Posiadanie dziecka

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Re: Posiadanie dziecka

Postautor: Dyzia » 11 sty 2019, 22:23

Myślisz że spirytyzm dąży do przejęcia władzy i chce narzucić innym swoje prawdy ? :)
Danusia nie napisałas czy wierzysz w reinkarnacje ?
Dyzia
 
Posty: 197
Rejestracja: 03 sie 2018, 19:29

Re: Posiadanie dziecka

Postautor: danut » 11 sty 2019, 22:37

Dyziu, ten temat musiałabym opracować, wyszukać konkretne cytaty, poprzeć swoją obserwacją, dlatego myślę, że w tym temacie o posiadaniu dziecka byłoby niewłaściwe, choć może i też można by wtrącić :) Ze względu na to, ze nigdy nie wiadomo kogo przyjdzie nam urodzić i komu odmówimy tej przysługi odsuwając się. Ja byłam postawiona w takiej sytuacji, zaświat przeprowadził ze mną rozmowę na temat urodzenia mojej córki. Majaki? No nie, wszystko wypełniło się tak jak było wtedy ustalone.
Ja by uwierzyć muszę to oprzeć o przekonanie się i o upewnienie się w czymś. Nic pochopnie nie przyjmuję "na wiarę". W Biblii wiem, że jest też bardzo trafny opis do tego jak sprawę pojmuję. I nie jest on poparciem dla teorii reinkarnacji znanej już przecież za czasów Jezusa( tej z Buddyzmu i Hinduizmu) , z którą mógł się zetknąć, ale jednak mówi o odradzaniu się ludzi jak trawa na wiosnę.

A sprawa "Wybaczenie, współczucie, uczciwość" to przecież sama widzisz nie jest tak prosta jak wielu się wydaje i nie daje się tak uprościć jak wielu próbuje, o tym rzecz i właśnie na to zwracam uwagę. Proste jest rzucać tymi słowami na wiatr, ale je wypełnić prawdziwie wcale takim nie jest.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Posiadanie dziecka

Postautor: soldado » 27 sty 2019, 05:51

Dyzia pisze:Droga Danut nieśmiało zauważe, że jest to miejsce do wypowiadania się osób w większości mniej lub mocno sympatyzujących z myślą spirytystyczną :) Trochę dziwi mnie Twój wpis/wpisy bo kiedyś chyba nie byłaś tak mocno w opozycji ? Oczywiście każdy się zmienia, ale myślę , że takie wytykanie innym jest chyba niestosowne ? Wszak chyba większość z nas ma dobre intencje dla innych i jesteśmy tolerancyjni .


Jeśli chodzi o Twoją obecną sytuację, o którą pytasz, to nie wyczuwam nic niepokojącego po za tym, że martwisz się na wyrost.
Wszystko będzie dobrze i się ułoży po Twojej myśli :)
Pozdrawiam Cię serdecznie :)

PS.

Nie zamartwiaj się tak, nie ściągaj w ten sposób negatywnych doświadczeń.
Jeżeli myślimy pozytywnie, to ściągamy do swojego życia wszystko to co pozytywne i na odwrót.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Poprzednia

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości