Łoś widmo?

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Łoś widmo?

Postautor: ES3 » 08 wrz 2019, 07:06

https://kontakt24.tvn24.pl/cudem-uszlis ... 98902.html

Bardzo jestem ciekawa co Wy tam widzicie... Ja niestety łosia nie widzę, a z relacji kierowcy wynika że to łoś...
ES3
 
Posty: 136
Rejestracja: 27 maja 2018, 13:07

Re: Łoś widmo?

Postautor: bernadeta1963 » 08 wrz 2019, 09:04

Widać zarys jakiejś większej bryły ,ale trudno okreslić czy jest to zwierze.
Napewno jest to zarys jakiejś energii ,ale przy wolnym ogladaniu tak po klatce widac zarysy jakby krzyżaki z kawalkiem tablicy .
Tak przynajmniej wygląda na filmie z kamery .Na tym tle jest rodzaj mgly i moze być energia jakiejś istoty.
Przy zatrzymaniu klatki widać zarówno energie przed samochodem jak i obok zarysy jakby zlaczonych w krzyżak desek .
Bardzo prawdopodobne ,że mieli naprawdę szczęście i to cos pokazujące się przed maską uratowalo ich przed zderzeniem z czymś pozostawionym na drodze.
bernadeta1963
 
Posty: 546
Rejestracja: 30 gru 2014, 18:31
Lokalizacja: Łódź

Re: Łoś widmo?

Postautor: Xsenia » 16 paź 2019, 21:40

Ja też łosia nie widzę. Za to przeglądając klatka po klatce ciekawe jest, że linie na drodze przez to prześwitują, więc to nie mogło być nic materialnego. Mgła? dym?
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec


Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości