Coś nowego.

Dyskusje o książkach związanych z tematyką spirytystyczną i dostępnych w Polsce. Recenzje, zapowiedzi, streszczenia książek zagranicznych.

Coś nowego.

Postautor: orystes » 08 lut 2012, 18:33

Nie jest to literatura spirytystyczna sensu stricte ale myślę że wiele osób może zainteresować.
Ukazała się książka polskiego autora Tomasza Tubilewicza "Dlaczego myślimy to, co myślimy o życiu i śmierci".
Autor podąża ścieżkami R.A. Monroa i B. Moena opisując własne doświadczenia na tej drodze.
orystes
 
Posty: 137
Rejestracja: 04 lis 2010, 22:30
Lokalizacja: Łódź

Re: Coś nowego.

Postautor: mateusso022 » 08 lut 2012, 20:51

Fajnie kiedyś się interesowałem OOBE
Moje gg:40071604
Jesteś czymś więcej niż ciałem fizycznym
Awatar użytkownika
mateusso022
 
Posty: 77
Rejestracja: 03 lip 2011, 17:19
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Coś nowego.

Postautor: cthulhu87 » 12 lut 2012, 14:24

Możliwe, że niektórzy osiągają OOBE stosując środki psychoaktywne. Byłem ostatnio na forum, gdzie ludzie opisywali doświadczenia "stania obok własnego ciała", "unoszenia się nad swoim ciałem" itd., po przedawkowaniu leków. Pytanie tylko na ile to doświadczenie odnosi się do rzeczywistości.
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Coś nowego.

Postautor: mateusso022 » 05 mar 2012, 09:53

Osiągałem wedlug treninku codzieńie o 4 wstawałem i mocno sie wybudziałem a o 5 znowu się kładem i wpadałem relaks często mi się udawało dzięki pliku muzycznemu,zwany mp3 psychodelik- [doserr o nazwie]- "Project Astral" rzadziej na sucho:)nie zawsze się mi udawało wejść w trans samemu więc porzuciłem OBE nie eksperymetuje bo miałem pare nieprzyjemnych wyjść z ciała.
Moje gg:40071604
Jesteś czymś więcej niż ciałem fizycznym
Awatar użytkownika
mateusso022
 
Posty: 77
Rejestracja: 03 lip 2011, 17:19
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Coś nowego.

Postautor: atalia » 05 mar 2012, 11:31

Ja też zaprzestałam eksperymentów z OBE bo doznawałam w trakcie ćwiczen tak nieprzyjemnych wibracji,że to zaczęło utrudniać mi życie.Jednak sądze,że to zjawisko istnieje ,tylko być może nie każdy się nadaje... :?
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Coś nowego.

Postautor: mateusso022 » 06 mar 2012, 16:38

Ja też nie ekperymetuje,ponieważ w czasie bobytu po ciałem w miom pokoju atakowało mnie coś w rodzaju ducha cienia,wieloktrotnie dotawałem paraliżu na jego widok a nawet kiedyś mama mnie nie mogła dobudzić bo byłem sparaliżowany,nazywa się to paraliż senny.mama myślała że straciłem przytomność mrugaem oczami i przez chwile nie mogłem sie poruszyć.Już nie wychodzie boje się,czy czasem mnie nie opęta ten byt,ale książke zawsze można poczytać :kardec:
Moje gg:40071604
Jesteś czymś więcej niż ciałem fizycznym
Awatar użytkownika
mateusso022
 
Posty: 77
Rejestracja: 03 lip 2011, 17:19
Lokalizacja: Cieszyn


Wróć do Literatura spirytystyczna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości