Gry komputerowe

Czyli odrobina humoru na naszym "poważnym" forum...

Re: Gry komputerowe

Postautor: Hansel » 09 gru 2015, 16:06

Achill pisze:a mnie się ich robi żal ;)
Kogo ?
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Re: Gry komputerowe

Postautor: Achill » 09 gru 2015, 19:26

tych co to płodza takie bzdury
Tłumić potrzeby pospolite (...) materialne; stwarzać potrzeby intelektualne i podniosłe. Zmagać się, walczyć (...) za postęp ludzi i światów.(...) Kochać prawdę i sprawiedliwość (...) miłosierdzie, życzliwość, oto tajemnica szczęścia (...) oto obowiązek
Awatar użytkownika
Achill
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1177
Rejestracja: 29 sie 2014, 10:57

Re: Gry komputerowe

Postautor: Hansel » 11 gru 2015, 11:11

Mnie to zastanawia co tymi ludźmi powoduje ?
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Re: Gry komputerowe

Postautor: Pawełek » 11 gru 2015, 12:00

Fanatyzm.
Awatar użytkownika
Pawełek
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 1941
Rejestracja: 27 kwie 2015, 21:36
Lokalizacja: Śląsk

Re: Gry komputerowe

Postautor: Achill » 11 gru 2015, 15:37

mnie ciekawi skąd oni wiedza, że te gy zawierają takie treści? Czyzby w kościele byli egzorcyści software-testerzy?
Tłumić potrzeby pospolite (...) materialne; stwarzać potrzeby intelektualne i podniosłe. Zmagać się, walczyć (...) za postęp ludzi i światów.(...) Kochać prawdę i sprawiedliwość (...) miłosierdzie, życzliwość, oto tajemnica szczęścia (...) oto obowiązek
Awatar użytkownika
Achill
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1177
Rejestracja: 29 sie 2014, 10:57

Re: Gry komputerowe

Postautor: cthulhu87 » 11 gru 2015, 17:29

Achill pisze:mnie ciekawi skąd oni wiedza, że te gy zawierają takie treści? Czyzby w kościele byli egzorcyści software-testerzy?


W ten sposób mszczą się ci, którzy nie przeszli pierwszej mapy w Diablo II. :P
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Gry komputerowe

Postautor: Hansel » 18 gru 2015, 17:43

Z drugiej strony niektórzy twórcy gier rzeczywiście chyba trochę przesadzają -

,,Ta gra to dzieło prawdziwych zwyrodnialców. Gracz śledzi młodą matkę, a po jej zgwałceniu ma za zadanie zgwałcić jej dwie nieletnie dziewicze córki. Do gwałtu gracz może zaprosić innych graczy (wersja "gang-rape"). Ponieważ wynikiem stosunku jest ciąża, kolejnym zadaniem jest zmuszenie dziewczyn do aborcji. Za "zatrzymanie dziecka" gracz zostaje wepchnięty przez zgwałconą dziewczynę pod pociąg.

Na tym polega nowoczesna tolerancyjna rozrywka?

Gra utrzymana jest w konwencji anime. Głównymi postaciami są nieletnie uczennice - Aoi i Manaka. Na okładce można zobaczyć Aoi, próbującą zasłonić swą młodszą siostrę przed gwałcicielem

Recenzje użytkowników są zastanawiające:
- Łzy w oczach dziewczyn są tak realistyczne, jak podczas prawdziwego gwałtu.
- Fajna gra, zadławcie się nią pro-liferzy.

Producentem gry jest japońska firma Illusion, specjalizująca się w grach dla osób powyżej 18-tego roku życia. Choć przeznaczona jest wyłącznie na rynek japoński, jeszcze niedawno dzięki Amazon.com i eBay.com, mógł ją kupić każdy.

Po licznych interwencjach, np. redakcji WorldNetDaily oraz brytyjskiego parlamentarzysty Keith'a Vaza gra po cichu zniknęła z oferty obu sklepów internetowych.

Jedynym komentarzem firmy Illusion jest Informacja dla nabywców z zagranicy: niestety nasze programy są dostępne tylko dla japońskich nabywców, powyżej 18-tego roku życia. Mamy nadzieję, że uda się Państwu nabyć i użytkować nasze programy w Japonii.,,

http://www.fronda.pl/a/japonia-to-raj-d ... w,873.html
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Re: Gry komputerowe

Postautor: Obserwator » 18 gru 2015, 18:31

Szokujące jest to co napisałeś Hansel.

Ja osobiście jestem miłośnikiem gier komputerowych, ale lubię głównie wszelkiego typu symulatory lotnicze i od 1995 roku zmieniając komputery zmieniałem na nowszą wersję MFS - symulator cywilnych maszyn który symuluje wszystkie parametry lotu, komunikację radiową, systemy nawigacyjne oraz konkretne typy maszyn. Zawiera mapę całego świata (częstotliwości radiolatarni oraz rozkład lotnisk jest zgodny z Jeppesenem) i w realnym czasie ściąga z systemu pogodę panującą w danym zakątku świata. Ot takie zboczenie niespełnionego lotnika. Nie wiem jak inni, ale ja traktuję gry jako zabawę z gatunku ciekawe jak to jest, jeśli robi się to czy tamto. Nie bardzo rozumiem jaka jest mentalność ludzi "bawiących" się w gwałt zbiorowy. Tylko że to nie problem gier, a właśnie ludzkiej mentalności. Myślę, że gdyby te osoby miały pewność, że w realnym świecie nie poniosą odpowiedzialności za takie czyny, zamiast zadowalać się zwykłą grą, robiłyby to, co uważają za świetną rozrywkę - czyli krzywdziły innych.
"Żeby zdobyć wiedzę, trzeba studiować. Żeby zdobyć mądrość, trzeba obserwować."
 Marilyn vos Savant
Awatar użytkownika
Obserwator
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 292
Rejestracja: 03 paź 2014, 22:48
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Gry komputerowe

Postautor: Hansel » 19 gru 2015, 12:34

Obserwator pisze: Tylko że to nie problem gier, a właśnie ludzkiej mentalności. Myślę, że gdyby te osoby miały pewność, że w realnym świecie nie poniosą odpowiedzialności za takie czyny, zamiast zadowalać się zwykłą grą, robiłyby to, co uważają za świetną rozrywkę - czyli krzywdziły innych.
To mnie właśnie najbardziej przeraża... Tylko tutaj powstaje problem z skąd się biorą ludzie z taką mentalnością ?
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Re: Gry komputerowe

Postautor: czarnyMag » 27 sty 2017, 15:31

Gry z elementami spirytyzmu: Torment
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

PoprzedniaNastępna

Wróć do Humor

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości