medium? gdzie jestes??

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

medium? gdzie jestes??

Postautor: Anndro » 31 sty 2023, 08:33

witam serdecznie
otoz chciala bym skorzystac z pomocy medium
jest to dla mnie wazne
czy jest tu jakas?
okolice Warszawy
Jeśli nie wiesz skąd przychodzisz
Nie dowiesz się dokąd zmierzasz
Przeszłość oswaja nieznane
Określa kierunek dociekań
Anndro
 
Posty: 9
Rejestracja: 06 sty 2023, 20:44

Re: medium? gdzie jestes??

Postautor: 123bgf123 » 31 sty 2023, 14:25

Anndro pisze:witam serdecznie
otoz chciala bym skorzystac z pomocy medium
jest to dla mnie wazne
czy jest tu jakas?
okolice Warszawy

no cóż medium jest jak Jezus Chrystus i jak czarny mag :) A ty szukasz w typie :?: ...nie napisałeś jakim :!: i to działa również w obie strony czyli medium w typie Jezus Chrystus powie ci iż ktoś tam o kogo pytasz wzdycha do ciebie 24/24 :) a medium w typie JA powie ci brutalna prawdę której nie będziesz chciał przyjąć ale powie ci prawdę :!: :!: :!: :D np nie chodź na cmentarz jak chodziła moja kuzynka a za nią poszedł ten którego tak kochała i poszedł za nią do niej :lol: a potem zaczęła się walka gdy "on/to" już był/było u niej w jej mieszkaniu :lol: na szczęście moja kuzynka znała co nie zna ludzkość i na mą radę "weź za pysk i wywal za okno" zrobiła to jak i ja bym zrobił - to wiedziała jak ! :) a Ty nie będziesz wiedział - dlatego odwodzę Cię od tego typu poszukiwań...
123bgf123
 
Posty: 94
Rejestracja: 09 sty 2023, 13:36

Re: medium? gdzie jestes??

Postautor: Anndro » 01 lut 2023, 20:07

Hmm
Po pierwsze odpowiem na pytanie twoje- otoz ani tego ani tego.
Po drugie to myslisz, ze ja szukam czegos jak to okresliles nie chce mi sie juz cytowac..
Ale sluszne stwierdzenie jest o prawdzie..
Prawda jest uniwersalna..
Ja wolala bym posluchac o tym co moge poprawic w sobie, takiego czegos szukam..
Moze i ciekawi mnie co robilam w przeszlosci.. Ale mniejsza z tym.
Jeśli nie wiesz skąd przychodzisz
Nie dowiesz się dokąd zmierzasz
Przeszłość oswaja nieznane
Określa kierunek dociekań
Anndro
 
Posty: 9
Rejestracja: 06 sty 2023, 20:44

Re: medium? gdzie jestes??

Postautor: tadyszka » 02 lut 2023, 10:11

witaj

Jezeli szukasz informacji na temat siebie i własnego rozwoju takie podpowiedzi możesz usłyszeć od własnego przewodnika. Wystarczy nauczyć się go "słyszeć". Medytujesz? SPRÓBUJ . Naucz się relacji z nim. Potraktuj go jako najlepszego przyjaciela. Zaproś go do siebie, weź zapal świece , kadzidełko, zrób przestrzeń dla siebie. i jeżeli będziesz gotowa go usłyszeć, z pewnością przyjdzie.
Jeżeli chodzi o przeszłe wcielenia, zadaj sobie pytanie gdzie i co cie przyciągało zawsze? czym sie interesowałaś? My mamy te wiedze w sobie. Wystarczy uważnie się temu przyjrzeć. A jeżeli z jakiś powodów nie masz żadnych przeczuć, to pewnie nie masz nic wiedzieć.

Ja czułam od zawsze wielka fascynacje i miłość do języka francuskiego. czytałam jako kilkulatka wielkie arcydzieła literatury francuskiej.Kraj mnie ten pasjonował. w Nicei zakochałam się od pierwszego wejrzenia.
Od małego dziecka interesowałam sie roślinami, zbierałam zioła i miałam dobry kontakt z zwierzętami. jako dziecko uwielbialam temat indian południowej ameryki.
w hipnozie regresyjnej dowiedziałam sie z mieszkałam w Francji jako szlachcianka. Właśnie w okolicach Nicei.
drugie wcielenie o jakim sie dowiedziałam byl szaman wśród Indian południowej ameryki.

zycze powodzenia w takich randkach z wlasna dusza;)
... Może wojny wciąż wybuchają dlatego, że jeden nigdy w całej pełni nie chce czuć tego, co cierpi drugi...
Bycie empatycznym to widzenie świata oczami drugiego, a nie widzenie własnego odbitego w jego
oczach...


spirytystka na emigracjii
Awatar użytkownika
tadyszka
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 668
Rejestracja: 16 lut 2011, 18:21
Lokalizacja: Hamburg

Re: medium? gdzie jestes??

Postautor: soldado » 03 lut 2023, 01:59

Anndro pisze:witam serdecznie
otoz chciala bym skorzystac z pomocy medium
jest to dla mnie wazne
czy jest tu jakas?
okolice Warszawy


A konkretnie jakie masz pytania?
Konkretne pytania i odpowiedzi. ;)
Odbieram Twoje myśli...
Nikt mnie nie odbiera, nie ma tutaj nikogo takiego, krzyczę głośno i nic...
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)


Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości