Ciekawostka z księgarni

Dyskusje o książkach związanych z tematyką spirytystyczną i dostępnych w Polsce. Recenzje, zapowiedzi, streszczenia książek zagranicznych.

Ciekawostka z księgarni

Postautor: konrad » 16 maja 2009, 19:41

Wczoraj przed wykładem Divaldo w jednej z księgarni znalazłem chyba jeden z ostatnich egzemplarzy Księgi Duchów. Ciekawostką jest jednak to, że zazwyczaj znajdowałem książki Kardeca na półce "Ezoteryka". Tym razem książka stała w dziale książek popularno-naukowych, co bardzo mnie ucieszyło :) To zawsze jakiś postęp. Czekam jednak na czasy, kiedy spirytyzm zasłuży na oddzielną półkę :)
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ciekawostka z księgarni

Postautor: Luperci Faviani » 17 maja 2009, 19:34

Słuszne nadzieje, Konradzie! Za jakieś dziewięćdziesiąt lat na półce pojawi się także polskie tłumaczenie "Ewangelii według spirytyzmu"... Wyznaczyłem sobie termin na 2099 rok. Najwyżej ostatnie rozdziały podyktuję z zaświatów :lol:
Luperci Faviani - życie jest niczym, wieczność jest wszystkim.
La certitude est une autre dimension de la croyance.
Awatar użytkownika
Luperci Faviani
 
Posty: 2412
Rejestracja: 22 lip 2008, 16:23
Lokalizacja: Polska

Re: Ciekawostka z księgarni

Postautor: Jul » 24 lip 2009, 20:20

Myślę, że gdyby nie tytuł, kojarzący się nieco sensacyjnie, KD częściej by leżała na półkach popularno-naukowych czy filozoficznych, niż ezoterycznych.
Jul
 
Posty: 346
Rejestracja: 31 paź 2008, 23:41


Wróć do Literatura spirytystyczna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość