Neale Donald Walsch

Dyskusje o książkach związanych z tematyką spirytystyczną i dostępnych w Polsce. Recenzje, zapowiedzi, streszczenia książek zagranicznych.

Re: Neale Donald Walsch

Postautor: Mirek » 23 lut 2015, 19:29

Co do wiarygodnosci KD mam większe wątpliwości, bo są to już odtworcze wiadomości, niż do "RzB", gdzie jest to bezpośredni przekaz pełen miłości, który przemienia serce.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Neale Donald Walsch

Postautor: Hansel » 21 maja 2015, 21:00

Mirek pisze:Dlaczego tak trudno uwierzyć, że słowa te mogą pochodzić od Stwórcy? Myślę, że przez to wiele osób nie skorzysta z dobra jakie niosą te przekazy spisane w książkach. Ale to tylko strata tych co to odrzucą nie przeczytawszy wszystkiego.

A jakie Walsch ma dowody na to że jego przekaz rzeczywiście pochodzi od tego kogo twierdzi że pochodzi ?
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Re: Neale Donald Walsch

Postautor: Mirek » 22 maja 2015, 05:24

Przeczytaj przynajmniej "RzB", a zobaczysz, że człowiek nie może być autorem tego.
Dopiero po przeczytaniu możemy o tym dyskutować.
Tak samo nikt Ci nie wytłumaczy jak smakuje pomarańcza, gdy jej nigdy nie jadłeś.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Neale Donald Walsch

Postautor: Hansel » 01 cze 2015, 10:51

Mirek pisze:Tak samo nikt Ci nie wytłumaczy jak smakuje pomarańcza, gdy jej nigdy nie jadłeś.


Teraz już to rozumiem: to co czytamy jest dla naszej duszy tym czym dla ciała jedzenie ja się niestety trochę zatrułem...
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Poprzednia

Wróć do Literatura spirytystyczna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości