Czy to była śmierć?

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Re: Czy to była śmierć?

Postautor: megan6 » 11 lis 2013, 12:04

Co do kart tarota to coś w tym jest że gubią się same, ponieważ ja w młodym wieku także miałam karty tarota i zaprzestałam praktykę z nimi a one gdzieś zniknęły ;) w jakiś cudowny sposób.
In the arms of the angel fly away from here ...
you're in the arms of the angel, may you find some comfort here
Awatar użytkownika
megan6
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 214
Rejestracja: 23 lut 2013, 19:57
Lokalizacja: Kendal

Re: Czy to była śmierć?

Postautor: Xsenia » 11 lis 2013, 14:52

Nikita pisze:super...dzieki i czekam na ciag dlaszy....umiesz pisac w bardzo interesujacy sposób....

No właśnie, to też mnie zastanawia. Jeszcze kilka lat temu nie potrafiłam sklecić kilku zdań bez błędów stylistycznych i językowych. Maturę z polskiego ledwo zdałam. Może to dlatego, że opisuję to co czuję?
I zaczynam mieć niejasne przeczucie, że piszę nie w tym dziale co powinnam :) I chyba przeskoczę do działu opowieści spirytystyczne, bo jeszcze za chwilkę oberwie mi się od moderatorów :)
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Czy to była śmierć?

Postautor: Krzysztoff » 11 lis 2013, 18:58

Xsenia pisze:No i ja :) najmłodsza. Ale moje przeżycia, to już na inny post, bo ten się stał lekko przydługi :)
Mam nadzieję, że was nie zanudziłam. :)

Bardzo ciekawa opowieść , niezła z Was rodzinka - paranormalna hehe
Generalnie to takie przypadki telepatii świadczą o bardzo bliskich relacjach w waszej rodzinie

Co do tarota, to Twoja historia potwierdza to co mówi też spirytyzm Przyszłość należy do Boga , należy skoncentrować się na "tu i teraz" i swoim rozwoju .

pozdrawiam
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Czy to była śmierć?

Postautor: Signus » 11 lis 2013, 22:32

Faktycznie ciekawie piszesz. Na tyle, że na chwilę zapomniałem co mam odpisać :) a właśnie warto mimo wszystko przybliżyć sobie prace Raymonda Moodyego Zycie po Życiu. Ciekawa pozycja i napewno warta uwagi
"Pomagać innym to rozwijać się samemu." Marie-Louise Morton
Awatar użytkownika
Signus
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 99
Rejestracja: 18 wrz 2013, 13:06
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Poprzednia

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 35 gości