Proszę o pomoc

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Proszę o pomoc

Postautor: marcinek145 » 09 sty 2019, 12:55

Witam. Szukam informacji na temat tego zdjęcia a dokładnie chodzi mi o to kto lub co sie na nim znajduje. szukam informacji na jego temat gdyż potrzebuje je do mojego projektu o Demonach lecz poszukujac czegoś w imternecie nigdzie nie moge znaleźć jakich kolwiek informacji na jego temat. z góry dziekuje wszystkim zainteresowanym pomocą
Załączniki
demonic-tattoo-designs-for-men.jpg
O tego Demona chodzi
demonic-tattoo-designs-for-men.jpg (32.56 KiB) Przeglądany 3408 razy
marcinek145
 
Posty: 1
Rejestracja: 09 sty 2019, 12:51

Re: Proszę o pomoc

Postautor: bernadeta1963 » 09 sty 2019, 20:28

Witaj :)
Od razu zaznaczę ,że do tej pory nie miałam ''przyjemności ''spotkać demona .
Patrząc na ten tatuaż mogę powiedzieć ci jedynie jakie mam odczucia z nim związane .
Widzę mężczyznę ,jego niepokój ,a nawet strach i nie wiem dlaczego jakoś nie mogę uwierzyć w ten projekt .Czy to twój tatuaż ? Chcesz się dowiedzieć czy w jakiś sposób może ci zaszkodzić?.Jeśli chodzi o artystę ,który go wykonał to tak jakby uwidocznił w nim cząstkę swojej duszy .
Patrzyłam na twarz tej istoty .W pewnym momencie mialam takie odczucie jakby za moment mial otworzyć oczy i spojrzeć na mnie .
Spytalam go o imię .Odpowiedzial ASTROFUS .dalej wyglądało to tak ,jakby jego twarz stawala się ''łagodniejsza ''i odebralam NIE Z TOBĄ CHCE ROZMAWIAĆ .
Odpowiedzialam ,że ja z nim też i na tym się skończylo .
Możesz mi nie wierzyć .Masz prawo .Nie pogniewam się :)
bernadeta1963
 
Posty: 546
Rejestracja: 30 gru 2014, 18:31
Lokalizacja: Łódź


Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości