Kosmiczne Podróże z Robertem Monroe

Dyskusje o książkach związanych z tematyką spirytystyczną i dostępnych w Polsce. Recenzje, zapowiedzi, streszczenia książek zagranicznych.

Re: Kosmiczne Podróże z Robertem Monroe

Postautor: czarnyMag » 28 maja 2018, 13:21

ole pisze:"W tym wszechświecie konieczne jest wzajemne oddziaływanie dawania i przyjmowania. Ludzie muszą bardziej docenić swoją własną naturę - swoje własne istnienie.
Musisz posiadać energię miłości żeby dawać miłość.

Dlatego też ludzie muszą zacząć od miłowania swojej jaźni tak bardzo, że będą dzielić się tą energią miłości ze wszystkim, z czym wejdą w kontakt.
Nasze ludzkie ciała są cudownymi wehikulami - każde wszechświat samo w sobie i z siebie - wraz z każda komórką zawierającą wszelką wiedzę i noszącą wzór całości.
Hamujemy nasz indywidualny rozwój i rozwój wszechświata wokół nas, kiedy stajemy się zamknięci w naszych własnych i samolubnych energiach. Wiec przesłaniem jest to że musimy nauczyć się uwalniać za pomocą miłości nasze wrodzone energie...."
Niczego nie biorę w zamian - bo tak wybrałem - tak chcę (ale mogę i mógłbym) :!:

Str 93


To ty to tak rozumiesz bez świadomości ale po linii relacjonizmu - daję i odbieram - bo po linii ducha który się obudził ze snu podporządkowania jest to zupełnie nieracjonalne - jest to bunt ze świadomością - nic mi nie jest w stanie zrobić ktokolwiek bowiem jestem nieśmiertelny i wiem, że nie jestem tu pierwszy i nie siódmy raz :lol: i wiem, że wiem a kroczę poprzez śniących którzy wiedzą co jest im podane - a więc NIC obecnie :twisted: I wiem, że obok (tuż obok mnie) stoją duchy które tylko czekają bym wezwał ich pomocy - i mam tego świadomość więc wzywam je po imieniu i otrzymuję i biorę i żyję i cieszę się :lol:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Kosmiczne Podróże z Robertem Monroe

Postautor: ole » 02 cze 2018, 11:35

Fakt, ludzie żyją Tu jakby we śnie, w hipnozie.
Ty masz już dużo wyższą świadomość niż ci śniący. Jesteś Tu i Tam zarazem, więc prawdopodobnie u Ciebie ta wymiana energii to automat. To co masz przy tym do przerobienia, pozostaje Twoją tajemnicą, Twoją drogą.
Poprzez wybrane fragmenty książki usiłuję zwrócić uwagę na to jak ogromne znaczenie ma praca z energia miłości.
Zarówno Tutaj w tym realu, czyli doskonałej ułudzie, jak i Tam "w świecie ducha", czyli w wyższych wymiarach.
Wszędzie, energia miłości ma decydujące znaczenie w rozwoju duszy.
"Daję i przyjmuję"
Czyli pozwalam przepływać energii. Inaczej daję wszystkiemu wolność
Czysta bezwarunkowa miłość daje wolność.
Fakt, ze szukam racjonalnych potwierdzeń gdyż te trafiają do racjonalnych umysłów. Czyli zdecydowanej większości.
Kto odczuwa miłość w sposób bezwarunkowy, ten w ogóle nie potrzebuje tego czytać.
Temu gratuluje i życzę owocnych doświadczeń :)
ole
 
Posty: 64
Rejestracja: 25 wrz 2015, 11:24

Poprzednia

Wróć do Literatura spirytystyczna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości