Dlaczego odmowila?

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Re: Dlaczego odmowila?

Postautor: Murof » 27 kwie 2024, 22:38

Moj syn juz z nia nie jest. Zmienil sie. Zaczal zauwazac nas rodzicow, stal sie pogodniejszy. Rozstali sie spokojnie I sa na stopie kolezenskiej. Zycze jej aby odnalazla siebie, aby rozwiazaly sie jej wszystkie problemy.
Murof

Postautor: Murof » 13 maja 2024, 17:31

Ona dzisiaj powiedziala mojemu synowi ze ma mysli samobojcze. Co ja mam robic?
Murof

Postautor: soldado » 15 maja 2024, 00:56

Murof pisze:Ona dzisiaj powiedziala mojemu synowi ze ma mysli samobojcze. Co ja mam robic?

Obawiam się, że jeśli chodzi o Twojego syna, to może wszystko znowu wrócić.
Tylko wtedy, gdy zerwie z nią kontakt sprawi, że na stałe uzyska spokój.
Odebrałem wcześniej coś, co sprawia, że nie można jej żałować.
Zrób wszystko, żeby z nią zerwał kontakt.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.

Postautor: Murof » 15 maja 2024, 09:47

Widzisz Soldado, a ja chcialam sie z nia spotkac i dac dobre rady na zycie(pomagajac zawsze obrywam niestety). Juz bylam umowiona z nia na spotkanie i... sie wycofalam. Moim zamiarem bylo pokierowac ja tak, aby zadbala o siebie, o szkole, potem prace ktora da jej niezaleznosc. Chcialam, aby niemyslala ze "posiadanie" drugiej polowy, to cale szczescie w zyciu jakie moze czlowieka spotkac.
Murof

Postautor: soldado » 17 maja 2024, 22:49

Murof pisze:Widzisz Soldado, a ja chcialam sie z nia spotkac i dac dobre rady na zycie(pomagajac zawsze obrywam niestety). Juz bylam umowiona z nia na spotkanie i... sie wycofalam. Moim zamiarem bylo pokierowac ja tak, aby zadbala o siebie, o szkole, potem prace ktora da jej niezaleznosc. Chcialam, aby niemyslala ze "posiadanie" drugiej polowy, to cale szczescie w zyciu jakie moze czlowieka spotkac.

I dobrze, że się wycofałaś.
Bardzo dobrze, że zaufałaś swojej intuicji.
Jak ktoś tapla się w błocie, to gdy podasz mu rękę za szybko, to się tym błotem ubrudzisz.
Natomiast warto jest podać rękę wtedy, gdy ta osoba zaczyna sama z tego błota wychodzić. ;)
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.

Poprzednia

Wróć do Pytania i odpowiedzi