Spotkanie spirytystów

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Re: Spotkanie spirytystów

Postautor: sigma » 01 wrz 2012, 19:20

Ja napisałem że Katowice byłyby dogodne z uwagi tylko na najbliższe spotkanie, chodzi o to żeby się zebrać i żeby było nas w miarę dużo.

Inną sprawą jest to że nie wiem jak skutecznie zachęcić osoby które poznałem na czacie (mam na myśli pokoje alkoholowe na Onet.pl) do przyjścia na spotkanie. Oni się czegoś boją, takie mam wrażenie. To widać nawet na czacie, zmieniają nicki, wchodzą na tyldach ...

Ja tego nie rozumiem, mam tam jeden nick a gdyby było trzeba to podpisywałbym się imieniem i nazwiskiem.

Znam jedną babeczkę z BB, działa w organizacji przeciwalkoholowej i organizacji wspierającej niepełnosprawnych, ma swój pokój na czacie, swoją stronę internetową, parę tygodni temu współorganizowała Dzień Trzeźwości w BB (ten na którym była Ilona Felicjańska), widziałem się z nią niedawno w Katowicach, mówiłem o portalu spirytyzm.pl, ale nie była zainteresowana.

Tak czy inaczej, oni tu się pojawiają. Może dać ogłoszenie dt. naszego najbliższego spotkania na portalu, takie widoczne od razu po wejściu na portal ?
Piotr

Kto zwycięża innych, jest silny. Kto zwycięża siebie, jest wielki.
sigma
 
Posty: 1136
Rejestracja: 12 sie 2009, 19:02
Lokalizacja: Zagłębie Śląsko-Dąbrowskie

Re: Spotkanie spirytystów

Postautor: 000Lukas000 » 01 wrz 2012, 19:32

O spirytyzmie krąży wiele stereotypów, jesteśmy uważani za satanistów, czarnych magów, nekromantów no i oczywiście sektę....

Nie dziw się więc że się boją, mimo iż o tym nie mówią, nie wiedzą czego się spodziewać, po za tym nikogo na siłę nigdzie nie zaciągniesz, nawet jeśli komuś chcesz pomóc, co jest chwalebne, to i tak ta osoba ma wolną wolę, a tego nikt z nas nie przeskoczy.

Zorganizujemy więc spotkanie w Katowicach, by mieli blisko jeśli chcą przyjść, jeśli chcą się czegoś dowiedzieć o spirytyzmie będą zawsze mogli pytać.

Jeśli by było takie zapotrzebowanie można również kilku spirytystów zebrać i pójść na takie spotkanie AA, może podniesie ich to na duchu, pozytywnie wpłynie na ich walkę z nałogiem. Na pewno dla nas było by to trudne, ponieważ nie mamy nałogów, i nie do końca wiemy co ci ludzie czują i z czym się borykają.

Jednak spirytyzm nie promuje się na siłę, i o tym też trzeba pamiętać, nie warto być nachalnym bo w istocie daje to odwrotny skutek.
Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu
Awatar użytkownika
000Lukas000
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1687
Rejestracja: 13 kwie 2011, 11:54
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: Spotkanie spirytystów

Postautor: orystes » 01 wrz 2012, 21:07

000Lukas000 pisze:O spirytyzmie krąży wiele stereotypów, jesteśmy uważani za satanistów, czarnych magów, nekromantów no i oczywiście sektę....
Nie dziw się więc że się boją, ....

Może się mylę, ale jakbyś dał ogłoszenie typu "Praktyczny kurs nekromancji" to frekwencja mogła by cię zaskoczyć ;)
orystes
 
Posty: 137
Rejestracja: 04 lis 2010, 22:30
Lokalizacja: Łódź

Re: Spotkanie spirytystów

Postautor: sigma » 02 wrz 2012, 00:11

Może jeszcze coś dodam. Otóż dowiedziałem się właśnie że w przyszły weekend spotkam się z kolejną osobą znajomą z czata, z jednego z pokoi alkoholowych która przyjeżdża do Sosnowca do kogoś też poznanego na czacie. A zatem jest możliwe wyjście poza czat, do rzeczywistości. Czyli że ktoś kto cichaczem podgląda portal spirytyzm.pl może objawić się też w rzeczywistości na spotkaniu. Jak takie osoby zachęcić, tego jednak nie wiem.
Piotr

Kto zwycięża innych, jest silny. Kto zwycięża siebie, jest wielki.
sigma
 
Posty: 1136
Rejestracja: 12 sie 2009, 19:02
Lokalizacja: Zagłębie Śląsko-Dąbrowskie

Re: Spotkanie spirytystów

Postautor: konrad » 04 wrz 2012, 08:33

Jak będziecie znać termin spotkania, warto przesłać info na grupę mailową członków PTSS. Sporo osób tam jest, ale nie udziela się na forum.
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: Spotkanie spirytystów

Postautor: 000Lukas000 » 04 wrz 2012, 11:42

Dobrze, trochę to potrwa, ale myślę że warto poczekać dłużej by dopisała frekwencja, głównie zależy teraz kiedy Luperci będzie mógł się spotkać, choć raczej będzie spotkanie w sobote lub niedzielę z tego co udało się ustalić.
Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu
Awatar użytkownika
000Lukas000
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1687
Rejestracja: 13 kwie 2011, 11:54
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: Spotkanie spirytystów

Postautor: Luperci Faviani » 11 wrz 2012, 13:57

Na chwilę obecną mam czas w sobotę 15 września i 29 września.
Luperci Faviani - życie jest niczym, wieczność jest wszystkim.
La certitude est une autre dimension de la croyance.
Awatar użytkownika
Luperci Faviani
 
Posty: 2412
Rejestracja: 22 lip 2008, 16:23
Lokalizacja: Polska

Re: Spotkanie spirytystów

Postautor: 000Lukas000 » 11 wrz 2012, 14:12

Dobrze więc, niech inni napiszą który z tych terminów by im najbardziej odpowiadał, a dzień spotkania zostanie ustalony :) Co do czasu to chyba można uznać tą godzinę co ostatnio.
Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu
Awatar użytkownika
000Lukas000
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1687
Rejestracja: 13 kwie 2011, 11:54
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: Spotkanie spirytystów

Postautor: 000Lukas000 » 14 wrz 2012, 08:33

No i się nikt zawczasu nie odezwał co do tego co mu odpowiada a co nie, w takim razie ustalimy już termin z tych informacji co wiemy

Katowice
termin: 29 września, godz. 12.00
miejsce spotkania: ŻABA :)
Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu
Awatar użytkownika
000Lukas000
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1687
Rejestracja: 13 kwie 2011, 11:54
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: Spotkanie spirytystów

Postautor: mateusso022 » 14 wrz 2012, 15:35

WITAM JA TEŻ BĘDE

MATEUSZ Z CIESZYNA;0
Moje gg:40071604
Jesteś czymś więcej niż ciałem fizycznym
Awatar użytkownika
mateusso022
 
Posty: 77
Rejestracja: 03 lip 2011, 17:19
Lokalizacja: Cieszyn

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości