Takie coś dziwne ...

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Re: Takie coś dziwne ...

Postautor: danut » 03 lis 2018, 00:21

Zabawa w ciuciubabkę mi się pewno spodobała. :D Bo widzisz niby taka wiedza i moc od jakichś cywilizacji miała tam być przechwycona, ale Hitler jednak wojnę przegrał i nic mu nie pomogło w jego zapędach rządzenia światem. To jak to jest z tymi mocami zdobywanymi w ten sposób? :)
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Takie coś dziwne ...

Postautor: Stara dusza 74 » 03 lis 2018, 00:32

Pewnie tak a teraz dobrej nocy Tobie życzę bo ja lulu się udaje teraz a Góry Sowie dokładniej Riese cóż tam każdy może znaleźć coś dla siebie haha ale to Ty wspomniałaś o satanizmie ....dziwne jest dla mnie że to Tobie ten szatan i satanizm ciągle chodzi po głowie ..u mnie nawet przez sekundę taka myśl nie występuje ...więc o co tu chodzi ....czy to jest tak z Tobą jak w tym przysłowiu pokorne ciele dwie matki ssie ....dobrej nocy kolorowych snów życzę.
Wolna dusza to rzadkość ale będziesz wiedział kiedy ją spotkasz bo poczujesz się dobrze ,bardzo dobrze kiedy będziesz blisko niej .
Awatar użytkownika
Stara dusza 74
 
Posty: 71
Rejestracja: 31 sie 2018, 19:19

Re: Takie coś dziwne ...

Postautor: danut » 03 lis 2018, 00:37

Stara dusza 74 pisze:Pewnie tak a teraz dobrej nocy Tobie życzę bo ja lulu się udaje teraz a Góry Sowie dokładniej Riese cóż tam każdy może znaleźć coś dla siebie haha ale to Ty wspomniałaś o satanizmie ....dziwne jest dla mnie że to Tobie ten szatan i satanizm ciągle chodzi po głowie ..u mnie nawet przez sekundę taka myśl nie występuje ...więc o co tu chodzi ....czy to jest tak z Tobą jak w tym przysłowiu pokorne ciele dwie matki ssie ....dobrej nocy kolorowych snów życzę.


Nie sedno w tym jak co nazywasz, ja wiem że teraz nie jest szerzona moda na diabły, ale na kosmiczne inteligencje dysponujące super technologią :D Ale wygląd ich i otoczka jest wypisz- wymaluj ta sama. Co zmieniło się w pojmowaniach - nazwa? A ja mówię nic z tego, bo to nasza świadomość rzeczy wygrywa. Czyli żadne dwie matki, czy masz na myśli swoją i teściową wciąż ma Tobą ktoś zarządzać? Nie, to my mamy siebie wyłonić i własne Ja ukształtować. Koniec z cumelkami i z chowaniem się pod cudzym płaszczem. Dobranoc ;)
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Takie coś dziwne ...

Postautor: OneNight » 03 lis 2018, 10:30

ONE NIGHT będzie na wyższym poziomie duchowym niż Ty nawet że swoim ścisłym naukowym umysłem bo jest w fajnych pastelach niebieskim i zielonym więc to jest dobrze


Przepraszam... że niby co? :shock:
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Takie coś dziwne ...

Postautor: Stara dusza 74 » 03 lis 2018, 10:42

Toooooooo ONE NIGHT To :D
Wolna dusza to rzadkość ale będziesz wiedział kiedy ją spotkasz bo poczujesz się dobrze ,bardzo dobrze kiedy będziesz blisko niej .
Awatar użytkownika
Stara dusza 74
 
Posty: 71
Rejestracja: 31 sie 2018, 19:19

Re: Takie coś dziwne ...

Postautor: OneNight » 03 lis 2018, 10:47

A Ty niby w jaki sposób to widzisz, skoro nie znasz mnie osobiście i nigdy nie widziałaś?
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Takie coś dziwne ...

Postautor: Stara dusza 74 » 03 lis 2018, 11:03

Tak to widzę jak widzę Tarota mimo że nie rozwijam umiejętności w tym kierunku czytam intuicyjnie ....a Ciebie od samego początku jak tu się poznaliśmy na tym forum identyfikuje z tymi barwami aury i jest to bardzo silne raz że ten niebieski to inteligencja ,otwarta mowa o swoich przekonaniach ale u Ciebie też jest zieleń więc nie zapieraj się że duchowość Cię nie interesuje ,że Ty w nic nie wierzysz że Twój umysł jest czysto naukowy .....Twój umysł to jedno ale to nie jest lustrzane odbicie Twojej duszy ....szukasz swojej drogi tak naprawdę nawet jeśli popełnisz błędy znajdziesz kiedyś odpowiedz ...
Wolna dusza to rzadkość ale będziesz wiedział kiedy ją spotkasz bo poczujesz się dobrze ,bardzo dobrze kiedy będziesz blisko niej .
Awatar użytkownika
Stara dusza 74
 
Posty: 71
Rejestracja: 31 sie 2018, 19:19

Re: Takie coś dziwne ...

Postautor: OneNight » 03 lis 2018, 11:06

Identyfikujesz mnie z tymi barwami, bo posiadam niebieski kolor na avatarze. A te karty tarota to czysty przypadek..

Zapewniam, że moje podejście jest obiektywne. Nie próbuję na siłę wszystkiego tłumaczyć metafizyką, ale również nie wykluczam jej istnienia. Co się da sprawdzić, to sprawdzam z czystej ciekawości i jakoś do tej pory nic mi się nie stało. Nie popieram podejścia "porzuć co naukowe i idź w duchowość".
Ostatnio zmieniony 03 lis 2018, 11:12 przez OneNight, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Takie coś dziwne ...

Postautor: Stara dusza 74 » 03 lis 2018, 11:12

Cóż każdy myśli jak myśli ...spierać się nie zamierzam ...
Wolna dusza to rzadkość ale będziesz wiedział kiedy ją spotkasz bo poczujesz się dobrze ,bardzo dobrze kiedy będziesz blisko niej .
Awatar użytkownika
Stara dusza 74
 
Posty: 71
Rejestracja: 31 sie 2018, 19:19

Re: Takie coś dziwne ...

Postautor: Pawełek » 03 lis 2018, 12:55

OneNight pisze:Nie popieram podejścia "porzuć co naukowe i idź w duchowość".

Ja nawet nie wiem czemu miałoby się to wykluczać :)
Awatar użytkownika
Pawełek
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 1941
Rejestracja: 27 kwie 2015, 21:36
Lokalizacja: Śląsk

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości