Wielość żywotów

Re: Wielość żywotów

Postautor: blackbitch » 10 lis 2015, 19:34

Mirek a co Natasza ci przekazała swoimi postami jaki ma kontakt z kim ? Cóż tak istotnego może powiedzieć co? To co sobie wyobrazi? Przedstawi ludziom swój iluzjonistyczny świat który nazywa cywilizacja ? [Moderacja: każdy z forumowiczów ma prawo opisywać swoje doświadczenia, przemyślenia i wierzenia, proszę o nie obrażanie i nie wyśmiewanie opisów innych forumowiczów]

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać – takie jest prawo...
Awatar użytkownika
blackbitch
 
Posty: 136
Rejestracja: 03 lis 2015, 17:16

Re: Wielość żywotów

Postautor: atalia » 10 lis 2015, 20:04

Danut, może byś sprecyzowała z łaski swojej, co masz na myśli mówiąc o "religijnym sekciarskim spirytyzmie", bo nadal nie wiem, co masz na myśli. Kim są ci ludzie i gdzie uprawiają swoje okultystyczne praktyki?
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Wielość żywotów

Postautor: Pawełek » 10 lis 2015, 20:19

Hej dziewczyny, spokojnie. Nie oceniajcie się po okładce (czyt. nick). Może jak nawet ten nick jest niewłaściwy to trudno ;)
Awatar użytkownika
Pawełek
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 1941
Rejestracja: 27 kwie 2015, 21:36
Lokalizacja: Śląsk

Re: Wielość żywotów

Postautor: blackbitch » 10 lis 2015, 20:21

Pawełek pisze:Hej dziewczyny, spokojnie. Nie oceniajcie się po okładce (czyt. nick). Może jak nawet ten nick jest niewłaściwy to trudno ;)

Pawełku spokojnie nic się nie dzieje to tylko kulturalna wymiana poglądów z mojej bynajmniej strony ;) ten nick właśnie ma takie zadanie zeby był niewłaściwy ;)
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać – takie jest prawo...
Awatar użytkownika
blackbitch
 
Posty: 136
Rejestracja: 03 lis 2015, 17:16

Re: Wielość żywotów

Postautor: danut » 10 lis 2015, 20:24

Natasza ale przystopuj :) Przede wszystkim ja nie odniosłam się tutaj do Twoich przeżyć i doświadczeń, a wyobrażonej konstrukcji zaświatów, zmieniasz w niej tylko nazwy i zamiast aniołów wyobrażasz tam sobie kosmitów.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Wielość żywotów

Postautor: Natasza » 10 lis 2015, 20:26

danut sorry ale coś mi tu nie gra, i nie chodzi o teorie zaświatów ale o osoby, sorki ale zaczynam mieć pewne wnioski a jak je mam to wiem że tak jest
Ostatnio zmieniony 10 lis 2015, 20:29 przez Natasza, łącznie zmieniany 1 raz
jedne z ulubionych piosenek gdy jestem w moim świecie gdzie stawiam milion pytań
Mylene Farmer-Jean Louis Murat ,, Regrets,,
Enigma ,, Why?,,
Daniel Bloom , Mela Koteluk ,, Katarakta,,
Awatar użytkownika
Natasza
 
Posty: 2391
Rejestracja: 24 wrz 2015, 12:12

Re: Wielość żywotów

Postautor: danut » 10 lis 2015, 20:27

atalia pisze:Danut, może byś sprecyzowała z łaski swojej, co masz na myśli mówiąc o "religijnym sekciarskim spirytyzmie", bo nadal nie wiem, co masz na myśli. Kim są ci ludzie i gdzie uprawiają swoje okultystyczne praktyki?

Jest wiele takich osób przedstawiających taki sekciarsko religijny pogląd pod płaszczem spirytyzmu, ale ja wcale nie muszę pisać o nich personalnie i wskazywać palcem, napisałam nie chodzi mi o rozmówców tutaj, więc spokojnie.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Wielość żywotów

Postautor: danut » 10 lis 2015, 20:36

Natasza pisze:danut sorry ale coś mi tu nie gra, i nie chodzi o teorie zaświatów ale o osoby, sorki ale zaczynam mieć pewne wnioski a jak je mam to wiem że tak jest

A kto zabrania ci mieć swoje wnioski? Mnie raczej jest na rękę, aby ludzie je mieli a nie powtarzali hasełek po kimś jak mantrę.
Jest tylko jedna prawdziwa zasada, ze są trzy prawdy - tylko prawda, twoja prawda i gó..o prawda- znasz to? :D
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Wielość żywotów

Postautor: Xsenia » 10 lis 2015, 20:41

Po pierwsze proszę o trochę więcej szacunku dla innych forumowiczów.

A teraz do rzeczy. Danut spirytyzm w Polsce i zwłaszcza na tym forum wywodzi się niejako z Chrześcijaństwa. Są tu też osoby bardzo wierzące w Jezusa i KK. Ale to jeszcze nie znaczy, że cały spirytyzm to sekciarsko religijne poglądy. Powiem szczerze, że choć nie jestem do końca spirytystką, to jednak takie uogólnienie tematu spirytyzmu jednak mnie trochę drażni. Może na początek trochę poznałabyś temat, ludzi tutaj, a dopiero później rzucałabyś takimi hasłami?
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Wielość żywotów

Postautor: Natasza » 10 lis 2015, 20:42

danut - hehe no cóż powiem to jeszcze raz wyraźnie- zostajesz na zawsze zignorowana rozumiesz już co wiem???? a inni się domyślą,

osoby ,, uduchowione,, mają pokorę , twoja natura wylazła bardzo szybko , a kłamstwami kasy nie nabijesz
jedne z ulubionych piosenek gdy jestem w moim świecie gdzie stawiam milion pytań
Mylene Farmer-Jean Louis Murat ,, Regrets,,
Enigma ,, Why?,,
Daniel Bloom , Mela Koteluk ,, Katarakta,,
Awatar użytkownika
Natasza
 
Posty: 2391
Rejestracja: 24 wrz 2015, 12:12

PoprzedniaNastępna

Wróć do Księga Duchów

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości