Dlaczego odmowila?

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Dlaczego odmowila?

Postautor: Murof » 11 gru 2023, 15:37

Mloda dziewczyna urodzona w Brazylii doswiadcza dotyku, obejmowania "w pol", slyszy chodzacego w pomieszczeniu, podmuchow we wlosy, widziala tez ciemna postac. Odmowila spotkania z ksiedzem, chodzilo o rozmowe i modlitwe. Spotkanie mialo odbyc sie jutro 12.12.2023 w dniu wspomnienia Matki Bozej z Guadeloupe. Ona nie wiedziala ze wtedy wypada to swieto. Co moglo byc powodem odwolania? Opcja druga mial byc swiecki spirytysta ktory pomogl juz pewnemu chlopcu ktorego znam. On jest obecnie nastolatkiem i ma sie dobrze.
Murof
 
Posty: 26
Rejestracja: 21 cze 2021, 10:27

Re: Dlaczego odmowila?

Postautor: Pablo diaz » 11 gru 2023, 19:55

Najprawdopodobniej jest pod wpływem magnetycznym tego Ducha, wpływając na jej myśli może ją zniechęcić do tego ,to bardzo typowe o czym piszesz .
A jeśli jest przez dłuższy czas w symbiozie ,to Duch zna wiele wejść w jej pole mentalne i niekiedy nie jest łatwo uwolnić opętanego od Ducha.
Wtedy trzeba wiecej i dobrych mediów ,aby przyglądnąć się bliżej i zadziałać.

Na początku opętania prześladowczy duch lokalizuje w swojej ofierze
uwarunkowania, predyspozycje i niezabezpieczoną obronę, to wszystko
używa po to , aby zainstalować swoją falę mentalną w umyśle osoby będącej jej celem.
Następnie, aby to ugruntować, osacza ją swoimi fluidami perispiritualnymi
co stanowić będzie skuteczną harmonię mentalną pomiędzy obydwoma. Dzieje się tak tylko dlatego, że działając uparcie, obsesor wysyła swoje myśli w sposób powtarzalny stały, hipnotyczny do umysłu ofiary, która nieświadoma, nie czujna, asymiluje je
i odzwierciedla je, dając zdominować się ideom.
W tym przy padku mamy jej odmowę ,kolejne kroki tego Ducha mogą prowadzić tą kobietę do pogorszających sie skutków na jej zdrowiu psychicznym i fizycznym ,w krytycznym przypadku do fascynacji i do zawładnięcia.
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: Dlaczego odmowila?

Postautor: Murof » 11 gru 2023, 22:30

Co mam robic? To dziewczyna mojego syna. Polubilam ja. Opowiedzialam jej historie syna mojej kolezanki. Chce jej pomoc. Dodam ze jak dotad lekarze niewyjasnili co jest powodem jej silnych dolegliwosci bolowych w okolicy krzyzowej i brzucha.
Murof
 
Posty: 26
Rejestracja: 21 cze 2021, 10:27

Re: Dlaczego odmowila?

Postautor: Murof » 14 lut 2024, 21:25

" Na początku opętania prześladowczy duch lokalizuje w swojej ofierze
uwarunkowania, predyspozycje i niezabezpieczoną obronę["

Co masz na mysli mowiac o niezabezpieczonej obronie? Z tego co wiem, nie jest ochrzczona.
Murof
 
Posty: 26
Rejestracja: 21 cze 2021, 10:27

Re: Dlaczego odmowila?

Postautor: Murof » 24 mar 2024, 11:53

Czy to co przy niej jest moze wplywac na mojego syna?
Murof
 
Posty: 26
Rejestracja: 21 cze 2021, 10:27

Re: Dlaczego odmowila?

Postautor: Pablo diaz » 24 mar 2024, 13:06

Katolicki chrzest nie chroni przed wpływem złych duchów,tylko wzrost moralny ,odpowiednia częstotliwość wibracyjna nie pozwala być widocznym dla sił ciemności.

Może wpływać na Pani syna ,aby ,,zaszkodzić,, towarzyszce.Jednk nie można jednoznacznie wypowiedzieć się w temacie .
Tematy opętań są bardzo złożone do tego trzeba czasu i pracy z mentorami duchownymi.
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: Dlaczego odmowila?

Postautor: soldado » 25 mar 2024, 21:41

Murof pisze:Mloda dziewczyna urodzona w Brazylii doswiadcza dotyku, obejmowania "w pol", slyszy chodzacego w pomieszczeniu, podmuchow we wlosy, widziala tez ciemna postac. Odmowila spotkania z ksiedzem, chodzilo o rozmowe i modlitwe. Spotkanie mialo odbyc sie jutro 12.12.2023 w dniu wspomnienia Matki Bozej z Guadeloupe. Ona nie wiedziala ze wtedy wypada to swieto. Co moglo byc powodem odwolania? Opcja druga mial byc swiecki spirytysta ktory pomogl juz pewnemu chlopcu ktorego znam. On jest obecnie nastolatkiem i ma sie dobrze.


Ta ,,młoda dziewczyna'' najwyraźniej ma powiększoną skalę postrzegania.
Taką skalę mają osoby, ze zdolnościami mediumicznymi.
Odmówiła z kilku powodów.
- odmówiła, bo tak jej podpowiadała intuicja
- odmówiła, bo tak odbierała podpowiedzi od Drugiej Strony
- wreszcie odmówiła, bo słyszała, jak to działa... ksiądz wyrzuca - działa na skutek, nie na przyczynę.
Najskuteczniejsze działanie jest wtedy, gdy działasz na przyczynę.
To tak jakby bolała Cię głowa, a lekarz zalecił Ci mocne tabletki przeciwbólowe...
Lepiej chyba znać przyczynę, przez którą boli Cię głowa? :) Niż faszerować się lekami ;)
Tylko gdy postarasz się zrozumieć, co chce przekazać duch, zadziałasz skutecznie na tyle, że wszystko od razu ustanie, bo duch osiągnie to, co chce - zostanie w końcu przez kogoś zrozumiany, a nie wyrzucany bez zrozumienia przez księdza. ...( dlatego częste nawroty ducha, który przychodzi ze zdwojoną siłą ;) )

Co mam robic? To dziewczyna mojego syna. Polubilam ja. Opowiedzialam jej historie syna mojej kolezanki. Chce jej pomoc. Dodam ze jak dotad lekarze niewyjasnili co jest powodem jej silnych dolegliwosci bolowych w okolicy krzyzowej i brzucha.


Bardzo częste działanie ducha...
Gdy zostanie zrozumiany, bóle ustaną...

Czy to co przy niej jest moze wplywac na mojego syna?


Oczywiście, że tak, może wpływać i dokładnie na niego wpływa.

PS.

Odebrałem... że znała chłopaka, który umarł i wie, kim jest duch i dlaczego ją nawiedza...
Nic nikomu nie mówi, nie mówi żądnych szczegółów.
Jest coś jeszcze....
Wini się poniekąd za jego śmierć....
Kiedyś powiedziałem sobie, że nic nie będę cenzurować.
Dlatego to napiszę.
To śmierć samobójcza, która jest z nią związana.
Doskonale wie, kto ją nawiedza.
Odbieram coś o więzach krwi...
O wieloletniej przyjaźni...
Odbieram też to, że od niej nie odejdzie, że według niego jest z nią związany i przez to nie może wręcz odejść.
Chciała się wyrwać z miejsca, w którym była za wszelką cenę.
Nie przewidziała tego, co zrobi ten chłopak, pomimo tego, że jej to mówił.
Ona nastawiona jest na ,,lepsze'' życie, za wszelką cenę.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3199
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Dlaczego odmowila?

Postautor: Murof » 05 kwie 2024, 18:42

Soldado
Ksiadz wysluchal jej, pomodlil wspolnie z nami tzn.byl on ,ona i ja. Zasugerowal aby przeczytala Ewangelie do Sw.Lukasza podarowal jej obrazek Jezusa Milosiernego. Zasugerowal aby oddala swoje zycie Jezusowi gdy bedzie gotowa, gdy poczuje ze tego naprawde chce. Nie bylo zadnego nakazywania, oceniania, pouczania, ponizania.

Co ja moge zrobic z tym co poczules? Jak moge pomoc jej w tej sytuacji? Jak pomoc tej duszy ktora nieodeszla?
Murof
 
Posty: 26
Rejestracja: 21 cze 2021, 10:27

Re: Dlaczego odmowila?

Postautor: Murof » 06 kwie 2024, 04:13

Soldado
Masz racje ona mowila, ze w mieszkaniu jej rodzicow, to ktore teraz wynajmuja, ktos popelnil samobojstwo. Podobno ta osoba mieszkala tam przed nimi. Taka jest jej wersja, moze byc Inna, taka jaka Ty odbierasz. Jej starsza siostra tez doswiadcza podobnych manifestacji w swoim innym domu. Jej brat zachorowal na depresje. Wiesz co bylo bardzo dziwne? Pierwszego dnia albo drugiego juz niepamietam, gdy do Nas przyszla upiekla bulki serowe U Nas w domu. Sama ich nie jadla. Nigdy wiecej niepodejmowala zadnych wyczynow kulinarnych U Nas w domu. Mialam silne poczucie, aby tego nie jesc, ale nastepnego dnia sprobowalam. Podczas rozmowy o wizycie U swieckiego egzorcysty przyznala mi ze korzysta z uslug wrozki. Czy te bulki mogly byc przygotowane z jakims zakleciem abysmy my rodzice byli jej przychylni? Obmawiania sie o Syna zmienil sie w ciagu tego Roku odkad z Nia jest. Jest nerwowy, malo je, odcina sie od Nas rodzicow, pojawilo sie dziwne problemy z zoladkiem. Nie byl taki
Murof
 
Posty: 26
Rejestracja: 21 cze 2021, 10:27

Re: Dlaczego odmowila?

Postautor: soldado » 08 kwie 2024, 20:07

Murof pisze:Soldado
Ksiadz wysluchal jej, pomodlil wspolnie z nami tzn.byl on ,ona i ja. Zasugerowal aby przeczytala Ewangelie do Sw.Lukasza podarowal jej obrazek Jezusa Milosiernego. Zasugerowal aby oddala swoje zycie Jezusowi gdy bedzie gotowa, gdy poczuje ze tego naprawde chce. Nie bylo zadnego nakazywania, oceniania, pouczania, ponizania.

Co ja moge zrobic z tym co poczules? Jak moge pomoc jej w tej sytuacji? Jak pomoc tej duszy ktora nieodeszla?


Ksiądz chciał dobrze, ale nic nie ustało.
Ten duch ma wpływ na nią i na osoby, z którymi ona się zadaje, wykorzystując połączenia mentalne między nią i osobami, z którymi rozmawia.
Postaraj się z nią szczerze o tym porozmawiać, zawsze warto próbować wszystko rozwiązać drogą dyplomatyczną.
Za każdą Duszę, która jest z Drugiej Strony, warto się pomodlić, to pomaga.
Gdy się za niego pomodlisz, zwróć uwagę na swoje sny, może w ten sposób będzie się starać coś Ci przekazać.
Poprzez sny, Druga Strona ma do nas najłatwiejszy dostęp.
Nasze ciało jest związane z tą rzeczywistością i jest naturalnym ogranicznikiem, jeśli chodzi o taki kontakt.
Gdy jest niejako ,,wyłączone'' poprzez sen, to duch ma łatwiejszy dostęp do Twojego ducha.
To nie jest zwykła rozmowa, to często przekaz symboli, znaków, wizji, odczuć i uczuć.
Po prostu będąc po Drugiej Stronie ,,rozmawiamy'' inaczej.
Postaraj się to wszystko wtedy zapamiętać, bo w tym może być odpowiedź, czego chce i co powinno się zrobić.

Soldado
Masz racje ona mowila, ze w mieszkaniu jej rodzicow, to ktore teraz wynajmuja, ktos popelnil samobojstwo. Podobno ta osoba mieszkala tam przed nimi. Taka jest jej wersja, moze byc Inna, taka jaka Ty odbierasz. Jej starsza siostra tez doswiadcza podobnych manifestacji w swoim innym domu. Jej brat zachorowal na depresje. Wiesz co bylo bardzo dziwne? Pierwszego dnia albo drugiego juz niepamietam, gdy do Nas przyszla upiekla bulki serowe U Nas w domu. Sama ich nie jadla. Nigdy wiecej niepodejmowala zadnych wyczynow kulinarnych U Nas w domu. Mialam silne poczucie, aby tego nie jesc, ale nastepnego dnia sprobowalam. Podczas rozmowy o wizycie U swieckiego egzorcysty przyznala mi ze korzysta z uslug wrozki. Czy te bulki mogly byc przygotowane z jakims zakleciem abysmy my rodzice byli jej przychylni? Obmawiania sie o Syna zmienil sie w ciagu tego Roku odkad z Nia jest. Jest nerwowy, malo je, odcina sie od Nas rodzicow, pojawilo sie dziwne problemy z zoladkiem. Nie byl taki


Ten duch tak jak pisałem ma wpływ na wszystkich, z kim ona ma kontakt.
Dlatego siostra doświadczyła podobnych manifestacji, a jej brat ma depresje, Twój syn jest nerwowy, mało je, odcina się od was tak jak piszesz, ma problemy zdrowotne.
To wszystko będzie się pogłębiać.
Co do tych bułek zrobiłaś tak intuicyjnie.
Bardzo dobrze wyczułaś, że z nią jest coś nie tak i broniłaś się w ten sposób, pokazywałaś podświadomie, że od niej nic nie chcesz i się od niej odcinasz,
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3199
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)


Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości