szukam medium

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

szukam medium

Postautor: Aneta9463 » 14 kwie 2015, 11:36

Hej. Jestem tu nowa. Mam nadzieje ze ktoś mi pomoże. Szukam kogoś kto pomoże mi w kontakcie ze zmarłym synem. Może jakieś medium. Ale chodzi mi o osoby sprawdzone. Mój syn odszedł 3 miesiące temu. Mam dwa pytania do niego. Przez ten czas śnił mi się dwa razy. To były krótkie sny. nawet ich nie pamiętam. Proszę o pomoc. Zrozpaczona Matka
Aneta9463
 
Posty: 2
Rejestracja: 14 kwie 2015, 11:26

Re: szukam medium

Postautor: Mirek » 14 kwie 2015, 13:51

Nie trzeba medium abyś uzyskała odpowiedzi na swoje pytania. Po prostu je tu zadaj.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: szukam medium

Postautor: Xsenia » 14 kwie 2015, 14:01

Być może odpowiedzi już dostałaś, tylko musisz sobie przypomnieć te sny i je zinterpretować.
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: szukam medium

Postautor: Filaretka » 14 kwie 2015, 21:49

Witaj,

do tego, co napisali Xsenia i Mirek mogę dodać, żebyś zwracała uwagę na znaki, które Cię otaczają i będą otaczać. Być może medium nie będzie potrzebne. Jeśli to ważne pytania, podejrzewam że znajdziesz na nie odpowiedź, inaczej mówiąc Twój syn może pomóc Tobie coś zrozumieć, dać Tobie odpowiedź. Niekoniecznie nastąpi to od razu, jednak otrzymasz odpowiedzi w najwłaściwszej chwili swojego życia. Obserwuj znaki i interpretuj je. Myślę, że jeśli Twój syn będzie chciał Tobie coś przekazać to zrobi to w taki sposób, byś zrozumiała. Poza tym módl się za niego, myśl o nim i pytaj go o co chcesz. To, co odczuwasz jest bardzo ważne.
(...) Bezpieczna... W objęciach jego skrzydeł
Unoszę się, zachwycam i poddaję chwili ulotnej.
Wysoko wśród gwiazd, wśród aniołów...
Tutaj jestem wolna, tutaj jestem w domu.
Awatar użytkownika
Filaretka
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 117
Rejestracja: 25 cze 2012, 20:16
Lokalizacja: Poznań

Re: szukam medium

Postautor: Aneta9463 » 15 kwie 2015, 10:42

śnił się tylko dwa razy i nie pamiętam nic z tych snów. poza tym nic zupełnie nic.
Aneta9463
 
Posty: 2
Rejestracja: 14 kwie 2015, 11:26

Re: szukam medium

Postautor: cthulhu87 » 15 kwie 2015, 11:13

3 miesiące to dość krótki okres czasu. Spirytyści uważają, że po śmierci fizycznej Duch przeżywa okres zaburzeń, który - w zależności od różnych czynników - może trwać krócej lub dłużej. Jest to okres, w którym Duch musi dostosować się do nowej sytuacji wynikającej z porzucenia ciała fizycznego; może się to wiązać także z czasowym ograniczeniem jego świadomości.
Wziąwszy to pod uwagę na tym etapie najlepiej jest poświęcić czas modlitwie - jest to uniwersalna i najbezpieczniejsza metoda kontaktu, niewymagająca pośrednictwa innych osób, która nie wprowadza dodatkowego zamieszania u Ducha. Jeśli zmarły jest już świadom swojej sytuacji, na pewno odczuje pozytywne działanie modlitwy, która sama w sobie nie musi być sformalizowana - samo wspomnienie o zmarłym jest już dla niego pozytywnym bodźcem. Nie jestem medium, w związku z czym nie jestem w stanie udzielić takiej pomocy, jakbyś chciała, ale na forum działają różne osoby, może więc ktoś z czasem będzie w stanie pomóc.
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: szukam medium

Postautor: soldado » 15 kwie 2015, 14:15

Aneta9463 pisze:Hej. Jestem tu nowa. Mam nadzieje ze ktoś mi pomoże. Szukam kogoś kto pomoże mi w kontakcie ze zmarłym synem. Może jakieś medium. Ale chodzi mi o osoby sprawdzone. Mój syn odszedł 3 miesiące temu. Mam dwa pytania do niego. Przez ten czas śnił mi się dwa razy. To były krótkie sny. nawet ich nie pamiętam. Proszę o pomoc. Zrozpaczona Matka


Pierwsze co pokazuje, to zakreśla palcem w powietrzu koła - wskazuje na krąg osób, przekazuje, że one się na nim zawiodły, że nie sprostał temu, czego one od niego wymagały, czego od niego oczekiwały. Jest w towarzystwie dwóch duchów mężczyzn.
Jest w ,,poczekalni'' - to następny symbol. Nie przeszedł dalej, przekazana jest ta poczekalnia z drzwiami, z której wychodzi inny duch, który je tak jakby nadzoruje, jednak ten duch nic nie robi, ale wpatruje się we mnie.
Chodzi o to, że czeka ewidentnie na interwencje z zewnątrz.
Razem w trójkę tam siedzą i się przez cały czas nigdzie nie ruszają.
Ci dwaj mężczyźni mu towarzyszą, a on nie jest zainteresowany jakimkolwiek krokiem, ruchem do przodu.
Drzwi są symbolem połączenia z drugą stroną.
Na chwilę się otwarły, a potem zamknęły... - druga strona miała z nim na chwilę tylko kontakt i teraz z nim nie ma.
Targają nim emocje, które również odebrałem.
To połączenie żalu, smutku, poczucia winy.
I te emocje są przyczyną tego, że nie przeszedł dalej i brak jest z nim kontaktu.
W tym wszystkim chodzi o to, żeby codziennie się modlić o spokój jego duszy i bezpośrednio w modlitwie zwracać się do niego tak jakby był obecny i mu tłumaczyć to, co było z nim związane ponieważ on tę modlitwę będzie odbierał.
Najlepiej mówić wtedy wszystko z serca, ponieważ tylko taka forma jest w stanie mu pomóc.
Następnym symbolem było to, że w tej poczekalni na początku się przebrał - czyli zdaje sobie sprawę ze swojej sytuacji.
Jest to dobry znak, bo nieraz duchy nie zdają sobie sprawy z tego, że nie żyją.
Miałem jeszcze pokazany symbol, który wskazuje na to, że to o czym piszę dzieje się z nim dokładnie teraz.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: szukam medium

Postautor: Mirek » 15 kwie 2015, 17:03

Dla weryfikacji Twoich słów mógłbyś opisać wygląd syna Anety?
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: szukam medium

Postautor: soldado » 17 kwie 2015, 21:26

Mirek pisze:Dla weryfikacji Twoich słów mógłbyś opisać wygląd syna Anety?


Tak, zrobię to na jej życzenie, tak samo jak na jej życzenie i napisane do mnie przez Nią pw, się w tym temacie wypowiedziałem.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: szukam medium

Postautor: Luperci Faviani » 18 kwie 2015, 08:00

Aneta9463 pisze:Hej. Jestem tu nowa. Mam nadzieje ze ktoś mi pomoże.

Poczytaj sobie o spirytyzmie, a odpowiedzi na wiele pytań same wpadną ci w ręce :)

Na http://www.rivail.pl znajdziesz co trzeba. Zacznij od "Księgi Duchów" Allana Kardeca.

Sugeruję też abyś skontaktowała się z Atalią z naszego forum.

Bądź silna, odważna i cierpliwa :)
Serdecznie pozdrawiam.
Luperci Faviani - życie jest niczym, wieczność jest wszystkim.
La certitude est une autre dimension de la croyance.
Awatar użytkownika
Luperci Faviani
 
Posty: 2412
Rejestracja: 22 lip 2008, 16:23
Lokalizacja: Polska

Następna

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości