Powtarzające się sny ze zmarłą babcią

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Powtarzające się sny ze zmarłą babcią

Postautor: Natalia Król » 22 lis 2018, 15:31

Dzień dobry.
Babcia zmarła w wieku 93 lat 9.10.2018 r.
Jeszcze tydzień dwa przed śmiercią śniła mi się i mówiła, że umiera.
Teraz często śni mi się. Coś ode mnie chce, ale ja nie potrafię tego odczytać. Byłam za życia dość mocno z nią związana.
Czy pomógł by mi ktoś w tym temacie?

Pozdrawiam ciepło i serdecznie
Natalia
Natalia Król
 
Posty: 37
Rejestracja: 16 sie 2016, 10:01

Re: Powtarzające się sny ze zmarłą babcią

Postautor: Nikita » 22 lis 2018, 21:37

Sprobuj sie skupic na tym czego ona chce? Moze potrzebuje modlitwy albo poprostu chce Ci pokazac, ze nadal zyje...i ze jest jej dobrze. Albo opiekuje sie Toba...czasami zmarli krewni staja sie naszymi duchami opiekunczymi.
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Powtarzające się sny ze zmarłą babcią

Postautor: Xsenia » 23 lis 2018, 23:05

Przyjmij proszę najszczersze kondolencje.
Mnie babcia męża z którą mieszkaliśmy 4 lala też się śniła kilkukrotnie po pogrzebie. Pomogły odwiedziny na grobie i modlitwa. Czesto gdy jesteśmy z kimś kto umiera bardzo zżyci wtedy tak jakby jego/jej śmierć do nas nie dociera i trzeba podświadomość o tym przekonać odwiedzając grób. Może oczywiście też być tak że babcia próbuje się z tobą skontaktować i coś ci przekazać. Wtedy wystarczy przeanalizować te sny.
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Powtarzające się sny ze zmarłą babcią

Postautor: danut » 25 lis 2018, 20:35

Sny dwa tygodnie przed śmiercią są już jakby normą dla powiadomień nas o mającym nadejść wydarzeniu. Drugą ciekawostką i jakby normą są relacje babcie - wnuki i ci drudzy mający otrzymywać podpowiedzi z tamtej strony. Coś w tym jest, coś co powoduje utrzymanie kręgu rodzinnego w dobrym stanie i czuwa nad tym, by te więzi nie zostały pozrywane, przez coś nieprzewidywalnego zakłócone. Proponuje zainteresować się niedawno tutaj omawianymi ustawieniami Hellingera, ponieważ mają one z tym związek. Bardzo często w rodzinie nowo rodzący się człowiek nie jest przypadkiem, a odradza się tu znowu jakaś stara dusza z tego właśnie kręgu. Jest coś takiego jeszcze, że snów z osobami zmarłymi, bliskimi nie kwalifikujemy do doświadczeń przyjemnych, kontaktów towarzyskich z drugą stroną , a są one snami ostrzegawczymi i powiadamiającymi nas o mających nadejść tu dla nas kluczowych wydarzeniach. Są po to by je dobrze odczytać i dobrze pokierować swoją wolą spełniającą rzeczywistość.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27


Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 41 gości