogłabym to wziąć za kontakt ze zmarłym, ale jednak rozpatrzyłam sprawę dokładnie zwłaszcza po następujących po niej zajściach - biciu mnie wyraźnym po tyle głowy, tępych uderzeniach niewidzialną ręką, wymiotach brązową wydzieliną, brakiem snu przez 4 doby, zerwaniu całej i to na jeden ruch gdzieś 3m/2,5 metra fototapety mocno i z rok przedtem przyklejonej na ścianie, spadaniu ze ścian świętych obrazów. Oszalałabym gdybym nie rozpoznała tego z czym miałam wówczas do czynienia, ale zrobiłam to i dzięki temu utrzymuje zdrowie psychiczne w bardzo dobrej formie. Otóż kontakt z innymi rzeczywistościami mam stały i nie mógł się i on wtenczas też nie ujawnić, tylko że to była tylko namiastka całej tej sprawy. Zmarli nie biją, nie szaleją po domu, nie życzą nam źle jeśli sami nie wyrządzilibyśmy im jakiejś dużej krzywdy i nigdy nie zmuszają nas do niczego jak np.. w tym filmiku to "zabij się". Co się zatem dzieje? Tabliczka to jest jakiś trik podobny do hipnozy otwierający i przekraczający horyzont naszych świadomości z uwidocznieniem doczepionych do nas fal informacyjnych, które i tu niech się obrażają wszelcy spece od tajemnej magii, przekierowują na nas takie osoby z użyciem klątw lub nawet też nieświadomym czyimś złorzeczeniem doczepionym w nasze pola, lub bywa też, że jest to ukryte przez nas samych zło w naszej podświadomości, które wtedy się odzywa. Zaczynamy wtedy walkę z tym i odpieramy atak, a ten tak jak pisałam wyżej, daje się odeprzeć tylko i wyłącznie przez zrozumienie sprawy, prawidłową ocenę sytuacji, rozpoznanie jak w moim przypadku maga :x , którego świadomość walczyła z tym by odrzucone przeze mnie klątwy nie wróciły do niego jak bumerang i z podwójną siłą nie zaatakowały jego, ale nie wygrał i wróciły, choć sam zdawał sobie sprawę z tego ze więzić mnie będzie jego sugestia tylko przez 15 lat( wymażę ci z pamięci pewne zdarzenia, nie rozpoznasz go itp. nie poznasz prawdy aż przez tak długie lata ( zdradził mi to 15 lat przed tym wydarzeniem, wystraszony wiadomością, ze jestem w ciąży i chcący cofnąć rytuał z tego powodu, ale uważał że się tego nie da i ta wiadomość też pomogła mi rozwiązać tę sprawę :). Dlatego ze stu procentową pewnością i co do tych rytualików, przywoływań niby duchów i analogicznej sprawy z opętaniami niby przez demonów stwierdzam, że jest to sprawa uwikłań naszej psychiki w manipulowanie nią przez innych na różne sposoby i najlepszym tu określeniem jest- przez wirusowanie jej, zakłócanie, lub dopuszczam także własne tego typu poczynania nie według czystości przesyłu Duszy. Dlatego psychoanaliza i dobry psychiatra mógłby tu zdziałać dużo więcej niż prastare tego samego typu rozwiązania tylko z etykietką cudotwórców egzorcystów, zdejmujących klątwy cudokach, czy nazywających się mediami spryciarzach oczyszczających z duchów domy. Bo jest to walka wyłącznie osobista jakiegoś człowieka z tym co go przytłacza, co go wirusuje i dręczy, a to że działa na odległość jest psychokinezą( walką, spięciami tych fal informacyjnych) i temu się nie zaprzeczy. Dlatego gdy człowiek nie dołoży własnych starań w oczyszczenie psychiki z błędnych przekonań przede wszystkim nikt niczego nie zdejmie z niego machnięciem różdżki, rzucaniem soli, czy też przez przestraszenie go, że ma do czynienia z czymś nadzwyczaj silnym, boskim, nadprzyrodzonym demonicznym zjawiskiem i poradzą sobie z tym tylko święci.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: zjawiska paranormalne

Postautor: Nikita » 17 sty 2022, 17:50

Mi sie wydaje, ze Tim Morozow jest na tyle czysty i rozwiniety, ze poprostu mimo takich niebezpiecznych sytuacji nic zlego mu sie nie przydarza. Mi sie wydaje, ze to nie fake. Ale oczywiscie 100 % pewnosci nie ma. On musi miec jakas ochrone. Pewne rzeczy poprostu czuje moja intuicja. Ja je poprostu wiem. W kazdym razie jego filmiki sa niezwykle ciekawe i niesamowite. Oczywiscie, ze on na tym zarabia i moze nie wszystkie jego filmy sa takie wiarygodne ale jest tam duzo dobrych materialow. Ja w kazdym razie szukam zawsze takich rzeczy , ktore utwierdza mnie w przekonaniu, ze istnieje swiat duchowy. I niewazne czy jest to spirytyzm czy jakas inna duchowa sciezka. Bo i tak jestesmy jednoscia i wszystkie sciezki prowadza do DOMU.
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Poprzednia

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 20 gości