Życie na planecie Mars

Dyskusje o książkach związanych z tematyką spirytystyczną i dostępnych w Polsce. Recenzje, zapowiedzi, streszczenia książek zagranicznych.

Re: Życie na planecie Mars

Postautor: Mirek » 13 lis 2015, 22:15

Jakby Ci to wytłumaczyć? Jako Ziemianie mamy ograniczemia wynikające z poziomu myślenia. Kiedy mie potrafimy czegoś pojąć to mózg to odrzuca. Gdy nie ma tych zahamowań wtedy niemożliwe staje się możliwe.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Życie na planecie Mars

Postautor: cthulhu87 » 13 lis 2015, 22:27

Przed chwilą na interii wrzucili taki artykuł ;) :D :

http://fakty.interia.pl/tylko-u-nas/new ... tsZoneList
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Życie na planecie Mars

Postautor: Nikita » 14 lis 2015, 11:23

:lol: dobre dobre...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Życie na planecie Mars

Postautor: Arronax » 15 lis 2015, 14:39

Brawa Pablo za tłumaczenie. Zaraz wyłączam internet i sobie czytam cały ten temat. Dziękujemy.
Awatar użytkownika
Arronax
 
Posty: 680
Rejestracja: 30 paź 2014, 14:05
Lokalizacja: Kielce

Re: Życie na planecie Mars

Postautor: Elfi » 17 lis 2015, 17:14

Tego jest więcej i to nie tylko na Marsie http://www.fiboni.com/2013/09/pareidoli ... heir-best/ :lol:
Awatar użytkownika
Elfi
 
Posty: 53
Rejestracja: 08 paź 2015, 11:26
Lokalizacja: Kraków

Re: Życie na planecie Mars

Postautor: Hansel » 30 gru 2015, 14:39

Achill pisze:
Nikita pisze:Atalio to chyba tylko fantasy..ta cala teleportacja... ;)

no co Ty?! ... nie oglądałaś Star Treka :mrgreen:


Ciekawa sprawa ale jest jedna taka sekta - http://wiadomosci.onet.pl/religia/sekta ... reka/qgwet
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Re: Życie na planecie Mars

Postautor: kalatala » 12 lut 2016, 15:15

gaba75 pisze:"Mówicie o Marsie- to sama interpretacja tegoż słowa przez nas samych może dać odpowiedź na wątpliwości, jakie drzemią w człowieku. Mówimy do innych ludzi czasem- "oj co masz taka "marsową" minę"- czy nie znaczy to gniewną? Nie jestem pełna pychy, to są tylko moje obserwacje i zasłyszane kwestie, ale uważam,że, jeśli Mars oznacza- gniew, to mamy go sporo, jako ludzie, szczególnie mężczyźni. Dlatego Mężczyźni są z Marsa a kobiety z Wenus. ;) :), jak mówi pewna literatura piękna, rozwojowa. Połączenie tychże planet da nam niezły wynik w dzieciach. Może ktoś mi powie z jakiej planety najlepiej znaleźć sobie wybranka, by spłodzić dzieci,które będą Boskimi, bo skoro mężczyźni są z Marsa a kobiety z Wenus, to sama sobie nie zazdroszczę :lol: .


Interpretacja nazwy "Mars" jest taka, że planeta ta została nazwana od imienia rzymskiego boga wojny Marsa. Nie inaczej miało się z planetą Wenus. Nie doszukiwałabym się tutaj jakiegos drugiego dna.
Awatar użytkownika
kalatala
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 913
Rejestracja: 28 cze 2012, 19:05
Lokalizacja: Białystok

Re: Życie na planecie Mars

Postautor: kalatala » 12 lut 2016, 15:25

Achill pisze:
Mirek pisze:Wystarczy, że masz silny emocjonalny kontakt z jakąś osobą i doznasz silnego przeżycia, to w tym samym czasie ona to odbierze. Myśl "porusza się" w czasie rzeczywistym, nie ma opóźnień. Skąd pewność? Miewam pewne sny czasami, które mogą być moimi wspomnieniami z poprzedniego wcielenia, a one nie było, z tego co w nich widzę, na Ziemi.

Na początku zaznacze, nie wątpię, że miewasz sny, i że to z innych wcieleń.
A teraz do rzeczy. To niczego nei dowodzi. przy tak małych wartości nie jesteśmy w stanie zauwazyc tej prędkości. nawet obserwują reakcje mózgu na bodźce jego reakcja rozpoczyna się dziesiątki razy później. Więc nasz świadomy odbiór nie jest tu dobrym mierniekiem tej prędkości.
Co do samych snów... skoro to wspomnienia... wybacz ale mogą one równie dobrze już być w Twojej podświadomości.Tylko je odczytujesz na poziomie świadomym. odleglośc miejsca o którym w taki sposób śniłeś nie ma najmniejszego związku i wartości dla pomiaru.


A ja myślę, że we wszechświecie jest masa różnych rozwiązań i technologii, o których się nam nawet nie śniło. Za czasów Jezusa gdyby ktoś zaczął opowiadać o samochodzie toby powiedzieli: Jakim cudem to jest możliwe? Żadne obliczenia nie dowodzą, że rozwinięcie takiej szybkości jest możliwe!
Awatar użytkownika
kalatala
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 913
Rejestracja: 28 cze 2012, 19:05
Lokalizacja: Białystok

Re: Życie na planecie Mars

Postautor: Nikita » 14 lut 2016, 14:45

Mi sie tez wydaje, ze jezeli istnieje zycie na Marsie to tylko w duchowej postaci bo nie ma tam ani roslin ani zwierzat ani wody itd...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Życie na planecie Mars

Postautor: kalatala » 18 lut 2016, 00:01

Davidius pisze:Z tymi Duchami też trzeba uważać co one tam mówią, bo niektóre mogą ''pleść głupoty'' . ;)


To prawda. Przekazy należy głęboko analizować, a niestety niektórzy zbyt entuzjastycznie podchodzą do wszystkiego, co zostało napisane przez duchy.
Awatar użytkownika
kalatala
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 913
Rejestracja: 28 cze 2012, 19:05
Lokalizacja: Białystok

PoprzedniaNastępna

Wróć do Literatura spirytystyczna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości