Pytanie odnośnie astralu

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Pytanie odnośnie astralu

Postautor: czarnyMag » 28 maja 2018, 11:08

Autor filmu "Życie ducha - świat po tamtej stronie Piotr Stuczyk zamieszczonego na głównej (sztandarowej) stronie portalu Spirytyzn.pl powołuje się na Roberta Monroe który w jednej swoich "podróży astralnych" zobaczył i opisał to co zobaczył jako dowód na to w co chce się nam wmówić, że ma miejsce :twisted: Tylko, że jak ja (taki sam świadek takich samych "podróży astralnych" opisałem miejsce odosobnienia dla dusz które się przeciwstawiły prawą Boga (prawą miłości) - to zostałem potraktowany jak wariat :lol: przez szanowne Forum :!:
To w takim razie - na czym polega różnica :?: Tym bardziej że Roberta Monroe pisał swą relację z astrala gdy jeszcze nikt nie wiedział że astral to Demony, myślokształy i zło :twisted: A ja już wiedziałem i ja już nie byłem mamiony jak powyższy autor na którego obecnie powołuje się w swym wywiadzie Piotr Stuczyk - ja dokonałem wyboru w tym astralu - wyboru ze świadomością wolnej woli - i wybrałem w tym momencie "armię ciemności" - i zostałem okrojony o wolną wolę i postawiony w czas dokonany nagle (zdając sobie do końca sprawę iż jest to konsekwencja wolnego wyboru :twisted: a gość (Roberta Monroe) nie miał zielonego pojęcia jak się dokonuje to co widzi i jaka jest różnica gdy wybór jest odmienny od schematu :!:
Czyżby Roberta Monroe był poza podejrzeniami o błąd własnej oceny tylko dlatego że współczesny spirytyzm miał taką wolę :?: :!: :twisted:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości