Potrzebne wskazówki jak się rozwinąć nim będzie za późno.

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Re: Potrzebne wskazówki jak się rozwinąć nim będzie za późno

Postautor: danut » 08 wrz 2020, 19:15

Nie napisałam, że Ty przynależysz do sekty, a teraz jeszcze bardziej się obnażyłeż z tym, że jesteś opętany sekciarską ideologią, skrzywionym pojmowaniem. Ja jestem świadoma i dobrze dla mnie, ze "g... przeżyłam" z takiego fałszu, w który wplątujemy się zawsze sami. :) Straszenie na mnie nie działa.
danut

Postautor: Siewiczpl » 09 wrz 2020, 21:57

A może to co słyszysz to dusze zamknięte w pułapce swej rzeczywistości ?
Próbowałeś nawiązać kontakt z nimi z kim kolwiek?
Może się okaże że to zadne byty prorocze które przewidują ci rychły koniec za 3 lata, tylko niskie duchy które mają ubaw cię dręczyć.

Pozdrawiam

Nie godzien1411 pisze:Do pani która uważa iż przynależę do sekty bądź param się okultyzmem(***)chyba że bycie katolikiem uważane jest za sekciarstwo.Do rzeczy jeszcze do grudnia zeszłego roku prowadziłem normalny tryb życia czyli:praca,kobieta,dom,prostota.Jednak po śmierci teścia zacząłem tą niefortunną przygodę z napływającymi duszami w liczbach kilkudziesięciu wymieniających się co jakiś czas,co za tym idzie wraz z nimi przyszły też bardzo złe byty i też nie mało.Posiadłem trochę wiedzy o tematyce niezbyt optymistycznej co do naszych najbliższych dni,sam nie odkryłem co oznaczają (wybrani)w liczbie 50ciu i jakie artefakty?Dla sceptyków co pomyślą iż bredzę bądź spróbują wysilać się startując z krytyką to (***)Ponieważ mam zdjęcia filmiki i nagrania glosowe z nocy jak sobie spacerują dyskutują więc mogę zgasić cię szybciej niż pomyślisz.I proszę nie pisać takich kocopołów jak *(Danuta) *** przeżyła i *** nie wiedzę posiada.Chce byście byli świadomi iż zostało wam max 3lata ale przed tym jeszcze tak się tu wszystko (Pop...li!!iż tak jak jest powiedziane będziemy zazdrościć zmarłym.Dziękuje i miłego wieczoru.
Siewiczpl

Postautor: danut » 09 wrz 2020, 22:09

Siewiczpl pisze:A może to co słyszysz to dusze zamknięte w pułapce swej rzeczywistości ?
Próbowałeś nawiązać kontakt z nimi z kim kolwiek?
Może się okaże że to zadne byty prorocze które przewidują ci rychły koniec za 3 lata, tylko niskie duchy które mają ubaw cię dręczyć.

Pozdrawiam

"Czyżby chodziło o wyeliminowanie 50-ciu czcicieli jakiejś sekty?" - myślę, że masz na myśli to samo. :) Pułapka swej rzeczywistości, tej rzeczywistości.
danut

Poprzednia

Wróć do Pytania i odpowiedzi