Ochrona domu

Dyskusje o książkach związanych z tematyką spirytystyczną i dostępnych w Polsce. Recenzje, zapowiedzi, streszczenia książek zagranicznych.

Re: Ochrona domu

Postautor: danut » 24 kwie 2016, 16:24

000Lukas000 pisze:Zasadą jest tu odpowiednia siła magnetyczna, często wspomożone przez działanie duchów. Z tego łatwo się domyślić dlaczego tego nie robię. ;)


Lewitacje zawsze są wspomożone przez działanie duchów i innej rzeczywistości, o ile nie są to sztuczki joginów :D - i znanych jest wiele takich ich pokazów. A wiem co piszę, bo doświadczyłam podniesienie mnie przez ducha, a że inni widzieli co inne - jakieś moje unoszenie się, to trudno. Dlatego nigdy nie staram się lewitować, bo za przyczyną samego siebie, to jest możliwe jedynie przez oszustwo.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Ochrona domu

Postautor: Zbyszek » 24 kwie 2016, 17:38

Lukas ma racje od strony technicznej, ale inne osoby utrzymujące ze rożne sposoby materialne takie jak kadzidełka, świeczki im pomagają tez maja racje. Człowiek jako osoba materialna potrzebuje bodźców, zewnętrznych żeby lepiej przyswoić sobie określony cel. Działa to na psychikę danej osoby. Dlatego posługujemy się rożnymi półśrodkami żeby osiągnąć ten cel. Nie ma to żadnego znaczenia w kwestii całości. Na przykład dla lepszej medytacji przygaszamy światło, wprowadza nas to w lepszy nastrój, choć wiemy ze moglibyśmy zrobić to samo, przy normalnym świetle dziennym.
Zbyszek
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 642
Rejestracja: 19 lis 2010, 00:01
Lokalizacja: Madryt

Re: Ochrona domu

Postautor: Xsenia » 25 kwie 2016, 06:26

Zdam pytanie: dlaczego łykacie witaminę C? Czy poznajecie dokładnie jak ona działa i w jaki sposób nam pomaga zanim ją łykniecie? A inne lekarstwa? Czy zgłębiacie za każdym razem sposób działania danego leku, skoro wystarcza wiedza, że on działa?
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Ochrona domu

Postautor: Nikita » 25 kwie 2016, 07:27

Mysle dokladnie tak jak Zbyszek. Xsenia dotknelas waznego tematu: do tej pory zanim pojawila sie wspolczesna nauka wszelkie ludy wiedzialy, ze cos pomaga i dziala...a teraz trzeba wszytsko udowodnic doswiadczalnie placac grube pieniadze....a to, ze cos przez wieki dzialalo juz dzis nikogo nieobchodzi...tylko badania w Laboratorium sa zadowalajace....Taki mamy dzis swiat....tylko, ze ten swiat zmierza ku upadkowi bo zyjac w ten sposob zniszczymy siebie samych i Nature.
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Ochrona domu

Postautor: Nikita » 25 kwie 2016, 07:32

I jeszcze jedno...te badania w Laboratorium nad lekami sa grubymi nicmi szyte...tu chodzi tylko o zysk dla firm farmaceutycznych...dlatego nie ma prawdziwych i rzetelnych badan. Poczytajcie ksiazki pana Jerzego Zieby to sie dowiecie co sie kryje za tzw. badaniami nad lekami. Dzisiejsza nauka niestety w wiekszosci jest niemoralna. Tam gdzei chodzi o zysk nie ma miejsca dla prawdziwych badan.
Byc moze inne dziedziny nauki sa czystsze ale farmacja nie zasluguje na zaufanie.
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Ochrona domu

Postautor: Xsenia » 25 kwie 2016, 08:25

No właśnie Nikita. Tak jak mięta miała być zakazana w Unii Europejskiej, bo nikt w badaniach nie dowiódł jej działania i nie sprawdził skutków ubocznych. Paranoja.
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Ochrona domu

Postautor: Mirek » 04 maja 2016, 07:09

Nikita pisze:I jeszcze jedno...te badania w Laboratorium nad lekami sa grubymi nicmi szyte...tu chodzi tylko o zysk dla firm farmaceutycznych...dlatego nie ma prawdziwych i rzetelnych badan. Poczytajcie ksiazki pana Jerzego Zieby to sie dowiecie co sie kryje za tzw. badaniami nad lekami. Dzisiejsza nauka niestety w wiekszosci jest niemoralna. Tam gdzei chodzi o zysk nie ma miejsca dla prawdziwych badan.
Byc moze inne dziedziny nauki sa czystsze ale farmacja nie zasluguje na zaufanie.

Ale niestety dla większości ludzi te badania są ważniejsze niż pozytywne działanie naturalnych leków.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Ochrona domu

Postautor: Nikita » 05 maja 2016, 11:01

Jedyne co mozemy zrobic to zaczac od nas samych...zaczyc sie zdrowow odzywiac i stosowac metody naturalne...i byc moze zarazimy tym naszym postepowaniem innych ludzi lub ich zainteresujemy tym...:)
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Ochrona domu

Postautor: kalatala » 05 maja 2016, 11:04

Nikita pisze:Jedyne co mozemy zrobic to zaczac od nas samych...zaczyc sie zdrowow odzywiac i stosowac metody naturalne...i byc moze zarazimy tym naszym postepowaniem innych ludzi lub ich zainteresujemy tym...:)


Tak jest :-) Nikita dobrze gada, polać jej :-)
Awatar użytkownika
kalatala
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 913
Rejestracja: 28 cze 2012, 19:05
Lokalizacja: Białystok

Poprzednia

Wróć do Literatura spirytystyczna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości