Kilka pytań

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Re: Kilka pytań

Postautor: konrad » 15 paź 2009, 20:00

Zupełnie inne spojrzenie człowiek ma na nasze życie, na nasz kraj, gdy zobaczy biedę w krajach tzw. trzeciego świata. W Polsce gdzieniegdzie można spotkać osoby żebrzące, które bardzo często są zwykłymi naciągaczami. Dla porównania, gdy byłem w Indiach, trójka chłopców podeszła do mnie z prośbą, by mogli dopić po mnie fantę (podpowiem, że tam butelka kosztuje ok. 1-2zł). To daje do myślenia... Myślę, że często ludzie narzekają na swój los, choć nie powinni. Gdy czujemy pustkę, starajmy się po prostu robić coś pożytecznego dla innych. Nasze życie wówczas nabierze sensu.
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kilka pytań

Postautor: Paweł » 15 paź 2009, 23:41

To prawda że na świecie jest nędza. Ale wystarczy popatrzeć na Polskę, kraj rzekomo 21 wieku. 2 miliony dzieci niedożywionych (głód w cywilizowanym kraju). Codziennie w tv jedynie afery, korupcja, złodziejstwo, cwaniactwo i układy. Bieda jak piszczy bo połowa społeczeństwa żyje kosztem drugiej połowy.

Kto jest autorytetem w tym kraju? NIKT.


Możecie mi polecić znanych Polskich spirytystów oraz ceny takich seansów? Miałbym kilka pytań, ale sam nie będę się tym zajmował gdyż się na tym nie znam i po co mam sobie zniszczyć już i tak beznadzieje życie? Za dużo informacji się naczytałem na temat tego jak coś pójdzie nie tak...
Paweł
 
Posty: 204
Rejestracja: 09 paź 2009, 15:08
Lokalizacja: Szczecin

Re: Kilka pytań

Postautor: Luperci Faviani » 17 paź 2009, 10:15

Zapoznaj się z treścią książki "Opowieści spirytystyczne" Przemysława Grzybowskiego, znajdziesz w niej wszystkie interesujące Cię informacje.
Luperci Faviani - życie jest niczym, wieczność jest wszystkim.
La certitude est une autre dimension de la croyance.
Awatar użytkownika
Luperci Faviani
 
Posty: 2412
Rejestracja: 22 lip 2008, 16:23
Lokalizacja: Polska

Re: Kilka pytań

Postautor: Paweł » 21 paź 2009, 21:27

Luperci Faviani pisze:Zapoznaj się z treścią książki "Opowieści spirytystyczne" Przemysława Grzybowskiego, znajdziesz w niej wszystkie interesujące Cię informacje.


Przy nadarzającej się okazji napewno się zapoznam.
Paweł
 
Posty: 204
Rejestracja: 09 paź 2009, 15:08
Lokalizacja: Szczecin

Re: Kilka pytań

Postautor: Sebastian » 16 sty 2010, 22:55

Pierwsze pytanie jakie miałbym do duchów to "czym się zająć, aby odnieść sukces , duchy widzą i wiedzą więcej a więc jaki produkt należy wytwarzać na który jest zapotrzebowanie?"

Skąd wziąść pieniądze na realizacje planu?

*wziąć

Oj, oj, oj. Duchy nie są zainteresowane światem materialnym. I nikt nie powiedział, że musisz odnieść ogromny sukces. Ciesz się drobnymi, codziennymi sprawami.
Awatar użytkownika
Sebastian
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 499
Rejestracja: 14 sty 2010, 22:46
Lokalizacja: Łódź

Re: Kilka pytań

Postautor: sigma » 17 sty 2010, 01:22

konrad pisze:Zupełnie inne spojrzenie człowiek ma na nasze życie, na nasz kraj, gdy zobaczy biedę w krajach tzw. trzeciego świata ... To daje do myślenia... Myślę, że często ludzie narzekają na swój los, choć nie powinni...


Zgadza się. I, tak naprawdę, to wielka nauka, może nawet na całe życie. Spotkanie kogoś kto naprawdę potrzebuje. Cierpimy czasem w wyniku jakby ograniczenia rzeczywistości. Ale, z drugiej strony, nasi krewni, sąsiedzi, koledzy w pracy też trochę narzucają nam te ograniczenia w postrzeganiu rzeczywistości. A przecież to wszystko jedno czy ktoś jest Polakiem, Wietnamczykiem czy Chińczykiem...

Kto wie, może to spostrzeżenie dla niektórych może być początkiem nowego rozumienia życia ?
Piotr

Kto zwycięża innych, jest silny. Kto zwycięża siebie, jest wielki.
sigma
 
Posty: 1136
Rejestracja: 12 sie 2009, 19:02
Lokalizacja: Zagłębie Śląsko-Dąbrowskie

Poprzednia

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości