Istniejemy już 6000 lat

Czyli odrobina humoru na naszym "poważnym" forum...

Istniejemy już 6000 lat

Postautor: atalia » 28 lis 2010, 11:32

Wydarzenie ponizsze nadaje się chyba tylko do działu "Humor".
Ostatni nawiedziły mnie dwie przemiłe panie,Swiadkinie Jehowy.Zadałam im,między innymi,pytanie,czy wierzą w informację zawartą w Biblii,że pierwsi ludzie pojawili się 6000 lat temu.Panie z usmiechem pełnym pobłażliwosci potwierdziły,że tak jest w istocie i nie moze być inaczej,ponieważ informacja ta pochodzi z Biblii.Na moje nieśmiałe wzmianki o badaniach naukowych,znaleziskach archeologiczych itp.głupotach świadkinie z pełną powagą oświadczyły,że jest to robota "diabła szatana"(dosłownie tak)celowo wprowadzajacego ludzkość w błąd w celu przejęcia nad nią całkowitej kontroli i władzy. :shock:

That`s all folks.
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Istniejemy już 6000 lat

Postautor: atalia » 28 lis 2010, 12:17

Naigrawanie sie z czyichś wierzeń nie jest moim zamierzeniem,ale jeśli już zaczynamy nurzać się w oparach absurdu... :(
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Istniejemy już 6000 lat

Postautor: Voldo » 28 lis 2010, 13:06

Hm, odkrycia naukowe i archeologiczne to robota diabła :twisted: szatana?
No cóż... A kim są naukowcy i archeolodzy? Demonami?
Hm.
Tomasz

„Jezus Chrystus nie prosił nas o wiele, nie wymagał od ludzi, by wspinali się na Mount Everest, czy wielce się poświęcali. Prosił nas tylko o to, byśmy kochali drugiego człowieka.” - Chico Xavier

Wiceprzewodniczący PTSS
Przewodniczący Wrocławskiego Oddziału PTSS
tomasz.grabarczyk.spirytyzm@gmail.com
Awatar użytkownika
Voldo
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2204
Rejestracja: 08 lut 2010, 14:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: Istniejemy już 6000 lat

Postautor: Nikita » 29 lis 2010, 12:03

A "moi" Swiadkowie twierdza, ze ich organizacja bierze pod uwage odkrycia naukowe...moze ci niemieccy sa bardziej racjonalni...juz z natury...ale i tak nie wytlumaczyli mi dlaczego w Ksiedze genezis pisze, ze najpierw powstalo swiartlo a dopiero po tym slonce i gwiazdy....
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Istniejemy już 6000 lat

Postautor: cthulhu87 » 29 lis 2010, 12:45

Nikita pisze:w Ksiedze genezis pisze, ze najpierw powstalo swiartlo a dopiero po tym slonce i gwiazdy....


A nie było tak? abstrahując od księgi rodzaju :)
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Istniejemy już 6000 lat

Postautor: Nikita » 30 lis 2010, 15:55

jak bylo na poczatku....ja nie wiem...albo nie pamietam....
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Istniejemy już 6000 lat

Postautor: Voldo » 30 lis 2010, 20:54

Nikita pisze:jak bylo na poczatku....ja nie wiem...albo nie pamietam....

Cóż, nie pamiętamy swojego "materialnego" dzieciństwa, to i nie pamiętamy co było na początku tego, jak zostaliśmy stworzeni.
Tomasz

„Jezus Chrystus nie prosił nas o wiele, nie wymagał od ludzi, by wspinali się na Mount Everest, czy wielce się poświęcali. Prosił nas tylko o to, byśmy kochali drugiego człowieka.” - Chico Xavier

Wiceprzewodniczący PTSS
Przewodniczący Wrocławskiego Oddziału PTSS
tomasz.grabarczyk.spirytyzm@gmail.com
Awatar użytkownika
Voldo
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2204
Rejestracja: 08 lut 2010, 14:58
Lokalizacja: Wrocław


Wróć do Humor

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości