Iluminacja

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Iluminacja

Postautor: allithea » 15 kwie 2020, 09:17

Kurczę, czuję, że się otworzyłam i aż muszę o tym napisać wątek. Przeczuwałam, przeczuwałam wyraźnie, że świat się zmieni. Zmiany tej wyczekiwałam z jednej strony z ekscytacją, a z drugiej - w lęku nie wiedząc przecież, co z sobą przyniesie i czym będzie. Od kilku tygodni jestem w domu. Nie zamknięta całkowicie, ale jednak - jak wszyscy - z mocno ograniczoną wolnością. I choć absolutnie mi się ta kwarantanna nie podoba i wolałabym, żeby jej nie było, to ktoś zaczął mi chyba sygnalizować, że to jest dobry czas, aby się znów uwrażliwić. Teraz już mało rzeczy rozprasza mnie z zewnątrz.

Po raz kolejny sięgnęłam po literaturę, ale tym razem czułam, że przeczytam sobie raz jeszcze (ale znacznie dokładniej) KM. I zaczęłam czytać. Przy lekturze zaczęło we mnie narastać to poczucie, że należy spróbować pisać. Usiadłam wczoraj do pisania choć zrobiłam to trochę wbrew sobie w tym sensie, że nie czułam dobrze łączących się wibracji. Nic z tego nie wychodziło. Wydałam się sobie nawet przez chwilę śmieszna. Coś jak z wadliwym popłączeniem z wifi - niby jest połączony, ale brak sygnału. Pomodliłam się w myślach, poprosiłam Boga o pozwolenie na kontakt i opiekuna o wsparcie, myślałam ciepło o twórcach KM prosząc ich o wsparcie i pomoc w nauce. Wyrażałam myśli otwierając się tak, by były jak najbardziej wyraziste. Ale wczoraj efekt wydawał mi się mizerny.

Z jednej strony mam poczucie, że w swobodnym kontakcie przeszkadza mi brak wyćwiczonej metody i wiedza na temat tego, jak w ogóle zacząć komunikację co do której będę miała pewność, że żaden z przekazanych komunikatów nie pochodzi ode mnie.

Dziś obudziłam się z poczuciem, jakby coś się zmieniło. Może wczorajsze myśli, studia nad KM i przywołanie opiekunów oraz darzących mnie sympatią innych osób, jakby odniosły efekt. Czuję to otwarcie, ale nie wiem co robić z nim dalej. Trochę Was wołam w tym stanie, takie mam wrażenie jakbym wysyłała sygnał, świeciła się. Głupie to, ale muszę napisać, że może mnie zobaczycie.
Awatar użytkownika
allithea
 
Posty: 27
Rejestracja: 17 sty 2020, 13:55

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości