Spotkanie spirytystów

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Re: Spotkanie spirytystów

Postautor: 000Lukas000 » 01 wrz 2012, 11:03

To z jakich miast ci ludzie są że będą musieli aż tak dojeżdżać do BB, bo z tego co wiem są tylko z Chorzowa, Sosnowca czy Dąbrowy Górniczej.
Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu
Awatar użytkownika
000Lukas000
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1687
Rejestracja: 13 kwie 2011, 11:54
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: Spotkanie spirytystów

Postautor: sigma » 01 wrz 2012, 13:00

Czuję się trochę zmęczony. Czy ja się muszę angażować z każdym w dyskusję ? Przecież nie.
Piotr

Kto zwycięża innych, jest silny. Kto zwycięża siebie, jest wielki.
sigma
 
Posty: 1136
Rejestracja: 12 sie 2009, 19:02
Lokalizacja: Zagłębie Śląsko-Dąbrowskie

Re: Spotkanie spirytystów

Postautor: 000Lukas000 » 01 wrz 2012, 13:58

Dziwny jesteś człowieku, odzywasz się, angażujesz się mówiąc o kilku informacjach a później masz komuś coś za złe. Nie musisz się angażować, to twoja wola.
Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu
Awatar użytkownika
000Lukas000
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1687
Rejestracja: 13 kwie 2011, 11:54
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: Spotkanie spirytystów

Postautor: sigma » 01 wrz 2012, 14:50

000Lukas000 pisze:Dziwny jesteś człowieku ...


Proponuję się powstrzymywać od uwag tego rodzaju.

000Lukas000 pisze: ... odzywasz się ...


A co, nie wolno ?

000Lukas000 pisze: ... a później masz komuś coś za złe ...


Komuś ? Coś ? Boisz się pisać konkretnie ? I co ja mam właściwie "za złe" ?

000Lukas000 pisze: ... Nie musisz się angażować, to twoja wola.


Ja naprawdę jestem w stanie znaleźć sobie ciekawsze zajęcie niż rozmowa z Tobą. Mam np. kilka książek do przeczytania. Zawsze też mogę zająć się dłubaniem w nosie ołówkiem stolarskim, uwielbiam to.
Piotr

Kto zwycięża innych, jest silny. Kto zwycięża siebie, jest wielki.
sigma
 
Posty: 1136
Rejestracja: 12 sie 2009, 19:02
Lokalizacja: Zagłębie Śląsko-Dąbrowskie

Re: Spotkanie spirytystów

Postautor: 000Lukas000 » 01 wrz 2012, 15:33

Dobra, z tego co wiadomo na dzień dzisiejszy spotkanie będzie raczej w kolejnym tygodniu by Piotrek mógł być obecny, najprawdopodobniej w weekend.
Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu
Awatar użytkownika
000Lukas000
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1687
Rejestracja: 13 kwie 2011, 11:54
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: Spotkanie spirytystów

Postautor: Voldo » 01 wrz 2012, 15:52

Sigma, wrzuć na luz...
Ogólnie wrzućcie na luz, bo mi się vinitor i spółka przypomina...
Tomasz

„Jezus Chrystus nie prosił nas o wiele, nie wymagał od ludzi, by wspinali się na Mount Everest, czy wielce się poświęcali. Prosił nas tylko o to, byśmy kochali drugiego człowieka.” - Chico Xavier

Wiceprzewodniczący PTSS
Przewodniczący Wrocławskiego Oddziału PTSS
tomasz.grabarczyk.spirytyzm@gmail.com
Awatar użytkownika
Voldo
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2204
Rejestracja: 08 lut 2010, 14:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: Spotkanie spirytystów

Postautor: cthulhu87 » 01 wrz 2012, 16:29

Na spotkaniu sobie to wyjaśnicie 8-)
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Spotkanie spirytystów

Postautor: 000Lukas000 » 01 wrz 2012, 17:07

Niech kto ma uprawnienia pousuwa te niepotrzebne wpisy, i będzie dobrze.

Potrzebna by była tylko jedna informacja "To z jakich miast ci ludzie są że będą musieli aż tak dojeżdżać do BB, bo z tego co wiem są tylko z Chorzowa, Sosnowca czy Dąbrowy Górniczej."

Ponieważ jeśli osoby będą miały na prawdę daleko do Bielska Białej, jak np. z Lublińca który jest w oddaleniu od Katowic z 40 km, a do Bielska 80km. To rozumie że spotkanie musiało by się odbyć po środku w Katowicach by nikogo nie narażać na zbyt duże koszty. Było by to uzasadnione.

Ostatnio Darhma jak i inni wspominali żeby spotkanie odbyło się w BB, żeby nie narażać tylko pewnej grupy osób na koszty związane z przejazdem. Mi to jak na razie obojętne, ale takie było ustalenie z tego co wiem i do tego się zastosowałem mówiąc o spotkaniu w BB.

Prosiłbym więc o to by powiedzieć jakie jeszcze miasta trzeba wziąć pod uwagę, żeby ci ludzie nie zostali pokrzywdzeni w związku z miejscem spotkania i kosztami przejazdu.
Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu
Awatar użytkownika
000Lukas000
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1687
Rejestracja: 13 kwie 2011, 11:54
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: Spotkanie spirytystów

Postautor: sigma » 01 wrz 2012, 18:13

Wchodzę sobie na czat wieczorkiem, rozmawiam tam i spotkałem już sporo (kilkanaście) osób które całkiem dobrze znają portal spirytyzm.pl jak i np. Księgę Duchów. Wchodzą też na forum ale nie chcą się rejestrować, chociaż ich do tego zachęcałem. Kilkoro z nich mieszka na GŚ, pomyślałem że mogłyby być zainteresowane spotkaniem. Niestety nie pamiętam nicków które używają na czacie, zresztą tam niektórzy mają więcej niż jeden nick a niektórzy wchodzą na nickach tymczasowych (tzw. "tyldach"). Nie jestem więc w stanie skontaktować się z nimi, ale wiem że oni tu zaglądają i będą znać termin i miejsce spotkania, miejscem zaś bardziej dogodnym od BB są Katowice.

Co zaś się tyczy Janki z Chorzowa to ona po dość częstych bytnościach i wpisach na forum chyba tu po prostu nie zagląda, wysyłanie priv sensu więc raczej nie ma.

Spotkanie w BB byłoby zaś bardzo ciekawe gdyby nawiązać kontakt z "historycznymi" spirytystami z Wisły (chyba Jawornika), być może oni mieli by ochotę wziąć udział w takim spotkaniu. Pojawiał się tu w swoim czasie ich potomek z Cieszyna.

Pozdrawiam serdecznie 8-)

ps.: Zawieruszył mi się mój ulubiony ołówek do dłubania w nosie :shock:
Piotr

Kto zwycięża innych, jest silny. Kto zwycięża siebie, jest wielki.
sigma
 
Posty: 1136
Rejestracja: 12 sie 2009, 19:02
Lokalizacja: Zagłębie Śląsko-Dąbrowskie

Re: Spotkanie spirytystów

Postautor: 000Lukas000 » 01 wrz 2012, 19:02

No to w takim razie przesuniemy spotkanie na tereny Katowic, jeśli będą chcieli przyjść to przyjdą. Trzeba będzie się dogadać w którym miejscy i co jaki okres czasu będą studia, ale na to przyjdzie czas na spotkaniu. :)

Na pewno nie będzie to w tym tygodniu ze względu na Piotrka.
Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu
Awatar użytkownika
000Lukas000
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1687
Rejestracja: 13 kwie 2011, 11:54
Lokalizacja: Bielsko Biała

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 22 gości