paczkomaty 24/7

Dyskusje o książkach związanych z tematyką spirytystyczną i dostępnych w Polsce. Recenzje, zapowiedzi, streszczenia książek zagranicznych.

paczkomaty 24/7

Postautor: zapracowana » 22 lut 2013, 21:00

Czy do zakupu książek np. na allegro można by było dodać funkcje paczkomaty 24/7? Dla tego kto nie wie co to jest powiem , ze są to takie urządzenia do ktorych przywożą nadane paczki. Można je również w nim nadać. Urządzenie to posiada skrytki , gdzie umieszcza się paczki. Zaletą jest to , że książki dochodzą zwykle w jede :P n dzień , można je odebrać 24/7 (dobre dla tych co pracują). Po przyjściu paczki przychodzi sms , ze można odebrać paczkę. W maszynie trzeba podać numer telefonu i otrzymany kod. Więcej na paczkomaty.pl .
zapracowana
 
Posty: 3
Rejestracja: 22 lut 2013, 20:48

Re: paczkomaty 24/7

Postautor: |Coca|Cola| » 22 lut 2013, 21:08

Często korzystam z tych udogodnień. Przydały by się i tutaj
Awatar użytkownika
|Coca|Cola|
 
Posty: 143
Rejestracja: 05 gru 2012, 08:11

Re: paczkomaty 24/7

Postautor: Voldo » 22 lut 2013, 22:01

No i teraz jestem w kropce...
Czy to jakaś ukryta reklama czy co? Bo nie wiem, czy to skasować czy zostawić...
Bo takiego czegoś nie trzeba pisać na forum, a można wysłać maila do Konrada z takim pytaniem.
Tomasz

„Jezus Chrystus nie prosił nas o wiele, nie wymagał od ludzi, by wspinali się na Mount Everest, czy wielce się poświęcali. Prosił nas tylko o to, byśmy kochali drugiego człowieka.” - Chico Xavier

Wiceprzewodniczący PTSS
Przewodniczący Wrocławskiego Oddziału PTSS
tomasz.grabarczyk.spirytyzm@gmail.com
Awatar użytkownika
Voldo
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2204
Rejestracja: 08 lut 2010, 14:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: paczkomaty 24/7

Postautor: zapracowana » 22 lut 2013, 22:06

No ja chciałam , żeby on dodał te opcje , ale mi nie odpisał ... Chyba jest zajęty - tu też dawno goo nie było. Może ty nasz z nim jakiś lepszy kontakt ... .
zapracowana
 
Posty: 3
Rejestracja: 22 lut 2013, 20:48

Re: paczkomaty 24/7

Postautor: Voldo » 22 lut 2013, 22:11

Konrad jak na razie zagranicą, więc trochę może nie odpisywać.
Trzeba będzie po prostu poczekać aż wróci, wtedy wszystko powinno ruszyć.
Tomasz

„Jezus Chrystus nie prosił nas o wiele, nie wymagał od ludzi, by wspinali się na Mount Everest, czy wielce się poświęcali. Prosił nas tylko o to, byśmy kochali drugiego człowieka.” - Chico Xavier

Wiceprzewodniczący PTSS
Przewodniczący Wrocławskiego Oddziału PTSS
tomasz.grabarczyk.spirytyzm@gmail.com
Awatar użytkownika
Voldo
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2204
Rejestracja: 08 lut 2010, 14:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: paczkomaty 24/7

Postautor: zapracowana » 22 lut 2013, 22:16

Wiesz kiedy wraca ?
zapracowana
 
Posty: 3
Rejestracja: 22 lut 2013, 20:48

Re: paczkomaty 24/7

Postautor: Voldo » 22 lut 2013, 22:26

Niestety chyba nikt tego nie wie ;)
Miejmy nadzieję, że jakoś niedługo.
Tomasz

„Jezus Chrystus nie prosił nas o wiele, nie wymagał od ludzi, by wspinali się na Mount Everest, czy wielce się poświęcali. Prosił nas tylko o to, byśmy kochali drugiego człowieka.” - Chico Xavier

Wiceprzewodniczący PTSS
Przewodniczący Wrocławskiego Oddziału PTSS
tomasz.grabarczyk.spirytyzm@gmail.com
Awatar użytkownika
Voldo
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2204
Rejestracja: 08 lut 2010, 14:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: paczkomaty 24/7

Postautor: konrad » 10 kwie 2013, 09:52

Niestety na tę chwilę nie mamy za bardzo możliwości korzystać z paczkomatów, ale rozważamy taką opcję na przyszłość. Wszystko zależy niestety od tego, jak wydawnictwo będzie się rozwijać. Im więcej osób będzie kupowało nasze książki, tym więcej różnych udogodnień będziemy wprowadzać. Póki co niestety działamy jeszcze metodami "partyzanckimi" czasami :)
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa


Wróć do Literatura spirytystyczna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości