Jednooki facet i spirytyzm

Czyli odrobina humoru na naszym "poważnym" forum...

Re: Jednooki facet i spirytyzm

Postautor: Robert » 06 sie 2010, 10:08

Myślę przypuszczam jak Viniotr, że okładka ma raczej jakieś głębsze znaczenie. Być może jakieś szkockie naukowe przysłowie?

„Jeśli dojdziesz do ładu z własnym wnętrzem, wówczas to, co zewnętrzne, samo się ułoży. Rzeczywistość pierwotna tkwi wewnątrz, a zewnętrzna jest wobec niej wtórna.„ Eckhart Tolle
Awatar użytkownika
Robert
 
Posty: 198
Rejestracja: 19 sty 2010, 15:21

Re: Jednooki facet i spirytyzm

Postautor: konrad » 06 sie 2010, 10:09

Przeniosłem temat do działu "Humor"... C87 chyba przez pomyłkę wstawił go w dziale "Na zakręcie"... No chyba, że miał na myśli to, że grafik przygotowujący tę okładkę musiał być na jakimś zakręcie ;)
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jednooki facet i spirytyzm

Postautor: vinitor » 06 sie 2010, 19:38

atalia pisze:Vinitorze,nie dorabiaj filozofii do błahostek.Większość z nas to homo ludens i jako tacy lubimy pośmiać się i pożartować.Czymże byłaby egzystencja ludzka bez odrobiny humoru?

Jeżeli 'homo ludens' śmieją się z błahostek, to kto śmieje się z prawdziwie śmiesznych historii?
Zastanawianie się, co miał na myśli rysownik rozwija inteligencję i może być także pomocne w poszukiwaniu odpowiedzi na niektóre zagadkowe lub niejasne odpowiedzi Duchów. Nie wszyscy są tak błyskotliwi i od razu wiedzą, co naprawdę Duch miał na myśli.
.......................................................
" Rzeka prawdy płynie korytem błędów."
Rabindranath Tagore
Awatar użytkownika
vinitor
 
Posty: 577
Rejestracja: 25 gru 2009, 07:58

Re: Jednooki facet i spirytyzm

Postautor: cthulhu87 » 06 sie 2010, 20:00

Podziel się z nami prawdziwie śmiesznymi historiami : )
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Jednooki facet i spirytyzm

Postautor: vinitor » 06 sie 2010, 22:14

cthulhu87 pisze:Podziel się z nami prawdziwie śmiesznymi historiami : )

Nie specjalizuję się w wynajdywaniu błahostek do śmiechu a życie skąpi mi historii do śmiechu. Proponuję zmienić współrzędne geograficzne. Przy odrobinie szczęścia sukces murowany.
Jak coś znajdziesz, przyślij pocztówkę. Z góry dziękuję nie tylko w imieniu własnym.
.......................................................
" Rzeka prawdy płynie korytem błędów."
Rabindranath Tagore
Awatar użytkownika
vinitor
 
Posty: 577
Rejestracja: 25 gru 2009, 07:58

Re: Jednooki facet i spirytyzm

Postautor: cthulhu87 » 06 sie 2010, 22:57

Szkoda, że jesteś do bólu przewidywalny :lol:
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Jednooki facet i spirytyzm

Postautor: atalia » 07 sie 2010, 08:15

Vinitorze,wszystkim nam,a przede wszystkim Tobie dobrze by zrobiło,gdybyś był nieco mniej zgorzkniały i spoglądał na świat i ludzi z większą pogodą i optymizmem.

Tymczasem chłoszczesz wszystkich bezlitośnie biczem satyry,tropisz i piętnujesz offtopy,lekkie i przyjemne czatowanie czy tez wszelkie odstępstwa od tematyki spirytystycznej,a nawet masz jakieś zapędy reformatorskie wobec PTSS.

Może warto byłoby zająć się czymś bardziej konstruktywnym?Budowanie zawiłych lingwistycznie wypowiedzi podobne jest do jałowej pracy silnika-żadnego z tego pożytku,tylko niepotrzebnie zużywa się paliwo.

Możesz nie odpowiadać-Twoja odpowiedź,jak to ujął C87,będzie przewidywalna aż do bólu.
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Jednooki facet i spirytyzm

Postautor: vinitor » 07 sie 2010, 12:59

atalia pisze:Budowanie zawiłych lingwistycznie wypowiedzi podobne jest do jałowej pracy silnika-żadnego z tego pożytku,tylko niepotrzebnie zużywa się paliwo.

Że też o tym nie wiedzą konstruktorzy silnika. Może zechcesz im podpowiedzieć, żeby zlikwidowali jałowe obroty silnika. Bardzo jestem ciekawy jak będzie wyglądał start pojazdu po wprowadzeniu tego pomysłu. Oby tylko nie chcieli wstawić tam jakiegoś psotnego lub złośliwego Ducha!
Życzę owocnych kontaktów z pracującymi w pocie czoła przedstawicielami postępu w motoryzacji.
.......................................................
" Rzeka prawdy płynie korytem błędów."
Rabindranath Tagore
Awatar użytkownika
vinitor
 
Posty: 577
Rejestracja: 25 gru 2009, 07:58

Re: Jednooki facet i spirytyzm

Postautor: konrad » 07 sie 2010, 18:11

atalia pisze:a nawet masz jakieś zapędy reformatorskie wobec PTSS.


Do tego, by vinitor mógł zreformować PTSS, musiałby się najpierw do nas zapisać, a następnie znaleźć odpowiednią większość, która pozwoliłaby mu przeforsować swoje pomysły. To zapewne mu się nie uda, gdyż do PTSS, jak odgaduję, zapisać się nie zamierza.
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia

Wróć do Humor

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości