Opętanie podczas fizycznego snu

Dyskusje o książkach związanych z tematyką spirytystyczną i dostępnych w Polsce. Recenzje, zapowiedzi, streszczenia książek zagranicznych.

Opętanie podczas fizycznego snu

Postautor: Pablo diaz » 01 paź 2020, 08:46

Opętanie podczas fizycznego snu

Istoty ludzkie wciąż nie zauważają ,że są w ciągłej komunikacji pomiędzy Duchami, nie widzą strasznych aspektów w które mogą się uwikłać, ponieważ nie są na tyle przebudzeni, aby w każdej chwili wdrażać potrzebę czujności.
Szczególnie medytacja i fizyczny sen są otwartymi drzwiami do odbioru myśli sugerowanych przez bezcielesne inteligencje, które nie zawsze chcą naszego duchowego szczęścia, popychając nas w procesy opętańcze.
W książce ,,Wyzwolenie,, (7) psychografia Chico Xavier ,podczas wykonywania misji dziejącej się w regionach astralu niskiego ,która na celu miała ocalić Gregorio, Duch Andre Luiz i Eloy pod opieką Gubio obserwowali intensywną wymianę między wcielonymi i bezcielesnymi podczas fizycznego snu.
Gubio wyjaśnił :

O określonych porach nocy ,trzy czwarte populacji istot ziemskich jest w kontakcie z nami, a większość uwolnionych z ciała (podczas snu) pozostają zatrzymani w kręgach o niskich wibracjach, takich jak teraz tymczasowo się znajdujemy.

W tych okolicach astralu niskiego często powstają bolesne dramaty, które następnie rozwijają się na planie fizycznym.
Poinformowano nas ,że wielkie zbrodnie ,które mają miejsce na Ziemi planowane są w nocy, w tych nieszczęśliwych regionach , i byłoby ich więcej ,gdyby nie aktywna praca Duchów chroniących ,które poświęcają się dobru ludzkości.
Medytując nad tą wiadomością przypominamy sobie nieuzasadnioną przemoc w filmach, potworne postacie, które przedstawiają ogromne deformacje charakteru, sceny rozpusty z wyraźnym odstępstwem uprawiania seksu. Z tego powodu jesteśmy przekonani ,że wielu reżyserów, aktorów i producentów filmowych podczas snu regularnie odwiedzają te nieszczęśliwe miejsca.
W książce ,,Ewolucja w dwóch światach,, psychografia Chico Xavier ,Duch Andre Luiz stwierdza, że podczas fizycznego snu umysł jest podatny na wpływ bezcielesnych ,zarówno tych rozwiniętych jak i niskich ,przyciąga ich nasza aura.
Jeśli w naszym zachowaniu jesteśmy skłonni do uniesień moralnych ,Duchy Wyższe wykorzystają moment kiedy śpimy ,aby zaoferować nam wsparcie.
Jeśli w naszej psychicznej aurze nieść będziemy oznaki bezczynności lub złośliwości , będziemy pod wpływem wrogich istot,które wprowadzą nas w procesy opętańcze.
Z książki ,,Maski opętań,, Dr. Marlene Nobre
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: Opętanie podczas fizycznego snu

Postautor: Nikita » 08 paź 2020, 08:09

Niebezpiecznie jest spac...,mnie czasme zmora podduszala..czyli w jakis sposob przyciagam ten niski atralny swiat?
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Opętanie podczas fizycznego snu

Postautor: Elka » 08 paź 2020, 08:14

Nikita pisze:Niebezpiecznie jest spac...,mnie czasme zmora podduszala..czyli w jakis sposob przyciagam ten niski atralny swiat?


okropne uczucie...
Awatar użytkownika
Elka
 
Posty: 188
Rejestracja: 24 paź 2019, 10:46

Re: Opętanie podczas fizycznego snu

Postautor: fruwla » 08 paź 2020, 16:02

Nikita, swietliste istoty zawsze przyciagaja glodne oczy.
Taka swietlista, to zdobycz wyjatkowa ;)
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Opętanie podczas fizycznego snu

Postautor: tadyszka » 08 paź 2020, 16:51

modlitwa zawsze pomoze i wysokie wibracje nas ochronia.. ja modle sie regularnie o te dusze ktore sa zablokowane na ziemi
... Może wojny wciąż wybuchają dlatego, że jeden nigdy w całej pełni nie chce czuć tego, co cierpi drugi...
Bycie empatycznym to widzenie świata oczami drugiego, a nie widzenie własnego odbitego w jego
oczach...


spirytystka na emigracjii
Awatar użytkownika
tadyszka
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 668
Rejestracja: 16 lut 2011, 18:21
Lokalizacja: Hamburg

Re: Opętanie podczas fizycznego snu

Postautor: Nikita » 09 paź 2020, 09:02

To podduszanie bylo w poprzednim domu. Ja mialam wrazenie, ze tam "cos" jest, "cos" zostalo lub czasami przybywa. Moja corka tez to "cos" odczuwala i czesto w nocy przychodzila do nas spac bo bala sie sama spac w jej pokoju. W nowym mieszkaniu nie ma nic. Nic mnie tez nie dusi. W tamtym mieszkaniu mialam tez dziwne mroczne sny. A moja corka opowiedziala mi ostatnio, ze jej sie czesto sni tamto byle mieszkanie i tez sa to sny ciemne, niepokojace. Moze ta zmora to byla jakas mroczna dusza, ktora tam czasami bywa. Tam zreszta sporo osob zmarlo...Stary dom z wielopokoleniowa rodzina.

Fruwla...nie jestem jeszcze tak swietlista...jeszcze mam duzo do przerobienia....Moim sensem zycia jest rozwoj i praca nad soba...na pewno w tym wcieleniu zdobywam wiele cennych doswiadczen. Czuje ostanio, ze powoli dojrzewam... ;)
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Opętanie podczas fizycznego snu

Postautor: Nikita » 09 paź 2020, 09:05

Tadyszka dobry pomysl aby sie modlic...Ja czesto modle sie do Boga i prosze tez Duchy Wspierajace, Duchy Opiekujace sie o pomoc dla nas...Wiem, ze Bog nie moze zajac sie nami po kolei ale ma swoich posrednikow, ktorzy pomagaja... :D
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Opętanie podczas fizycznego snu

Postautor: tadyszka » 10 paź 2020, 06:29

Myślę ze w tym szczególnym przypadku, jak dusza nas dręczy jest to szczególnie ważne i istotne.

Ona ma bardzo w sobie dożo złości.. nie widzi światła Boga. Przez modlitwę ona jest doświetlana miloscia Boga, dobre duchy mogą do niej sie dostac i ja podnieść energetycznie przez chwile, a poza tym pokazujemy jej przykład.
Przykład który może zmienić jej perspektywę i odejdzie..

Bo nienawiść można tylko dobrem pokonać..

Nie ma zlych dusz, sa tylko pogubione.. bardziej lub mniej..
... Może wojny wciąż wybuchają dlatego, że jeden nigdy w całej pełni nie chce czuć tego, co cierpi drugi...
Bycie empatycznym to widzenie świata oczami drugiego, a nie widzenie własnego odbitego w jego
oczach...


spirytystka na emigracjii
Awatar użytkownika
tadyszka
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 668
Rejestracja: 16 lut 2011, 18:21
Lokalizacja: Hamburg

Re: Opętanie podczas fizycznego snu

Postautor: fruwla » 10 paź 2020, 09:59

Od paru dluuugich lat bywam bardzo czesto, nawet powiedzialabym chronicznie czesto w wysokim bloku mieszkaniowym, z ktorego od tego czasu na drugi swiat odeszlo wiele mieszkancow.
Niektore osoby starsze i chore zmarly we wlasnym mieszkaniu. No i fajnie tam " straszy...." :| Pora dnia nie odgrywa roli, ale najintensywniej manifestuje sie to bardzo poznym wieczorem. :shock:
Rozmaite zjawiska sie tam dzieja. Ale wszystko jest mi przyjazne, Bogu dzieki ! :D
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Opętanie podczas fizycznego snu

Postautor: Nikita » 10 paź 2020, 15:52

Fruwla opowiedz co tam sie dzieje...zaciekawilas mnie... :D
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Następna

Wróć do Literatura spirytystyczna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości