Parnas zagrobowy

Dyskusje o książkach związanych z tematyką spirytystyczną i dostępnych w Polsce. Recenzje, zapowiedzi, streszczenia książek zagranicznych.

Parnas zagrobowy

Postautor: |Coca|Cola| » 18 sty 2013, 14:42

Czyta książka będzie dostępna po Polsku ? :-|
Awatar użytkownika
|Coca|Cola|
 
Posty: 143
Rejestracja: 05 gru 2012, 08:11

Re: Parnas zagrobowy

Postautor: cthulhu87 » 22 sty 2013, 14:03

Raczej wątpię :)
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Parnas zagrobowy

Postautor: |Coca|Cola| » 23 sty 2013, 16:03

cthulhu87 pisze:Raczej wątpię :)

Ja też :?
Awatar użytkownika
|Coca|Cola|
 
Posty: 143
Rejestracja: 05 gru 2012, 08:11

Re: Parnas zagrobowy

Postautor: konrad » 10 kwie 2013, 12:50

Będzie, ale pewnie jej tłumaczenie zajmie ze sto lat hehe A na poważnie musi się znaleźć świetny tłumacz, który będzie przy okazji poetą, bo tłumaczenie wierszy to wyższa szkoła jazdy. Zresztą jak w literaturze widzimy najlepsze tłumaczenia wierszy są właśnie autorstwa znanych poetów, którzy mogli nawet dany język obcy znać słabo. W przypadku tej książki przydałoby się także mnóstwo przypisów i wyjaśnień, bo trzeba ją trochę czytać między wierszami i widzieć, jak dany wiersz odnosi się do poezji danego poety jeszcze z czasów życia. Takich nawiązań jest tam mnóstwo.
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa


Wróć do Literatura spirytystyczna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości