"(...)życie Duchów nigdy się nie kończy"

"(...)życie Duchów nigdy się nie kończy"

Postautor: lerefant » 01 lis 2022, 16:09

"(...)życie Duchów nigdy się nie kończy".
Zaczerpnięte z punktu 83. Co ta informacja dla was oznacza? Smutek czy Radość?
Jeżeli chodzi o mnie, to ciężko powiedzieć sądząc po tym wszystkim czego nie robię.
Gdy pierwszy raz przeczytałem Księgę Duchów dało mi to nadzieję i spowodowało że nie chciałem popełnić samobójstwa.
Potem coś się popsuło... ale teraz znowu wracam do spirytyzmu. Wiem chyba jaki błąd popełniłem. Chciałem rozwijać u siebie mediumizm, zamiast miłosierdzia co zaowocowało pomieszaniem.
lerefant

Re: "(...)życie Duchów nigdy się nie kończy"

Postautor: tadyszka » 17 lis 2022, 21:52

Pomyśl o tym w taki sposób.. Ze dzięki temu że życie jest nieskończone.. Jakimkolwiek tempie dojdziesz do swoich celów, i twoja dusza wróci i połączy się z jednością.

Dla mnie daje nadzieję, bo wiem że mogę popełnić błędy. Jestem tylko człowiekiem, ważne nie to co zrobiłeś, ważne to czy z tego wyciągnąłeś lekcje i jaki stawiasz obecnie krok. Tylko tu i teraz.. A to i tak zaprowadzi nas do światla
... Może wojny wciąż wybuchają dlatego, że jeden nigdy w całej pełni nie chce czuć tego, co cierpi drugi...
Bycie empatycznym to widzenie świata oczami drugiego, a nie widzenie własnego odbitego w jego
oczach...

spirytystka na emigracjii
Awatar użytkownika
tadyszka
spirytystka
spirytystka

Re: "(...)życie Duchów nigdy się nie kończy"

Postautor: 123bgf123 » 16 sty 2023, 16:15

a u mnie nie przyszłego samobójcy zapoczątkowało pytanie "skoro jest wolna wola i jednocześnie to o czym Piszesz to jak to k...! jest ! i mnie duchy wzięły na tzw sprawdzian wolnej woli do miejsca gdzie są tworzone dusze ! I tam się obracając pod sklepieniem Światła i Ciemności ostatecznie żyję ! a obito Mnie tam o zarówno wolną wolę ciemności jak i światła i mój duch wybrał ostatecznie życie duszy ! :( a moja świadomość która się tam rozjechała i była aktywowana i powstrzymana też choć świadomość tego nadal nie rozumie ! I Ciemność i Światło powiedziało Świadomości mojej NIE !!! ŻYCIE PONAD WSZYSTKO / Życie Duszy !
123bgf123

Wróć do Księga Duchów