Kołowrót Życia - Wanda Prątnicka

Dyskusje o książkach związanych z tematyką spirytystyczną i dostępnych w Polsce. Recenzje, zapowiedzi, streszczenia książek zagranicznych.

Kołowrót Życia - Wanda Prątnicka

Postautor: xspirytyzmx » 09 lis 2017, 19:48

Czytał ktoś książki Kołowrót Życia pani Wandy Prątnickiej? Obrazek
xspirytyzmx
 
Posty: 31
Rejestracja: 05 lip 2017, 03:05

Re: Kołowrót Życia - Wanda Prątnicka

Postautor: odnowa » 09 lis 2017, 20:30

Lepiej trzymać się od niej z daleka, sam przeczytaj:
o osobny temat rzeka,ostatnim egzorcystą była p.Wanda Prątnicka która duchów nie odprowadziła a bardzo wysoką sumę jej zapłaciłam -co więcej kiedy wróciłam z pracy za granicą w marcu czekał na mnie( pod adresem ,który miała bo sprawdzała tez moją siostrę która ma schizofrenię )duch bardzo agresywny ,niestety zesłany przez p.Wandę.Na początku myślałam że uległam opętaniu przez stres związany z zachowaniem męża ,niestety po czasie modlitw i zasilania tego ducha energią jak to robię przy odprowadzeniach .Zaczął się on ze mną komunikować i przekazał informacje że został celowo zesłany przez Prątnicką abym zapłaciła kolejne 700zł za jego odprowadzenie.
Kiedy się zorientowałam że to ona dopiero do mnie dotarło co ta kobieta robi ,uciekła do USA bo w Polsce zostałaby zlinczowana w razie demaskacji.Przeczytałam wszystkie jej książki,niewatpliwie posiada ogromną moc ale kiedy ustanowiła cennik za swoje ''usługi'' wpadła w sidła demonów pożądliwości.Sprawdzałyśmy ja w kilka osób-co zobaczył jasnowidz: P.Wanda stoi w magicznym kole ,ubrana w ciemne szaty a wkoło krążą rózne duchy i demony wygłodniałe energi.Ona je posyła pod dany adres ,zwykle są to bliscy osób których namiary ma.Tak jak w moim przypadku,ducha przez nią zesłanego odprawiłam ,grzecznie odszedł -miał dosyć tego że był jej jakby zakładnikiem i musiał robić to co mu kazała.Prątnicka oczywiście wiedziała dokładnie co się dzieje na płaszczyżnie astralnej i zesłała mi od razu kolejnego ducha który mnei atakował otwarcie.Jednak moja wiara w Boga oraz wielka liczba opiekunów i sprzymierzeńców pozwoliła mi z nią wygrać.Wzmocniona bardzo z tej walki wyszłam .Wybaczyłam tej pani i postanowiłam nie nagłaśniać tej sprawy ponieważ wiem że starszliwa karma ją czeka za to co robi.Mogę przekopiować treści maili które pisał do mnie jej asystent-Andrzej.Ona nigdy sama nie pisze.Światełko że robi takie rzeczy zaświeciło mi się kiedy przysłała mi odpowiedz przez kogo zostałam rzekomo opętana-wyszło że przez teścia! SIC !!! moją śp .Babcię i dziadka którzy byli cudownymi Duszami i obydwoje poszli prosto do światła.Wtedy jasno zobaczyłam kim p.Pratnicka jest.
Cała impreza kosztowała mnei 1500zl i sporo energii-duch którego mi zesłała był kiedyś magiem z pełnym widzeniem 3 okiem i bardzo mnie kusił swoimi zdolnościami-kiedy go dopuszczałam do głosu mogłam że tak powiem więcej w sferze ezoterycznej.

z tematu viewtopic.php?f=32&t=3681&p=70326#p70326
odnowa
 
Posty: 427
Rejestracja: 27 sty 2015, 06:00

Re: Kołowrót Życia - Wanda Prątnicka

Postautor: danut » 09 lis 2017, 20:35

Z bardzo daleka ........... a zresztą sama wiele tu o takich podobnych sztuczkach niektórych osób pisałam.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Kołowrót Życia - Wanda Prątnicka

Postautor: Mirek » 09 lis 2017, 21:07

Ta kobieta jest skompromitowana. Wyłudza od ludzi kasę za rzekome oczyszczanie z podczepów. Książka to zlepek fragmentów innych autorów.
Była już kiedyś tu o niej mowa.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Kołowrót Życia - Wanda Prątnicka

Postautor: danut » 10 lis 2017, 14:13

odnowa pisze:Lepiej trzymać się od niej z daleka, sam przeczytaj:
...Sprawdzałyśmy ja w kilka osób-co zobaczył jasnowidz: P.Wanda stoi w magicznym kole ,ubrana w ciemne szaty a wkoło krążą rózne duchy i demony wygłodniałe energi.Ona je posyła pod dany adres ,zwykle są to bliscy osób których namiary ma.Tak jak w moim przypadku,ducha przez nią zesłanego odprawiłam ,grzecznie odszedł -miał dosyć tego że był jej jakby zakładnikiem i musiał robić to co mu kazała.Prątnicka oczywiście wiedziała dokładnie co się dzieje na płaszczyżnie astralnej i zesłała mi od razu kolejnego ducha który mnei atakował otwarcie.Jednak moja wiara w Boga oraz wielka liczba opiekunów i sprzymierzeńców pozwoliła mi z nią wygrać.Wzmocniona bardzo z tej walki wyszłam .Wybaczyłam tej pani i postanowiłam nie nagłaśniać tej sprawy ponieważ wiem że starszliwa karma ją czeka za to co robi.Mogę przekopiować treści maili które pisał do mnie jej asystent-Andrzej.Ona nigdy sama nie pisze.Światełko że robi takie rzeczy zaświeciło mi się kiedy przysłała mi odpowiedz przez kogo zostałam rzekomo opętana-wyszło że przez teścia! SIC !!! moją śp .Babcię i dziadka którzy byli cudownymi Duszami i obydwoje poszli prosto do światła.Wtedy jasno zobaczyłam kim p.Pratnicka jest.

z tematu viewtopic.php?f=32&t=3681&p=70326#p70326

Taka wypowiedź choć dotycząca innych osób, które mnie chciały niby "pomagać" :lol: jest mi bardzo bliska. Sprawdziłam te osoby w ten sam sposób i wyszło mi na to samo, na identyczne ich działania. Przypomnijcie sobie jak zareagowałam na robienie z mojego najlepszego zmarłego tragicznie przyjaciela demona. SIC! i wtedy zobaczyłam kim te osoby są.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27


Wróć do Literatura spirytystyczna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości