Manipulacja pogodą

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Re: Manipulacja pogodą

Postautor: danut » 27 wrz 2020, 10:51

Zabo - Nic z tego - szykujcie grille na święta :D Od paru lat juz przepowiadam pogodę na forach, sprawdźcie, bo zawsze się zgadzało. Xseniu - To już wiem, dlaczego Sosnowiec, Będzin często zalewa ale do mnie te burze nie dochodzą tak samo jak tam na górę. :lol:
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Manipulacja pogodą

Postautor: Xsenia » 27 wrz 2020, 11:08

ZabaZaba pisze:Xeniu, to poproszę o standardowe white christmas ( danut szykuj łopatę do odśnieżania)

Rozumiem cała południowa Polska? :)

danut pisze:Xseniu - To już wiem, dlaczego Sosnowiec, Będzin często zalewa ale do mnie te burze nie dochodzą tak samo jak tam na górę.

No z deszczem trochę przesadziłam w tym roku :P Ale tak straszyli suszami....
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Manipulacja pogodą

Postautor: danut » 27 wrz 2020, 11:40

Smiechem, żartem, ale ten temat porusza bardzo ważną kwestię ogólnej odpowiedzialności i wpływu wszystkich ludzi na całą tworzącą się rzeczywistość w tym i na pogodę i nie jest on ograniczony tylko do rozwiązań siłowych, mechanicznych, ten wpływ tworzą nasze wnętrza - duch. Dlatego dobrze jest powstrzymywać się od pragnień nieprzemyślanych. Zabo - zmaganie się z silną zimą to nie jest frajda, wiem pięknie to wygląda, gdy patrzysz przez okno lub śledzisz obraz w ekranie telewizora, można i kochać narty, gdy ktoś ten szlak przygotuje do tego, samej by ci się ubijać go pewnie nie chciało.... Choć jak tak silnie pragniesz doświadczyc takiej zimy to niespodziewanie jej doświadczysz, choćby po to by przekonać Cię jak to jest. ;)
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Manipulacja pogodą

Postautor: ZabaZaba » 27 wrz 2020, 12:20

Danut, umówmy się na jedno solidne odśnieżanie przed wigilijną kolacją :twisted: to dobrze zrobi i zaostrzy apetyt :roll:
ZabaZaba
 
Posty: 229
Rejestracja: 25 sie 2020, 20:19

Re: Manipulacja pogodą

Postautor: ZabaZaba » 27 wrz 2020, 12:21

Xeniu, dawaj, zasyp całe południe :mrgreen:
ZabaZaba
 
Posty: 229
Rejestracja: 25 sie 2020, 20:19

Re: Manipulacja pogodą

Postautor: danut » 27 wrz 2020, 12:26

ZabaZaba pisze:Xeniu, dawaj, zasyp całe południe :mrgreen:

A Ty jesteś z Wrocławia, to co Ci do południa?
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Manipulacja pogodą

Postautor: ZabaZaba » 27 wrz 2020, 12:31

A już dobra niech mnie też zasypie... Dzieci sobie bałwany ulepią, ja nie dojadę do pracy, mąż poszufluje, same korzyści :lol:
ZabaZaba
 
Posty: 229
Rejestracja: 25 sie 2020, 20:19

Re: Manipulacja pogodą

Postautor: danut » 27 wrz 2020, 12:41

ZabaZaba pisze:A już dobra niech mnie też zasypie... Dzieci sobie bałwany ulepią, ja nie dojadę do pracy, mąż poszufluje, same korzyści :lol:

Nie ma szans na taką zimę, rybki albo akwarium. Naród jest za bardzo wzburzony, emocjonalny, zdezorientowany jeszcze przez Covid-19 w tym roku tym bardziej, tak, że wcale zimy nie będzie a jak nastąpi jej kulminacja na jakiś krótki czas to 2 metrowe zaspy i z domu nie wyjdziesz, lub mąż niech się nastawi na kopanie tuneli :D
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Manipulacja pogodą

Postautor: ZabaZaba » 27 wrz 2020, 12:56

Danut, jeszcze lepiej! :twisted:
ZabaZaba
 
Posty: 229
Rejestracja: 25 sie 2020, 20:19

Re: Manipulacja pogodą

Postautor: danut » 27 wrz 2020, 14:51

W ekosystemie wszystko jest ze soba powiązane wzajemnymi zależnościami, wpływa na siebie, uderza i odzywa się echem, ale ludzie tego nie rozumieją, chcą bawić się nim, lub wykorzystywać naturę pod siebie nie licząc się z konsekwencjami takich czynów dla całości. Jak pokazuje historia to lata największych wojen charakteryzowały silne zimy i siarczyste mrozy, tak mało było w nich miłości i ciepła. Teraz mamy co mamy chaos u ludzi i chaos w pogodzie, niezdecydowanie, niezorganizowanie i wybuchy gniewu. Przyjrzyjcie się temu a sami zauważycie powiązanie. Wspominacie o czarownicach i szamanach, niektórzy chcieliby nimi być, tylko ja zauważam to z jaką znajomością zjawiska do tego podchodzicie? Do szamana zgłaszała się ongiś np. cała wioska i to ze swoimi emocjami, te emocje łączyły się ze sobą i na czymś były skupione, szaman nad nimi panował i odpowiednio kierował tymi emocjami ludu, uspakajał je, podjudzał, lub na inne naprowadzał i były efekty. No, ale to, że niepojęli tego ludzie i uznali szamana za władającego pogodą i przypisali mu machanie różdżką czarodziejską to nie jest żaden dowód na to, że on właśnie taką władzę miał. :lol:
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości