Poślubiła cielaka. Wierzy, że to wcielenie jej męża po reink

Czyli odrobina humoru na naszym "poważnym" forum...

Poślubiła cielaka. Wierzy, że to wcielenie jej męża po reink

Postautor: Hansel » 16 sty 2018, 13:12

,,O drugim ślubie 74-letniej Kambodżanki zrobiło się głośno nawet poza krajem, bowiem wybrankiem jej serca został pięciomiesięczny cielak. Kobieta wierzy, że to jej własny mąż po reinkarnacji. – Zachowuje się zupełnie jak on – zapewnia Khim Hang.
Kobieta wyszła za cielaka. Twierdzi, że to jej zmarły mąż po reinkarnacji

Ceremonia weselna w Kambodży wzbudziła sensację. 74-letnia Khim Hang rok temu straciła męża i teraz jest przekonana, że zmarły małżonek narodził się ponownie w ciele cielaka. Kobieta zapewnia, że zwierzak ma duszę jej ukochanego. – Zachowuje się dokładnie jak mój małżonek – przekonuje.
Wiara w reinkarnację

Młody byk ma sielskie życie u boku pani Hang. Jest karmiony najlepszymi przysmakami i otoczony prawdziwą opieką. – Śpi na poduszce, na której spał mój zmarły mąż Tol – komentuje kobieta.

W sieci popularny jest filmik, na którym cielak wchodzi po schodach domu w miejscowości Kratie. Jego historia została nagłośniona do tego stopnia, że każdego dnia dom młodej pary odwiedzany jest przez kilkadziesiąt osób. Przychodzą zarówno turyści, jak i miejscowa ludność. – Wierzę, że ten cielak jest moim mężem, bo cokolwiek robi, robi to w ten sam sposób, co mój mąż za życia. Zatrzymam go i będę o niego dbać do końca życia – przekonuje seniorka.
Dusza męża w ciele cielaka

W Kambodży 95 proc. społeczeństwa jest wyznania buddyjskiego i wielu z nich jest przekonanych, że istnieje reinkarnacja. Po śmierci dusza zmarłego ma opuszczać ciało i trafiać do innego. Może to być każdy rodzaj stworzenia ludzkiego. Pani Hang wierzy, że jej mąż jest teraz młodym bykiem. ,,

http://wiadomosci.radiozet.pl/Swiat/Kob ... acji-WIDEO

Co o tym myślicie ?
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Re: Poślubiła cielaka. Wierzy, że to wcielenie jej męża po r

Postautor: wojtek3 » 15 sty 2020, 09:07

To naprawdę jest bardzo ładnie napisane. Rozśmieszyło mnie to do bólu.

_____________________________________________________
brukarstwo
wojtek3
 
Posty: 1
Rejestracja: 15 sty 2020, 09:02

Re: Poślubiła cielaka. Wierzy, że to wcielenie jej męża po r

Postautor: jadzka1808 » 21 sie 2023, 10:34

Niezła historia :D byk ma teraz sielankę
jadzka1808
 
Posty: 11
Rejestracja: 04 sie 2023, 07:38


Wróć do Humor

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości