rivail.pl - Nowości

Dyskusje o książkach związanych z tematyką spirytystyczną i dostępnych w Polsce. Recenzje, zapowiedzi, streszczenia książek zagranicznych.

Re: rivail.pl - Nowości

Postautor: konrad » 06 maja 2010, 23:56

No i chyba doskonała wiadomość dla Was wszystkich. Ewangelia według spirytyzmu już w sprzedaży!

Tak, jak wspominałem, przez pierwsze dwa tygodnie książka jest w cenie promocyjnej 35 zł.

Dodatkowo na portalu można kupić od dziś broszurkę "Spirytyzm w najprostszym ujęciu". Jeśli ktoś kupił "Ewangelię" nie musi broszurki dodatkowo nabywać, ponieważ jej pełen tekst można znaleźć we wstępie do książki. Z pewnością jednak broszurka nadaje się idealnie do tego, by ją rozdawać znajomym :)

Oto link do strony, na której można kupić Ewangelię: http://www.rivail.pl/product_info.php?products_id=45
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: rivail.pl - Nowości

Postautor: Voldo » 07 maja 2010, 11:53

Zamówienie złożone :)
A pieniążki pójdą zapewne jutro :)
Tomasz

„Jezus Chrystus nie prosił nas o wiele, nie wymagał od ludzi, by wspinali się na Mount Everest, czy wielce się poświęcali. Prosił nas tylko o to, byśmy kochali drugiego człowieka.” - Chico Xavier

Wiceprzewodniczący PTSS
Przewodniczący Wrocławskiego Oddziału PTSS
tomasz.grabarczyk.spirytyzm@gmail.com
Awatar użytkownika
Voldo
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2204
Rejestracja: 08 lut 2010, 14:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: rivail.pl - Nowości

Postautor: cthulhu87 » 07 maja 2010, 13:05

Coś wam opowiem. Dzisiaj rano czytałem sobie "Ewangelię według spirytyzmu" w pociągu - zaczepiła mnie jakaś pani, która siedziała obok, spisała tytuł i zapytała, gdzie można to kupić, bo bardzo interesujące;)
Na szczęście miałem wizytówkę PTSS od LF, która w końcu do czegoś mi się przydała :mrgreen:
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: rivail.pl - Nowości

Postautor: Luperci Faviani » 07 maja 2010, 22:16

No to SUPER! Cieszy mnie to bardzo :mrgreen:

Wymyśliłem nową formę promowania stowarzyszenia, którą nazwałem "na zgubę" ;)

Każdy dostanie po kilkadziesiąt długopisów z logo PTSS, które będzie trzeba notorycznie "zapominać" w różnych urzędach, placówkach i biurach...
Awatar użytkownika
Luperci Faviani
 
Posty: 2412
Rejestracja: 22 lip 2008, 16:23
Lokalizacja: Polska

Re: rivail.pl - Nowości

Postautor: atalia » 08 maja 2010, 13:31

Ale Ty to masz kapitalne pomysły ! :o
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: rivail.pl - Nowości

Postautor: Voldo » 08 maja 2010, 15:56

Luperci Faviani pisze:Wymyśliłem nową formę promowania stowarzyszenia, którą nazwałem "na zgubę" ;)

Każdy dostanie po kilkadziesiąt długopisów z logo PTSS, które będzie trzeba notorycznie "zapominać" w różnych urzędach, placówkach i biurach...


Świetny pomysł ;)
Tomasz

„Jezus Chrystus nie prosił nas o wiele, nie wymagał od ludzi, by wspinali się na Mount Everest, czy wielce się poświęcali. Prosił nas tylko o to, byśmy kochali drugiego człowieka.” - Chico Xavier

Wiceprzewodniczący PTSS
Przewodniczący Wrocławskiego Oddziału PTSS
tomasz.grabarczyk.spirytyzm@gmail.com
Awatar użytkownika
Voldo
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2204
Rejestracja: 08 lut 2010, 14:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: rivail.pl - Nowości

Postautor: konrad » 10 maja 2010, 23:04

Prenumerata "Spirytyzmu" już dostępna. :)

Poza tym dodałem na stronie tytuł "Co nam mówią zmarli?", a także przywróciłem kilka książek, których egzemplarze zostały mi jeszcze po wykładzie Divaldo.
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: rivail.pl - Nowości

Postautor: atalia » 12 maja 2010, 10:30

"Ewangelia" już w domu-po dwóch dniach od złożenia zamówienia!Dzięki! :) Konradzie-szczerze podziwiam ogrom włożonej tu pracy!
Teraz idę z ksiązka do ogrodu-zamierzam się nią tam delektować i jednocześnie podziwiać kwitnącą jabłoń i róznokolorowe tulipany-co za uczta dla ducha!
Przede mną kilka dni uwznioslania mysli i zaznaczania ważniejszych fragmentów "Ewangelii"(bardzo brzydki zwyczaj).
Pozdrawiam. :D
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: rivail.pl - Nowości

Postautor: Robert » 12 maja 2010, 10:32

mam nadzieje że dzisiaj ją dostanę <zniecierpliwiony> :D:D

„Jeśli dojdziesz do ładu z własnym wnętrzem, wówczas to, co zewnętrzne, samo się ułoży. Rzeczywistość pierwotna tkwi wewnątrz, a zewnętrzna jest wobec niej wtórna.„ Eckhart Tolle
Awatar użytkownika
Robert
 
Posty: 198
Rejestracja: 19 sty 2010, 15:21

Re: rivail.pl - Nowości

Postautor: Voldo » 12 maja 2010, 11:42

janurdsk pisze:mam nadzieje że dzisiaj ją dostanę <zniecierpliwiony> :D:D



Oj nie Ty jeden ;)

Ja wczoraj na szybciutko kończyłem Wiedźmina, żeby móc już dziś czytać Ewangelię, a tu listonosza nie widać jak na razie :P




Edit: No, przyszły książki :D
Teraz rzucam wszystko i biorę się za czytanie Ewangelii ;)
Tomasz

„Jezus Chrystus nie prosił nas o wiele, nie wymagał od ludzi, by wspinali się na Mount Everest, czy wielce się poświęcali. Prosił nas tylko o to, byśmy kochali drugiego człowieka.” - Chico Xavier

Wiceprzewodniczący PTSS
Przewodniczący Wrocławskiego Oddziału PTSS
tomasz.grabarczyk.spirytyzm@gmail.com
Awatar użytkownika
Voldo
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2204
Rejestracja: 08 lut 2010, 14:58
Lokalizacja: Wrocław

PoprzedniaNastępna

Wróć do Literatura spirytystyczna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości