Nawiedzone miejsca związane z nazizmem

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Nawiedzone miejsca związane z nazizmem

Postautor: hkoziel » 24 kwie 2024, 19:31

Dzień dobry,

Dzień dobry,

Jestem dziennikarzem "Rz", "Parkietu" i magazynu "Uważam Rze Historia". Zbieram materiały do książki, w której będę opisywał nawiedzone miejsca związane z nazizmem. Szukając informacji na ten temat, dowiedziałem się o Państwa grupie spirytystycznej działającej w Oświęcimiu. Próbowałem się z nią skontaktować mailowo, ale niestety moje maile "odbijają się" od jej skrzynki. Pozwolę sobie więc poprosić Państwa o pomoc tutaj.

Będę wdzięczny za odpowiedzi na poniższe pytania (lub ewentualnie o kontakt priv):

- Czy znane są Państwu relacje dotyczące fenomenów paranormalnych (aktywności duchów) na terenie dawnego obozu zagłady Auschwitz-Birkenau lub związanych z nim miejscach położonych poza obozowym ogrodzeniem?

- Jak wiele jest takich relacji?

- Czy któraś z nich zrobiła na Państwu szczególnie mocne wrażenie?

- Czy członkowie Państwa grupy spirytystycznej doświadczali obecności duchów związanych z obozem?

- Czy dochodziło do fizycznych manifestacji ich obecności?

- Czy duchy starały się przekazywać jakieś przesłania?

z poważaniem
HK
hkoziel
 
Posty: 1
Rejestracja: 24 kwie 2024, 19:22

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości