Posiadanie dziecka

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Re: Posiadanie dziecka

Postautor: danut » 06 gru 2018, 22:06

Pablo diaz pisze:Dzieci to autograf miłości.
Kiedy wpatruje się w dzieci nie mogę nasycić się ich delikatnym wdziękiem,na ich widok serce samo wpada w radość.
Wiecie skąd wychodzi czuła mowa dzieci? pochodzi ona z serca ,ponieważ dzieci innej mowy nie mają.
Dlatego to one jako pierwsze w człowieku otwierają drogę do Boga.
To one łagodzą w nas dumę,a przede wszystkim czynią słabszym egoizm ,otwierając serce
do najszlachetniejszych uczuć.
Życie bez dzieci to jak wiosłować galerą po bezkresnym oceanie ,to egzystencja z nieskończoną bezużytecznością.


Pięknie napisałeś Pablo i podpisuję się pod tym. Ja jeszcze dodam - Dyziu samo poczęcie, to nie jest wynik tylko naszych decyzji, przekonasz się o tym i wtedy niczym staną się dzisiejsze wątpliwości i rozważania. A naciskami się nie przejmuj.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Posiadanie dziecka

Postautor: soldado » 06 gru 2018, 22:07

Dyzia pisze:Pablo dziękuję , czekałam na Twoje przemyślenie w tej kwestii :) zrobiłam się malutka jak to przeczytałam :)

Soldado... Dziękuję z całego serca. Jest mi o kamienie milowe łatwiej żyć dzięki temu co napisałeś kiedyś i teraz. Nawet sobie nie zdajesz sprawy. Pilnuje się codziennie w tym co robię,co myślę, jaka jestem dla innych. Jeszcze długa droga ale bardzo bym chciała się kiedyś kimś opiekowac. Będę czujna Soldado i postaram się z całych sił nie załamywać bo to co robię teraz będzie ważne później. Jeszcze raz po stokroć dziękuję i dla Ciebie jak zawsze wszystko co najlepsze.


To ja chylę przed Tobą czoła, że właśnie tak a nie inaczej wybrałaś.
Zrobiłaś to już przed kilkoma wcieleniami wcześniej.
W każdym wcieleniu zbierasz doświadczenia, które są Ci niezbędne, by móc się stać Przewodnikiem Duchowym.
Nieraz tak mam, że przekazuję ,,wieści z Drugiej Strony''...
Przekazałem Ci je, bo na to już przyszedł czas.
Od tej pory będziesz powiększać swoją świadomość, przebudzisz dosłownie się duchowo.
Po to weszłaś kiedyś na to forum, by uzyskać odpowiedzi, które są z Tobą związane.

PS.

I jeszcze jedno...
Na tym forum otrzymasz odpowiedzi na każde Twoje pytanie.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3193
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Posiadanie dziecka

Postautor: Dyzia » 06 gru 2018, 22:50

Danut :) dziękuję że łagodnie mnie potraktowaliscie, ze zrozumieniem..to była taka fundamentalna sprawa która czasami się odzywa tym bardziej,że Wiem iż macie dzieci.
Dyzia
 
Posty: 197
Rejestracja: 03 sie 2018, 19:29

Re: Posiadanie dziecka

Postautor: soldado » 06 gru 2018, 22:58

Czy coś jest ze mną nie tak ? czy postępuje moralnie ?


Każdy z nas jest inny.
Mamy różne priorytety, dążymy do różnych celów.
Fajnie, gdy dążymy do celu, który postawiliśmy sobie jeszcze przed wcieleniem, gorzej, gdy dążymy do celu, który postawiliśmy sobie w tym życiu i jest on związany ze sferą materialną. Jesteś jak najbardziej normalną osobą, która szuka odpowiedzi na pytania, które ją absorbują. Postępujesz moralnie, bo nikogo swoimi wyborami nie krzywdzisz.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3193
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Posiadanie dziecka

Postautor: danut » 06 gru 2018, 23:23

Dyziu, kojarzy mi się tu dzisiejszy odcinek "Korony Królów" - królewna Elżbietka - takie wątpliwości, obawy, strach i po fakcie TTAAKIEE szczęście. :D Tak widzę i Ciebie w przyszłości w roli matki.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Posiadanie dziecka

Postautor: Dyzia » 07 gru 2018, 09:08

Danut serdecznie mnie rozbawiłaś :) dziękuję

Może to zabrzmi patetycznie, ale myślę że każdy powinien zachowywać się tak jakby miał kiedyś zostać przewodnikiem :P :D
Dyzia
 
Posty: 197
Rejestracja: 03 sie 2018, 19:29

Re: Posiadanie dziecka

Postautor: Ryszard » 07 gru 2018, 09:28

Jakby nie patrzeć jesteśmy zwierzętami i nie ma nic ważniejszego niż prokreacja, przedłużenie gatunku.
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Posiadanie dziecka

Postautor: Nikita » 07 gru 2018, 12:44

Posiadanie potomstwa jest prywatna sprawa i nikt nie ma prawa sie wtracac w cudze zycie i wybory. Niestety wiekszosc ludzi musi sie ciagle wtracac. W dzisiejszych czasach jest za duzo ludzi na Ziemi to raz a dwa wychowac dziecko jest bardzo trudno...dlatego ja szanuje wybory innych ludzi. Nieprawda jest, ze jedynym sensem ludzkiego zycia jest prokreacja. Jestesmy duchowymi istotami i mamy przerozne cele i zadania na dane wcielenie.
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Posiadanie dziecka

Postautor: Ryszard » 07 gru 2018, 20:14

Nikita pisze:Posiadanie potomstwa jest prywatna sprawa i nikt nie ma prawa sie wtracac w cudze zycie i wybory. Niestety wiekszosc ludzi musi sie ciagle wtracac. W dzisiejszych czasach jest za duzo ludzi na Ziemi to raz a dwa wychowac dziecko jest bardzo trudno...dlatego ja szanuje wybory innych ludzi. Nieprawda jest, ze jedynym sensem ludzkiego zycia jest prokreacja. Jestesmy duchowymi istotami i mamy przerozne cele i zadania na dane wcielenie.


Akurat z tym się zgadzam, czytałem jednak jak pojmują to inni. Faktem jest także, iż bez prokreacji ludzie już dawno by wymarli.
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Posiadanie dziecka

Postautor: soldado » 11 gru 2018, 01:04

Może to zabrzmi patetycznie, ale myślę że każdy powinien zachowywać się tak jakby miał kiedyś zostać przewodnikiem


Gdyby tak było i wszyscy by tak myśleli, to ten świat już by stał się lepszy...
Niestety tak nie jest.
Osoby, które podjęły takie decyzje tak jak Ty, jeszcze przed wcieleniem, są w szczególny sposób chronione.
Takie osoby nie mają zwykłego Opiekuna.
Zawsze gdy pada decyzja o tym, żeby zostać Przewodnikiem Duchowym, opiekę nad taką osobą obejmuje Istota, którą osobiście nazywam Nauczycielem.
Jest to Opiekun, który ma pod swoją opieką setki Dusz.
Serwuje im doświadczenia zawsze takie, które są w stanie przejść.
Gdy jest źle i dana Dusza nie daje sobie rady, to przeważnie na nią wpływa poprzez swoich podopiecznych....
Nigdy żadna Dusza, która jest pod Jego opieką nie może ,,zginać''.
Osobiście cały czas Go poznaje i osoby wokół mnie, które mi nieraz pomagają.
Bo wiem, że nie są to przypadkowe osoby.
Wszystko tak jakby było z góry zaplanowane.
Jest cały scenariusz, jak w teatrze, ogromna scena i my, którzy musimy odegrać swoje role, nauczyć się ich, zrozumieć je i zagrać...
I jest jeden reżyser, który panuje nad wszystkim dosłownie.
Panuje nad najmniejszymi detalami.
Ma przewagę nad innymi reżyserami taką, że zna dokładnie najbliższą przyszłość.
Ma w nią wgląd i dlatego dodatkowo dobiera odpowiednio sytuacje i osoby, które według niego zagrają odpowiednio swoją rolę.
Kim jest Nauczyciel?
To Istota nie Wyższa, ale to Istota Doskonała.
Która ma pieczę nad wszystkimi osobami, ze zdolnościami mediumicznymi.
Wspiera również wszystkie osoby, które aspirują do tego, aby być w przyszłości Opiekunami Duchowymi.
To niezwykle Jasna Istota, którą jedyny raz widziałem.
Jakoś tak się ,,dziwnie'' składa, ze osoby, którym pomagam, albo mi pomagają, są bezpośrednio pod Jego pieczą.
Wyczuwam Go mając z takimi osobami kontakt.
Nieraz poprzez to co takie osoby piszą, w ich tekst wplata swoje charakterystyczne słowa...
Dlatego wiem tak na 100%, ze osoby będące pod Jego pieczą, nigdy nie muszą się o nic martwić, bo nawet, gdy ich życie będzie z pozoru wyglądało, jak jeden wielki kataklizm, to zawsze będą spadać na 4 łapy.
Wielokrotnie tego osobiście doświadczyłem....
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3193
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości