Trzecie oko

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Trzecie oko

Postautor: Czerwonamarchew » 16 maja 2020, 16:44

Witam,
szukam odpowiedzi na nurtujące mnie ostatnio pytanie dotyczące 3 oka,
Otóż od dziecka cierpiałem na zaburzenia lękowe, ale półtora roku temu wszystko się zmieniło
ponieważ zacząłem czytać o mindfullnes i medytacji. Kluczowa okazała się być świadomość oddechu, cały czas wracałem uwagą do swojego oddechu
to wyciągnęło mnie z zaburzeń lękowych i nabrałem dystansu do myśli, uczuć i ogólnie moje życie rozkwitło. Moje życie zmieniło się o 180 stopni
zacząłem powoli wychodzić z zaburzeń lękowych i zacząłem być spokojny i szczęśliwy.
W lutym tego roku zacząłem nie potrzebnie chcieć czegoś więcej, i zacząłem medytować uwagą w okolicach głowy, wewnątrz głowy, w okolicach 3 oka
zacząłem wchodzić głębiej i dlatego przedłużyłem moją medytację z 30 minut standardowych do godziny.
W pewnym momencie podczas tej długiej medytacji zacząłem czuć że coś się przesuwa w mojej głowie, jakiś ucisk czy i go obserwowałem
w końcu w pewnym momencie zacząłem widzieć wir który bardzo szybko się kręcił, i dostałem ataku paniki cały się trzęsłem. Ale a oddechem przyjmowałem
go i czekałem aż przejdzie. No i przeszło i poszedłem spać.
Po tym wydarzeniu zacząłem mieć negatywne myśli i zacząłem się czuć taki przytłoczony.
Cały czas tak się czuję, ciężko jest mi wrócić do świadomości oddechu, i ogólnie wpadłem w depresję i zaburzenia lękowe.
Czerwonamarchew
 
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2020, 16:33

Re: Trzecie oko

Postautor: Nikita » 19 maja 2020, 12:12

oczyszczanie swojej podswiadomosci to trudny proces...moze powroc do oddechow i krotkiej medytacji aby oczyscic ten otwarty niechcacy obszar...Modlitwa, medytacja i praca z oddechami pomaga nam wyciszyc nasz skotlowany umysl...warto to robic...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Trzecie oko

Postautor: ronald73 » 23 maja 2020, 18:13

Czerwonamarchew, mi się wydaję że przez Twoja medytacja zrobiło się dziura w twoim duchownym murze obronnym, zły duch korzystał z okazji i masz go w tej chwili w sobie.
tylko czasami coś czytam
ronald73
 
Posty: 305
Rejestracja: 25 sty 2018, 21:08


Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości