Zegar 12

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Zegar 12

Postautor: karolina86 » 14 mar 2021, 12:52

Cześć wszystkim. Ostatnio zdarzyło się coś co nie daje mi spokoju. Parę dni temu, kiedy kładłam dzieci spać i wreszcie nastała cisza, usłyszałam cykanie zegarka. Wydało mi się to dziwne bo ten zegarek, który stoi w pokoju dzieci dawno temu stanął, a ja nie wymieniłam w nim baterii od dawna. Ale wytlumaczyłam sobie, że może po prostu bateria wcale nie była na wykończeniu (teraz myślę że to w sumie głupie; gdyż parę dobry miesiąc zegarek nie działał). W każdym razie zapomniałam o tym kompletnie. Wczoraj zasnęłam z dziećmi ww ich łóżku obudziłam się rrano , spojrzałam na zegarek a tam wskazówki punkt 12:00. Pytałam męża i dzieci czy przedstawiali albo w ogóle bawili się tym zegarkiem, mówią, że na pewno nie. I zastanawiam się,czy sobie coś wmawiam czy jest inna przyczyna, co to może znaczyć . Myślałam o ostatnich snach ale nic znaczącego nie zapamietałam z nich w ostatnich dniach.
karolina86
 
Posty: 116
Rejestracja: 12 wrz 2014, 22:23
Lokalizacja: Gliwice

Re: Zegar 12

Postautor: Xsenia » 14 mar 2021, 23:08

Nie przykładałabym do tego większej uwagi. Dla ciekawości :) przestawiłabym zegarek na inną godzinę i na drugi dzień bym sprawdziła czy coś się zmieniło czy nie.
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Zegar 12

Postautor: duch » 05 kwie 2021, 16:23

Mysle, ze trzeba lepiej zbadac to zjawisko, zeby cos na ten temat powiedziec.
duch
 
Posty: 19
Rejestracja: 20 sty 2018, 02:12

Re: Zegar 12

Postautor: Elka » 09 kwie 2021, 09:19

Ja uwielbiam zegary wahadlowe - kilka tygodni temu 2 zegary na 3 wiszace zatrzymaly sie o godzinie 2.50 ... bylo to w nocy... nie doszukiwalabym sie w tym niczego dziwnego aczkolwiek przykulo to moja uwage.... nie byly rowno " nakrecane" .... moja corka miala kiedys taki zegarek na reke stary juz jest ma kilka lat i jest pod lozkiem w jakims pojemniku - na baterie... moze ze 3 lata temu miala ustawiony na nim alarm przed szkola .... ostatnio sie "odezwal"( a dlluuuugo milaczal) i zalaczal alarm kazdego dnia... najpierw myslala,ze to u sasiadow... ale to bylo spod lozka :roll: :roll: moze te "mechanizmy" czasem fiksuja.... ale ja bym obserwowala.... czasami "przedmioty martwe" tez dziwnie sie zachowuja...
Awatar użytkownika
Elka
 
Posty: 188
Rejestracja: 24 paź 2019, 10:46


Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości